Автор Гілка: Випущено GNOME 3  (Прочитано 26099 раз)

Відсутній Dupuis

  • Новачок
  • *
  • дописів: 17
  • Карма: +0/-0
Re: Вийшов GNOME 3
« Відповідей #30 : 2011-04-09 23:15:00 »
Цікаво, скільки знадобиться часу на доведення до юзабельного стану. KDE4 став придатним до використання (тобто коли плазма падає не частіше разу на тиждень) тільки після 4.6, тобто через три роки після релізу.

Команда gnome, думаю, справиться за рік. Ваші ставки?
Та за місяць, думаю. Функціонал Gnome 3 мізерний, падати нічому. KDE 4 це меганабір софту і функціональних можливостей.
...Хоч би іконки нормальні розробили, бо страшно на дефолтні дивитися. А ця рамка з єдиною кнопкою закриття шириною в сімсот пікселів...
« Змінено: 2011-04-09 23:18:57 від Dupuis »

White Trash

  • Гість
Re: Вийшов GNOME 3
« Відповідей #31 : 2011-04-10 18:46:55 »
Та за місяць, думаю. Функціонал Gnome 3 мізерний, падати нічому. KDE 4 це меганабір софту і функціональних можливостей.
Ніщо не псує KDE так, як його фанати.

Відсутній Ign1111

  • Письменник
  • *****
  • дописів: 829
  • Карма: +0/-0
  • Linux 4ever!
Re: Вийшов GNOME 3
« Відповідей #32 : 2011-04-10 18:55:32 »
Та за місяць, думаю. Функціонал Gnome 3 мізерний, падати нічому. KDE 4 це меганабір софту і функціональних можливостей.
Ніщо не псує KDE так, як його фанати.

Gnome 3 настільки став простим, що як ним користуватися взагалі невідомо. Жодна клавіша миши, окрім лівої не працює. Як додати аплети, то загадка. Як щось налаштувати, то взагалі таємниця... Сужду по побаченому зі скачаного LiveCD на Федорі...
Linux. The future is open.

Відсутній Dupuis

  • Новачок
  • *
  • дописів: 17
  • Карма: +0/-0
Re: Випущено GNOME 3
« Відповідей #33 : 2011-04-10 23:17:09 »
Та чого фанати? Ось забрати Firefox, Chrome, OO, Gimp, Inkscape, що на gtk чомусь, то й взагалі гном стане непотрібним, бо той рідний гномівські проги - то взагалі вбогість.  Ще й виглядає він усюди, крім гетекашних de, страшно. Інша справа  qt софт...
« Змінено: 2011-04-10 23:17:51 від Dupuis »

Відсутній noddeat

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 197
  • Карма: +0/-0
Re: Випущено GNOME 3
« Відповідей #34 : 2011-04-11 00:09:41 »
Та чого фанати? Ось забрати Firefox, Chrome, OO, Gimp, Inkscape, що на gtk чомусь, то й взагалі гном стане непотрібним, бо той рідний гномівські проги - то взагалі вбогість.  Ще й виглядає він усюди, крім гетекашних de, страшно. Інша справа  qt софт...
фанатизм — це погана хвороба, вона накладає на вас непотрібні обмеження.

Filenames are infinite in length, where infinity is set to to 255 characters. Peter Collinson, "The Unix File System"

Відсутній Dupuis

  • Новачок
  • *
  • дописів: 17
  • Карма: +0/-0
Re: Випущено GNOME 3
« Відповідей #35 : 2011-04-11 14:07:45 »
Я ніякий не фанат KDE чи Qt. Просто вибрав те, що для мене зручніше і більш функціональне. Якщо мені треба нормальний браузер, я поставлю не глючний rekonq, а Firefox, якщо офісний пакет, то віддам перевагу ОО, а не бажному Koffice (чи як він там). Я лише зазначаю, що гномівські програми є дуже малофункціональними, порівняно з кадеешними. Krusader, Digikam, Gwenview, Ktorrent, Kate, Konsole виглядають солідніше, ніж гномівські їх аналоги, хоча мають безліч вад... Ну і вцілому kde піддається шліфуванню і налаштуванням під себе в порівнянні з gnome, де багато що наглухо прибито, а інше треба копати в реєстроподібній базі.. Хоча в kde навіть в 4.6 вітці зустрічаються глюки, але я краще сидітиму на місцями глючному de, де може щось на рівному місці відвалитися, де ще досі "тече" память, ніж на стабільнішому але такому, яке мені незручне і нефункціональне. Ніякого фанатизму, просто вибирає краще для себе особисто)

Відсутній noddeat

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 197
  • Карма: +0/-0
Re: Випущено GNOME 3
« Відповідей #36 : 2011-04-11 16:44:26 »
Цитата
Я лише зазначаю, що гномівські програми є дуже малофункціональними
І слава Богу :) Мені не потрібен бравзер, який грає на флейті, чи переглядач PDF, який показує відеофайли. Багатофункціональність не завжди є плюсом, вона часто є мінусом, адже програма стає більш громіздкою і має більше вад.

Але почасти я з вами погоджуся, сам юзаю безліч QT та KDE-програм: Amarok/Clementine, LyX, Kile, KPPP. Однак, стільничне середовище — це не набір програм, а спосіб їх організації та праці з ними. І краще від Ґнома ніхто з цим не справляється :)
Filenames are infinite in length, where infinity is set to to 255 characters. Peter Collinson, "The Unix File System"

Відсутній make

  • Новачок
  • *
  • дописів: 24
  • Карма: +0/-0
Re: Випущено GNOME 3
« Відповідей #37 : 2011-04-12 15:38:35 »
от всі ви поносите гномик але безпідставно! сам вчора скачав запустив лівсіді і юзав... інтерфейс елегантний все кульно красиво... особисто мені дуже подобається! практично і просто! девелопери не прогадали...  по-моєму гномик третій може бути незрозумілий тільки справжньому лоху! ;) убунту юніті в порівнянні з ним не тягне по-моєму...
ось влітку займусь своїм дистрибутивом лінукса - гномик використаю як оболонку! ;D

Відсутній case0lc

  • Графоман
  • ****
  • дописів: 310
  • Карма: +0/-0
Re: Випущено GNOME 3
« Відповідей #38 : 2011-04-12 15:48:37 »
Скажіть, а це "чудо" реально якось спробувати на робочій машині (Ubuntu 10.10) без тижневої компіляції і щоб працювало паралельно з GNOME2?

Відсутній noddeat

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 197
  • Карма: +0/-0
Re: Випущено GNOME 3
« Відповідей #39 : 2011-04-12 16:36:45 »
Скажіть, а це "чудо" реально якось спробувати на робочій машині (Ubuntu 10.10) без тижневої компіляції і щоб працювало паралельно з GNOME2?
поставте на віртуальну машину образ LiveCD з сайта проекту.

в Ubuntu вони пхають Unity, і я не знаю, чи там буде можливість юзати GNOME Shell паралельно/замість.
Filenames are infinite in length, where infinity is set to to 255 characters. Peter Collinson, "The Unix File System"

Відсутній yvh

  • Дописувач
  • **
  • дописів: 56
  • Карма: +0/-0
Re: Випущено GNOME 3
« Відповідей #40 : 2011-04-12 18:27:20 »
Цитата
Бо інших варіантів немає? Усмішка
чому немає, є. навіть офіційно є OpenSuse i Fedora. Але скріншот зроблений у Федорі :)
не знаю який вигляд має вказівник миші в OpenSuse, але у Fedora саме такий :)

Відсутній Paul Carroty

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 144
  • Карма: +0/-0
Re: Випущено GNOME 3
« Відповідей #41 : 2011-04-12 19:07:37 »
Посидів я в ньому кілька днів і зніс. Напевно прийдеться переходити на xfce чи на kde.

White Trash

  • Гість
Re: Випущено GNOME 3
« Відповідей #42 : 2011-04-13 03:39:57 »
Посидів я в ньому кілька днів і зніс. Напевно прийдеться переходити на xfce чи на kde.
Я з xfce версії 4.8 перейшов на кеди, хоч був на ньому вже добрих 5 років. Таки sad but true.

Відсутній noddeat

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 197
  • Карма: +0/-0
Re: Випущено GNOME 3
« Відповідей #43 : 2011-04-13 13:39:42 »
Цитата
Бо інших варіантів немає? Усмішка
чому немає, є. навіть офіційно є OpenSuse i Fedora. Але скріншот зроблений у Федорі :)
не знаю який вигляд має вказівник миші в OpenSuse, але у Fedora саме такий :)
рація. я не знаю, в якому іншому дистрибутиві в gnome-screenshot-і увімкнено опцію показувати вказівник миші у скріншотах :)
і ще не знаю, з якою метою це зробили :)
« Змінено: 2011-04-13 13:39:57 від noddeat »
Filenames are infinite in length, where infinity is set to to 255 characters. Peter Collinson, "The Unix File System"

Відсутній Re.

  • Загальний модератор
  • Літератор
  • *****
  • дописів: 1898
  • Карма: +1/-0
Re: Випущено GNOME 3
« Відповідей #44 : 2011-04-13 13:48:33 »
рація. я не знаю, в якому іншому дистрибутиві в gnome-screenshot-і увімкнено опцію показувати вказівник миші у скріншотах :)
і ще не знаю, з якою метою це зробили :)
У арчі показує. :-?