Автор Гілка: Чи є під Линукс IDE для програмування мишкою?  (Прочитано 6452 раз)

Відсутній Soft

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 100
  • Карма: +0/-0
  • Чому саме Лінукс?
Ярослав Федевич
По мені, то до логіки програми інтерфейс відношення має часто лише дотичне, а тому ці питання в часі завжди можна розділити. Окрім того, чи Ви чули що про Qt Designer та Glade, котрі якраз це й роблять?


Ні не чув. А наскільки вони зручні?

>>До слова, які продукти виробляє отой самий інститут? Чим вони славні?

Продукти які закаже заказник з україномовним інтерфейсом. Наприклад система ГАРТ, котра використовується прикордонниками України - це наша розробка. Але Linux використовується лише в серверній частині.

Відсутній Yaroslav Fedevych

  • Літератор
  • ******
  • дописів: 1069
  • Карма: +0/-0
  • Людина — ніщо, справа — все
Спробуйте й дізнаєтесь... Я не майкрософт, щоб за вас розписуватись -- це, мовляв, зручно, а це ні. А щоб пробувати, мені 7 метрів зайвини аналоговим модемом тягнути... Ліньки.

Відсутній Soft

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 100
  • Карма: +0/-0
  • Чому саме Лінукс?
Спробуйте й дізнаєтесь... Я не майкрософт, щоб за вас розписуватись -- це, мовляв, зручно, а це ні. А щоб пробувати, мені 7 метрів зайвини аналоговим модемом тягнути... Ліньки.

Так, дійсно така середа програмування мишкою в Лінукс вже є(Qt Designer)
http://www.linuxshare.ru/docs/software/KDE/QtDKD/creating.html#using-designer

Тепер кожен може кинути декілька батонів на форму, компільнути це, вдарити себе у груди й крикнути: "Я Справжній Програміст... Я Ламер".

Виявляється, Лінукс вже став повноцінною системою, орієнтованою на всі види користувачів  ;)

Вибір Лінукс ТОМУ ЩО Програми можуть створювати навіть ламери.

PS
От і думаю як зараз перейти на Лінукс, так як усі попередні проекти у мене створені на Delphi, та й заказників не пересадиш на Лінукс, вони в ньому нічого не розуміють. Залишається надіятись на ініціативу Ющенка, котрий почне вводити вільне ПЗ в державних установах.

Відсутній Yaroslav Fedevych

  • Літератор
  • ******
  • дописів: 1069
  • Карма: +0/-0
  • Людина — ніщо, справа — все
Ламери навіть там не зможуть створити програму. Поробку -- так. Навіть гордо пришпилити назву "продукт". Проте знаєте, народові не потрібні нездорові сенсації... Потрібен якийсь результат роботи. І щоб результат отой досягався не на третьому чи четвертому сервіспакові, коли горе-програміст нарешті вивчить якісь основи не мишевозіння, а таки програмування, а з першої версії.
« Змінено: 2005-03-04 01:12:15 від JaFd »

Відсутній vo11and

  • Новачок
  • *
  • дописів: 6
  • Карма: +0/-0
  • Що новенького?
www.eclipce.org
Потужніше нема счкачай VE

Praporshic

  • Гість
Нещодавно рився у дистрі та знайшов 2 стандартні тулзи для програмування мишою:
gok та xvkbd  ;)