Автор Гілка: Уряд вбиває дрібних розробників ПЗ та аутсосерів  (Прочитано 1609 раз)

Богданич

  • Гість
http://www.rada.gov.ua:8080/pls/zweb/webproc34?id=&pf3511=24022&pf35401=67924

Проект ЗАКОНУ УКРАЇНИ Про внесення змін до Закону України „Про Державний бюджет України на 2005 рік” та деяких інших законодавчих актів от 21.03.05 (уривок):
"ПРИКІНЦЕВІ ПОЛОЖЕННЯ.
...
4. Установити, що до 1 липня 2005 року Указ Президента України "Про спрощену систему оподаткування, обліку та звітності суб`єктів малого підприємництва" (Офіційний вісник України, 1998 р., №27, ст. 975; 1999 р., №26, ст. 1230) та розділ IV Декрету Кабінету Міністрів України "Про прибутковий податок з громадян" ... застосовуються з урахуванням таких особливостей:
...
2) Спрощена система оподаткування, обліку та звітності суб`єктів малого підприємництва не поширюється на:
...
фізичних осіб – підприємців, які займаються фінансовою діяльністю, діяльністю у сферах відпочинку та розваг, азартних ігор на гральних автоматах, торгівлі лікарськими засобами та виробами медичного призначення, архітектури і будівництва, реклами, інформатизації, права, аудиту, бухгалтерського обліку та консультацій з питань управління, діяльністю, пов'язаною із забезпеченням догляду за тілом."

Виділено мною...

Відсутній BArS

  • Новачок
  • *
  • дописів: 24
  • Карма: +0/-0
  • Що новенького?
а ти що не знаєш що робити????
дивно...

збирай таких самих як ти і іди пікетувати уряд.
Треба жити.

Відсутній Yaroslav Fedevych

  • Літератор
  • ******
  • дописів: 1069
  • Карма: +0/-0
  • Людина — ніщо, справа — все
Еррор 503.

Оракул, блін... Хтось буде після цього її називати "крутою" СКБД?

Відсутній Soft

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 100
  • Карма: +0/-0
  • Чому саме Лінукс?
Так які проблеми... зарееструватися фіктивно в якісь госконторі(ім треба админ раз на місяць) а гроші за розробку ПЗ проводити як матеріальну допомогу. І налогу менше платити прийдеться. Хоче це тінь, з якою Ющенко начебто бореться.

Нас не подолати
Нас не зупинити
Ми Велика сила
СВОБОДУ НЕ СПИНИТИ!

МОІ

  • Гість
Доброго дня.  Я зараз працюю на одну американську фірму. Гроші досі просто перераховувались на мій валютний рахунок.  Але західну сторону такий механізм вже не влаштовує, тому що при цьому їм доводилось в бухгалтерії робити не зовсім чисті проводки. Тепер вони хочуть все зробити чисто, але не знають як. У нас їх представництва нема, отже мені треба якось легалізуватися.  Можливо хтось на цьому форумі працює на іноземців? Поділіться будь-ласка, як ви вирішили питання з оплатою праці?  Можливо мені потрібно оформитись як приватний підприємець?  Чи досить просто заключити з фірмою контракт (зараз усна домовленність), а в кінці року заповнити декларацію та заплатити 13%?