Автор Гілка: Ідіотизм не тільки в нашій країні  (Прочитано 10377 раз)

Відсутній tarasian666

  • Графоман
  • ****
  • дописів: 464
  • Карма: +0/-0
  • нульовий біт це також біт
Орендував я впс в однієї німецької компанії, роки 3 - 4 користувався. Як все почалося (це щоб усвідомити кінцівку) - зареєструвався на сайті, нажав купити, оплатив через пейпел і через день вже користувався. Та от настав час що вони мені більше не потрібні, тай питаю в них, як відмовитись від їх послуг, чи достатньо перестати платити, на що вони мені відповіли:
"Ви повинні надати письмову відмову від надання послуг по пошті чи по факсу, через електронного листа чи по телефону це зробити не можна".
Ну я думаю буду чемним, в інеті є можливість безкоштовно відіслати факс, то думаю чому б ні, написав їм чи можу я отримати взірець цієї письмової відмови, на що отримав відповідь:
"Ніякої письмової відмови не існує, напишіть неофіційного листа"
 :-? :-? :-? Для чого тоді весь цей офіціоз?
От я і передумав бути чемним...
Kernel alive - куди поділи цю "фразу" в новому ядрі?

Відсутній Володимир Лісівка

  • Адміністратор ЩОДО
  • Видавець
  • *****
  • дописів: 3742
  • Карма: +9/-0
  • Програміст
Re: Ідіотизм не тільки в нашій країні
« Відповідей #1 : 2013-04-12 10:04:48 »
Перестати користуватися послугами і відмовитися від послуг (закрити свій рахунок) це різні речі. У мене напр. є рахунки на RackSpace і DigitalOcean, якими я не користуюся. На Рекспейсі є опція «скасувати рахунок» з текстовою формою для заповнення (тобто туди треба щось написати, так само як і у німців), а на Цифровому Океані такої опції взагалі нема.
[Fedora Linux]

Відсутній tarasian666

  • Графоман
  • ****
  • дописів: 464
  • Карма: +0/-0
  • нульовий біт це також біт
Re: Ідіотизм не тільки в нашій країні
« Відповідей #2 : 2013-04-12 10:38:59 »
Та от я не розумію чому їм не підходить відмова через елктронного листа, а тільки поштою чи факсом, якщо я того ж папірця можу відіслати відсканованим по електронній пошті, тай сам папірець може бути неофіційним.. От якби він був офіційним з певною формою тоді інше діло. Їй богу в мене з приватбанком і те все простіше було, міг заяву надрукувати за їх взірцем і просто підписатися, а фото того папірця відправити їм на електронну адресу.
А так в мене висить виставлений рахунок в панелі керування клацнувши на нього мене перекине на оплату через пейпел, оплачувати я його не збираюсь, але і кнопки відмовитись там нема. Є можливість модернізувати, замовити ще один, а відключити хоч щось опції нема. Ось вже 3 доби впс працює безоплатно.
Kernel alive - куди поділи цю "фразу" в новому ядрі?