Автор Гілка: notepad++ під лінуксом  (Прочитано 6407 раз)

Відсутній peinguin

  • Літератор
  • ******
  • дописів: 1418
  • Карма: +0/-0
Re: notepad++ під лінуксом
« Відповідей #15 : 2013-02-08 02:32:03 »
Notepad++ - це fast-food в світі веб розробки. тут або sublime(найшвидше з усього non-free) або netbeans(komodo, eclipse)

Відсутній Djalin

  • Письменник
  • *****
  • дописів: 660
  • Карма: +0/-0
Re: notepad++ під лінуксом
« Відповідей #16 : 2013-02-08 10:17:56 »
Надто товсто, а що ж тоді дрімрівер?



Тому не треба ля-ля - а файл в юнікоді між іншим.

Крім того Ви знову ж намагаєтесь насаджувати свої переконання в світі ВІЛЬНОГО програмного забезпечення.

Відсутній peinguin

  • Літератор
  • ******
  • дописів: 1418
  • Карма: +0/-0
Re: notepad++ під лінуксом
« Відповідей #17 : 2013-02-08 10:24:20 »
sublime не вільний.
Я сам використовую.
Якщо ви не знаєте, що таке кодування, чи берете до уваги "дрімвівер", то я сказав би, що поки вам без різниці, чим користуватись. Потім, коли треба буде ідеальний інструмент - ви самі, без сторонньої допомоги, легко оберете те, що вам підходить.
Але я, як професійний веб розробник рекоментую купити sublime. Не на правах реклами.

P. S. щодо кодування - http://habrahabr.ru/sandbox/47663/. Я сам прочитав цей розділ книги в самій книзі. Але фраза "Так что у меня есть что объявить: если вы программист работающий в 2003 и вы не знаете базовых концепций кодировок, таблиц символов, юникод, я поймаю вас и накажу — заставлю чистить лук на подводной лодке 6 месяцев. Клянусь я это сделаю." - робить речі.

Вгадувати в якому кодуванні у вас файл ІДЄ не повиинна. Це ви маєте знати. І задати правильне. Не так важко це зробити. Так що ваше "бєє" не приймається.

Відсутній Djalin

  • Письменник
  • *****
  • дописів: 660
  • Карма: +0/-0
Re: notepad++ під лінуксом
« Відповідей #18 : 2013-02-08 11:17:44 »
Подобається - користуйтесь - Якщо це претендує на середовище розробки - то простий блокнот, який вгадувати не повинен - справляється з цим чомусь краще - а я просто відкрив файл.

Й не переходьте на особистості - тут це заборонено ;)

Й розбиратися в платному продукті не маю жодного бажання, тим більше, що елементарних речей, котрі можуть більш примітивні програми, те "середовище" не вміє - так як той же Гедіт - може більше - крім того пошук таки бідніший.


Дрімрівер беру до уваги - бо це теж платний софт, так само як наприклад тотал-командер, та фотошоп - яка різниця що купувати? (хоча ні - фотошоп уже є й на халяву :), та працює під вайном)

Ще раз кажу - Не навязуйте - подобається - юзайте - а мені треба не для професійної розробки а для зручності й самонавчання.

Захочу щось платне - куплю макінтош, чи вісімку.

Так що прошу проходити мимо - більше вас не годуватиму.


До кінця місяця на жаль буду тільки на віконцях - як спробувати KDevelop у віконцях, вікі каже що є, але не знайшов, ще питання чи є в репозиторіяї дебіану/убунти?

Відсутній yurchor

  • Видавець
  • *******
  • дописів: 3628
  • Карма: +2/-0
  • Grateful for our Iron Lung
    • Вікі користувачів KDE
Re: notepad++ під лінуксом
« Відповідей #19 : 2013-02-08 11:43:17 »
До кінця місяця на жаль буду тільки на віконцях - як спробувати KDevelop у віконцях, вікі каже що є, але не знайшов, ще питання чи є в репозиторіяї дебіану/убунти?
Краще не пробувати. Ядро системи у Windows застаріло. З часу його випуску було виправлено багато критичних помилок. Втім, якщо казати загалом, у Windows, якщо можна, краще користуватися програмами для Windows. ;)

У сховищах Debian/Ubuntu є трохи застаріла версія. Загалом, деякі частини варто дозібрати самому (додаток для роботи з CSS все ще лежить у пісочниці (playground-devtools), як і декілька інших корисних додатків).
Denounce the demagogues
King diamonds to discard
Deploy the dialogue
Your word against the law

Відсутній Djalin

  • Письменник
  • *****
  • дописів: 660
  • Карма: +0/-0
Re: notepad++ під лінуксом
« Відповідей #20 : 2013-02-08 16:04:07 »
Ну тоді після числа 25-того я знову до вас звернуся :)

Принаймні кілька адекватів тут є, і це втішає.

Відсутній Djalin

  • Письменник
  • *****
  • дописів: 660
  • Карма: +0/-0
Re: notepad++ під лінуксом
« Відповідей #21 : 2013-02-08 16:37:13 »
До речі, а як вам  Geany?

Відсутній yurchor

  • Видавець
  • *******
  • дописів: 3628
  • Карма: +2/-0
  • Grateful for our Iron Lung
    • Вікі користувачів KDE
Re: notepad++ під лінуксом
« Відповідей #22 : 2013-02-08 16:42:20 »
До речі, а як вам  Geany?
Не пробував. Для простих речей з Gtk+-редакторів надаю перевагу Bluefish (дуже швиденький, хоча і не без певних вад).
Denounce the demagogues
King diamonds to discard
Deploy the dialogue
Your word against the law