Автор Гілка: Та, що перевертає пінгвінів  (Прочитано 4467 раз)

Відсутній Олександр Барановський

  • Графоман
  • ****
  • дописів: 359
  • Карма: +0/-0
Книгарня «Є» у Львові запрошує на презентацію книги Ганни Осадко «Та, що перевертає пінгвінів», яка відбудеться 11 червня 2010 р., початок о 18:00. Джерело.

Назва сподобалася. Аж цікаво стало, що ж вона там пише. :-)
У своїх заявках дехто з науковців описував, якими корисними будуть їхні заплановані дослідження для національних інтересів, тоді як насправді ними рухала щира наукова допитливість і бажання написати пару статей.
Станіслав М. Улям, «Пригоди математика»

Відсутній Re.

  • Загальний модератор
  • Літератор
  • *****
  • дописів: 1898
  • Карма: +1/-0
Re: Та, що перевертає пінгвінів
« Відповідей #1 : 2010-06-07 14:59:50 »
Off-topic:
Це мені нагадало про penguin tippers. Це така професія в Алясці: пінгвіни, які перебувають біля летовищ, протягом зльоту піднімають голову так високо, що падають на спину і не можуть піднятись, тому існує людина, яка їх підбирає.

Відсутній piktor

  • Видавець
  • *******
  • дописів: 3396
  • Карма: +0/-0
Re: Та, що перевертає пінгвінів
« Відповідей #2 : 2010-06-07 17:17:05 »
Off-topic:
Це така професія в Алясці: пінгвіни, які перебувають біля летовищ, протягом зльоту піднімають голову так високо
Пінгвіни в Алясці? Наскільки я пригадую, найпівнічніше вони є на Галапагоських островах.
Всим, хто тоне й не знає,
За що вхопитись,
Хто вже з останніх
Вибився сил:
Попереджаю - я не колода,
Попереджаю - я крокодил.

Відсутній Re.

  • Загальний модератор
  • Літератор
  • *****
  • дописів: 1898
  • Карма: +1/-0
Re: Та, що перевертає пінгвінів
« Відповідей #3 : 2010-06-07 18:04:51 »
Off-topic:
Пінгвіни в Алясці? Наскільки я пригадую, найпівнічніше вони є на Галапагоських островах.
Та інколи бувають. Я сам у цих penguin tippers не дуже вірю, але просто згадалось.

r00t x

  • Гість
Re: Та, що перевертає пінгвінів
« Відповідей #4 : 2010-12-04 00:32:33 »
Off-topic:
... професія в Алясці: пінгвіни, які перебувають біля летовищ, протягом зльоту піднімають голову так високо, що падають на спину і не можуть піднятись, тому існує людина, яка їх підбирає.
Задорнов також про це говорив. Так все-таки є така професія, чи то все вигадки?  :-/
---

Зустрів Ггіві Ваха, і говорить:
- Вах, Здраствуй, Вах. А ти знаєш что такой ОС?
- А-а-а, так ето знают всье. Сначала я скажу, что ето бальшой паласатий мух, а ти скажеш, что ето не правільно, і скажеш мне, что ОС - ето то, на чьом вертітца Земля. Но я знаю, что такой ОС. ОС - ето Операціонний Сістем.
- Вах! Какой умний Вах! - сказав Ггіві та й пішов продовжувати далі заняття з Віндою.
---

Хм-м, чи можна взагалі не любити Дштгкс? Якщо проблеми із системою виникають то це тільки виключно завдяки дурній голові. У мене так.