Опитування

Чи буде в мене 5

ТАК
4 (57.1%)
НІ
3 (42.9%)
Власний варіант (ща напишу в коментах)
0 (0%)

Проголосувало: 5

Автор Гілка: ОГОСтандарт+  (Прочитано 24010 раз)

idontremember

  • Гість
ОГОСтандарт+
« : 2013-04-03 16:16:33 »
написав ото таке

idontremember

  • Гість
Re: ОГОСтандарт+
« Відповідей #1 : 2013-04-03 21:51:06 »
Мені 2 вистачає!
---
[size=9]Я також проголосував НІ. [/size]
---

Незн що тут веселого http://harlemify.com/ ?. але прикольно.

Відсутній tarasian666

  • Графоман
  • ****
  • дописів: 464
  • Карма: +0/-0
  • нульовий біт це також біт
Re: ОГОСтандарт+
« Відповідей #2 : 2013-04-04 12:23:08 »
а ось моя лінія укртелекому в такому стані )
« Змінено: 2013-04-04 12:23:23 від tarasian666 »
Kernel alive - куди поділи цю "фразу" в новому ядрі?

idontremember

  • Гість
Re: ОГОСтандарт+
« Відповідей #3 : 2013-04-04 14:28:23 »
хм-м..ю дивно але здається мені, що у мене буде 5 мбс, бо сьогодні глянув на вебпику модему то там стоїть АЖ 7 мбс.

А якщо я зміню свій модем на кращий то буде ще більше? Незн. мені і двох вистачає - а 5 мбс хочу,для того щоб соусідти мене не за**довбували. Майже два роки качаю їм ввесь інтернет (то ігри, то іще якусь х***фігню - та я вже колись жалівся з цього приводу на форумі - не хочу повторюватись).
---
Ось щойно зробив знімок. Тільки віддача була і є низькою.
« Змінено: 2013-04-04 14:28:54 від idontremember »

Відсутній tarasian666

  • Графоман
  • ****
  • дописів: 464
  • Карма: +0/-0
  • нульовий біт це також біт
Re: ОГОСтандарт+
« Відповідей #4 : 2013-04-04 14:51:37 »
цілком може бути 5 мбіт, але інший модем навряд чи врятує, ну хіба розривів буде менше
замітив таку тенденцію - чим вищий підключаєш собі тариф тим гірші показники лінії стають, так що можливо при переході на 5мбіт інет стане менш стабільним
Kernel alive - куди поділи цю "фразу" в новому ядрі?

idontremember

  • Гість
Re: ОГОСтандарт+
« Відповідей #5 : 2013-04-04 15:24:10 »
Розриви постійно бувають коли погода погіршується (дощ, висока вологість).
Це вже мабуть аж з понеділка в тілікомі почнуть чухати *** , а може і завтра...  :-/

Мені монтер сказав що якась модель (Каталіст чи Калісто) модему є кращою ніж той що у мене.

Але я хочу купити багатопортовий (ну... щоб можна було підтикнути до тирнету декілька компів). Та я іщее остаточноо не повністю розумію що потрібно купувати (чи багатопротовий модем, чи роутер до модему, але мені здається що багатопортовий модем-роутер якраз підходить). Чому сумніваюсь? - тому що у нас в селі є один компутерний магазин ... ну там ... ето... "работают спєціалісти високой кваліфікаціі" - один продавець каже одне, інший інше. Потрібно в тирнетах глянути, але спочатку чекаємо відповіді від тілікома...
« Змінено: 2013-04-04 15:32:16 від idontremember »

Відсутній tarasian666

  • Графоман
  • ****
  • дописів: 464
  • Карма: +0/-0
  • нульовий біт це також біт
Re: ОГОСтандарт+
« Відповідей #6 : 2013-04-04 16:31:58 »
чи багатопротовий модем, чи роутер до модему
нема різниці, просто може вийти дешевше докупити просто роутер ніж багатопортовий модем, а може й навпаки

а от нарахунок який модем краще - тирнет нічого нового не підкаже, найчастіше буде зустрічатись "всі вони однакові, бо працюють за одним принципом, навіть самі китайські"
« Змінено: 2013-04-04 16:34:21 від tarasian666 »
Kernel alive - куди поділи цю "фразу" в новому ядрі?

idontremember

  • Гість
Re: ОГОСтандарт+
« Відповідей #7 : 2013-04-04 17:12:59 »
...а от нарахунок який модем краще - тирнет нічого нового не підкаже, найчастіше буде зустрічатись "всі вони однакові, бо працюють за одним принципом, навіть самі китайські"

Мав на увазі що можна спочатку глянути які бувають, що за функції підтримують, скільки коштують... і все таке інше.

 :-/ Я думаю що монтер краще знає яка в мене лінія і який краще модем. Бо він мені колись пропонував щоб я змінив цей що в мене зараз - аргументував він тим що той модем буде краще тримати звязок, розривів буде менше.

---
Хочу такий модем (модем в режимі роутера) щоб можна було обмежити швидкість для клієнта (сосіда). Такі моделі  є? Здається є, але не в нашому магазині... >:(
---
СосідТ сам буде купувати кабель (UTP). А от як його вірно втикнути* в розєм RJ- - я буду шукати.

---
* зєднати кабель із розємом. Там же АЖ 8 (вісім!) проводків  ;D
« Змінено: 2013-04-04 18:05:26 від idontremember »

Відсутній tarasian666

  • Графоман
  • ****
  • дописів: 464
  • Карма: +0/-0
  • нульовий біт це також біт
Re: ОГОСтандарт+
« Відповідей #8 : 2013-04-04 22:08:47 »
Цитата
СосідТ сам буде купувати кабель (UTP). А от як його вірно втикнути* в розєм RJ- - я буду шукати.

---
* зєднати кабель із розємом. Там же АЖ 8 (вісім!) проводків
біло-оранжевий, оранжевий, біло-зелений, синій, біло-синій, зелений, біло-коричневий, коричневий
здається так )
http://simadmin.ru/
Kernel alive - куди поділи цю "фразу" в новому ядрі?

r00t x

  • Гість
Re: ОГОСтандарт+
« Відповідей #9 : 2013-04-04 22:36:15 »
біло-оранжевий, оранжевий, біло-зелений, синій, біло-синій, зелений, біло-коричневий, коричневий
здається так )
Сьогодні об 21:43:16 отримав відповідь. Протягом двох діб не вимикати модем... - поживем побачим. Хоча мені монтьор казав щоб я звертався тільки до царичанського тілікома.  А то його ганяють дуже. Ну типу того, що він погано працює...


Відсутній piktor

  • Видавець
  • *******
  • дописів: 3396
  • Карма: +0/-0
Re: ОГОСтандарт+
« Відповідей #10 : 2013-04-06 00:54:21 »
Я проголосував за "ТАК", бо лист, відчуваю, підняв настрій тим, хто його, можливо, читав.
/me уявляє, як root_x пише, скажімо, ділового листа.
Всим, хто тоне й не знає,
За що вхопитись,
Хто вже з останніх
Вибився сил:
Попереджаю - я не колода,
Попереджаю - я крокодил.

idontremember

  • Гість
Re: ОГОСтандарт+
« Відповідей #11 : 2013-04-06 13:37:00 »
Я проголосував за "ТАК", бо лист, відчуваю, підняв настрій тим, хто його, можливо, читав.
/piktor уявляє, як root_x пише, скажімо, ділового листа.
Off-topic:
Та нормуль я пишу... і ділові листи також вмію писати. Та тільки у звязку з тим що я пишу дуже жестяково  :) - відповідей я не отримую (або отримую брєдд).
Для тілікомівців мої шедеври - це ковток чистого повітря. Вони з нетерпінням чекають мого вишуканого таланту написання. Бо є дуже багато всяких користувачів, і ті користувачі пишуть всяку-дужже-непристойну-фігню з приводу тілікомівських [smiley=angry2.gif] тирнетів.
---
Та тільки поки що майже ніяких змін. Хоча лінія розширюєься - теоретична швидкість була 5 з чимось, а тепер стрибає до 6 та 7 з чимось мбс. І в телефоні перестало дротове радіо белькотіти,  зник шум, тріск, і гудіння.
---
Зараз вихідні - то можливо аж в понеділок...

Відсутній tarasian666

  • Графоман
  • ****
  • дописів: 464
  • Карма: +0/-0
  • нульовий біт це також біт
Re: ОГОСтандарт+
« Відповідей #12 : 2013-04-07 11:23:04 »

у вас всі шанси отримати 5 мбіт, якшо телекомівці не будуть лінитись і від модему до телефонного щитка іде дріт хоча б без скруток, пайок і тп

ось мої дані adsl, тариф 5 мбіт, в мережі ого до 12мбіт зранку, в день до 7 - 9, хоча відношення сигнал шум у мене гірше ніж у вас
Kernel alive - куди поділи цю "фразу" в новому ядрі?

r00t x

  • Гість
Re: ОГОСтандарт+
« Відповідей #13 : 2013-04-10 19:25:18 »
 :-? до сих пір глухо...

idontremember

  • Гість
Re: ОГОСтандарт+
« Відповідей #14 : 2013-04-12 03:24:28 »
от і все. (здається що "все")
---
Але перед цим (за декілька годин до поточного часу), я написав іще одного листа, але впевнений на 100%, що тілікомівці іще не встигли його прочитати. Пізніше я засвітю того листа тут (на форумі).
« Змінено: 2013-04-12 03:28:33 від idontremember »