Автор Гілка: Це правда, що всі Лінуксоїди трохи гикнуті?  (Прочитано 5787 раз)

dusoft

  • Гість
Цитата
Вибір Мікрософт ТОМУ ЩО Просто.
ТОМУ ЩО Стабільність
 ;D ;D ;D

Відсутній Володимир Лісівка

  • Адміністратор ЩОДО
  • Видавець
  • *****
  • дописів: 3742
  • Карма: +9/-0
  • Програміст
PS До адміністрації форуму: Панове, Ви вже відновили мій користувацький запис?
Так, щойно. Ніхто мене не копав, я і не помітив. :-)
[Fedora Linux]

Відсутній Soft

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 100
  • Карма: +0/-0
  • Чому саме Лінукс?
ТОМУ ЩО Стабільність
 ;D ;D ;D

Як зараз бачу на бігборді Великого ТОМУ ЩО  ;D замість вибір 2004 написати Вибір Microsoft, потим йде ТОМУ ЩО, внизу "Вибір зроблено за тебе" а на місці фото фото Біла Гейтса.

___________________
Вибір Microsoft

ТОМУ ЩО

Вибір зроблено за тебе
___________________

Та роздати ці лістівки нашим парламентаріям в Верховній Раді... може подіяти.

Відсутній Yaroslav Fedevych

  • Літератор
  • ******
  • дописів: 1069
  • Карма: +0/-0
  • Людина — ніщо, справа — все
Microsoft: BECAUSE The Matrix has you...

andygo

  • Гість
ЧУвак ти шось не туди потрапив з цим запитанням
Користувачі так вже зацікавлені в віндовззз? спробуй протримати мережу бодай з 20 win-машин та ще і шлюз під віндовз постав а потім порахуй скільки трафіку піде на роззсилку вірусів скільки на оновлення антивірусу та скачку сервіспаків + затримки в роботі під час перезавантажень робочих станцій і серваків
з приводу глючності - Лінукс глючить і висне и все земне йому не чуже тому що лінукс - це ОС написана звичайними ЛЮДЬМИ
Але в цій ОС є багато переваг про які занадто  багато говорится
!!!!!!!!!!пропоную цю тему видалити - вона не несе ніякого смислового навантаження!!!!!!!!!!!

Відсутній Yaroslav Fedevych

  • Літератор
  • ******
  • дописів: 1069
  • Карма: +0/-0
  • Людина — ніщо, справа — все
В кожному форумі мусить бути трохи флейму.

Якщо видалити цей -- з'явиться інший. Такий самий. Щоб був баланс... Розумієш? Для цього цей розділ і створювався, тут трохи пофлеймити й поставити "театр абсурду" якраз можна, щоб його не було в інших розділах :))

Цитата
з приводу глючності - Лінукс глючить і висне и все земне йому не чуже тому що лінукс - це ОС написана звичайними ЛЮДЬМИ
Найцікавіше: коли він глючить і висне -- я зазвичай знаю, чому. Як правило -- тому що я сам покопався десь, не прочитавши мануалу до кінця, або ще щось. І в логах щось змістовне на цю тему буває... Про оффтопік цього не скажу.

Відсутній Soft

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 100
  • Карма: +0/-0
  • Чому саме Лінукс?
>>Найцікавіше: коли він глючить і висне -- я зазвичай знаю, чому. Як правило -- тому що я сам покопався десь, не прочитавши мануалу до кінця, або ще щось. І в логах щось змістовне на цю тему буває... Про оффтопік цього не скажу.

А ви пробували дивитись в Event Viewer. Там є все що потрібно. Вінду теж можна налаштувати так, що вона буде працювати не гірше Лінукс, але це буде значно дорожче.

Відсутній Yaroslav Fedevych

  • Літератор
  • ******
  • дописів: 1069
  • Карма: +0/-0
  • Людина — ніщо, справа — все
Дивився. А знаєте, повідомлення на кшталт "Unknown Error" часто такі інформативні... Або просто шістнадцятковий код помилки на рівному місці.

Відсутній root_x

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 225
  • Карма: +0/-0
  • I Love YaBB 2!
PS До адміністрації форуму: Панове, Ви вже відновили мій користувацький запис?
Мiй облiковий запис також полюбляли блокувати на форумi: www.deir.org А ресурс у Вас пречудовий. Я сам хочу створити свiй власнний веб-ресурс: Soft-Ice, IDA, Assembler. Але власного Компьютера не маю :(

Відсутній root_x

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 225
  • Карма: +0/-0
  • I Love YaBB 2!
некажучи вже про доступ в Мережу.

Відсутній Yaroslav Fedevych

  • Літератор
  • ******
  • дописів: 1069
  • Карма: +0/-0
  • Людина — ніщо, справа — все
Без постійного доступу в мережу це геморой. З досвіду кажу. Мені доводилось вигрібати потім купу пошти про те, що щось не працює... А потім казна-як правити. Тепер жахи минулись, на щастя.

Відсутній root_x

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 225
  • Карма: +0/-0
  • I Love YaBB 2!
це ви так заохочуэте нових користувачiв до форуму?
Безумовно я мешканець Вашого ресурсу, але нажаль...(дуже не постiйний)
« Змінено: 2005-04-13 23:46:09 від root_x »