Опитування

Чи буде в мене 5

ТАК
4 (57.1%)
НІ
3 (42.9%)
Власний варіант (ща напишу в коментах)
0 (0%)

Проголосувало: 5

Автор Гілка: ОГОСтандарт+  (Прочитано 24020 раз)

Відсутній tarasian666

  • Графоман
  • ****
  • дописів: 464
  • Карма: +0/-0
  • нульовий біт це також біт
Re: ОГОСтандарт+
« Відповідей #15 : 2013-04-12 08:05:27 »
Отакої, вінда та щей кацапська   :D
Kernel alive - куди поділи цю "фразу" в новому ядрі?

r00t x

  • Гість
Re: ОГОСтандарт+
« Відповідей #16 : 2013-04-12 11:48:19 »
Мені ліньки довстановити Арч.

Відсутній yurchor

  • Видавець
  • *******
  • дописів: 3628
  • Карма: +2/-0
  • Grateful for our Iron Lung
    • Вікі користувачів KDE
Re: ОГОСтандарт+
« Відповідей #17 : 2013-04-12 15:51:42 »
Автор теми постійно перебуває у стані зміненої свідомості (користується Windows з російською локалізацією і пише на форумі української спільноти Linux). Тому проголосував «Ні» з почуття протесту. Повідомлення теми не читав.  :P
Denounce the demagogues
King diamonds to discard
Deploy the dialogue
Your word against the law

r00t x

  • Гість
Re: ОГОСтандарт+
« Відповідей #18 : 2013-04-12 16:16:58 »
Автор тими постійно перебуває у стані зміненої свідомості (користується Windows із російською локалізацією й пише на форумі української спільноти Linux). Тому проголосував «Ні» із почуття протесту. ...
Off-topic:
пф-ф-ф... Проти чого ві протєстеєтє?, га? Хіба було б, якби писав на иноземнай мове???

A: Переклав перекладачкою.
« Змінено: 2013-04-12 20:02:50 від ISBear »

r00t x

  • Гість
Re: ОГОСтандарт+
« Відповідей #19 : 2013-04-12 16:21:30 »
Off-topic:
Взагалі-то... Малята, любі хлопчики та дівчатка, коли поіксований рут стане модератором на ЛОУ, то...  [smiley=fellow.gif]

r00t x

  • Гість
Re: ОГОСтандарт+
« Відповідей #20 : 2013-04-12 16:24:57 »
Автор теми постійно перебуває у стані ... Повідомлення теми не читав.  :P
А якби прочитали - то точніший діагноз змогли б поставити. Автор теми має "вишуканий  талант лисання".

idontremember

  • Гість
Re: ОГОСтандарт+
« Відповідей #21 : 2013-04-13 14:17:41 »
...A: Переклав перекладачкою.
?
такий переклад значно  >:( погіршив написання та додав помилки.

---
Підтема: Юридичні питання.

Є у мене вже 5 мбс. Але 25 tcp порт закритий! (здається це в усіх так??? чи можливо тіліком особливим коханням кохає мене  :-/, хйзн...)
---
Питання: Чи маю я  право дома підключити до мережі більше одного компа? А якшо інший комп знаходиться в моїй іншій хаті? Чи можу я підключити сусіда до мережі?
---
Тілікомівський договір я детально не вивчав. Але мені сказали що то буде "перепродаж" послуг і такого робити ніззя...
---
Я сусіда "майже безкоштовно" збираюсь підключити.
« Змінено: 2013-04-13 14:20:11 від idontremember »

Відсутній tarasian666

  • Графоман
  • ****
  • дописів: 464
  • Карма: +0/-0
  • нульовий біт це також біт
Re: ОГОСтандарт+
« Відповідей #22 : 2013-04-13 17:37:14 »
порт 25 закритий для всіх по замовчуванню, але можна попросити його відкрити

Цитата
Питання: Чи маю я  право дома підключити до мережі більше одного компа? А якшо інший комп знаходиться в моїй іншій хаті? Чи можу я підключити сусіда до мережі?
Більше одного можна, але якщо за межами вашої оселі -  спірне питання, але не думаю що хтось візьметься виясняти. Наприклад зробити локальну мережу - ніякої заборони нема, так само якби у вас був "віфі" і ви не поставили пароль, а хтось підключився...
Проблеми можуть бути якщо буде виявлено перепродаж. Та ви ж мабуть буде просто скидуватись на спільне використання, а не виставляти сусідові рахунок )
Kernel alive - куди поділи цю "фразу" в новому ядрі?

r00t x

  • Гість
Re: ОГОСтандарт+
« Відповідей #23 : 2013-04-13 18:03:34 »
порт 25 закритий для всіх по замовчуванню, але можна попросити його відкрити
а-а-а, а я думав, що то тільки у мене - я раніше тут вже писав про це. От тільки чому я деякий час чемно  ;D користувався тирнетами... А тут раптом (чи вдруг  :P) приходить лист про закриття 25 тісіпішного порта. (поислання на хо відшукувати, десь воно тут близько). Чому з самого початку (з моменту підключення) 25 порт був відкритий? Чи мож це тому що чисто випадково мої айпіюки засвітилися в логах суддівських серверів? хйзн., але то добре, що в усіх.

Цитата
...буде просто скидуватись на спільне використання, а не виставляти сусідові рахунок )
Саме так.

Відсутній HetmanNet

  • Графоман
  • ****
  • дописів: 412
  • Карма: +0/-0
  • Fedora, CentOS, RHEL, KDE
Re: ОГОСтандарт+
« Відповідей #24 : 2013-04-13 22:28:21 »
порт 25 закритий для всіх по замовчуванню, але можна попросити його відкрити
а-а-а, а я думав, що то тільки у мене - я раніше тут вже писав про це. От тільки чому я деякий час чемно  ;D користувався тирнетами... А тут раптом (чи вдруг  :P) приходить лист про закриття 25 тісіпішного порта. (поислання на хо відшукувати, десь воно тут близько). Чому з самого початку (з моменту підключення) 25 порт був відкритий? Чи мож це тому що чисто випадково мої айпіюки засвітилися в логах суддівських серверів? хйзн., але то добре, що в усіх.

Цитата
...буде просто скидуватись на спільне використання, а не виставляти сусідові рахунок )
Саме так.
Все одно вважатиметься перепродажем, бо договір складений з вами, а не з вами та вашим сусідом, тому в цьому випадку ви робите перепродаж, а не розділяєте оплату рахунку.
Віддамся на один вечір в хороші дівочі руки.. не дорого, в у.о. .. Якщо сподобається, то залишуся безкоштовно назавжди..

Відсутній tarasian666

  • Графоман
  • ****
  • дописів: 464
  • Карма: +0/-0
  • нульовий біт це також біт
Re: ОГОСтандарт+
« Відповідей #25 : 2013-04-14 08:22:30 »
Але з іншого боку можна користуватись не своєю лінією (наприклад знімаєте квартиру) для інету зі згодою власника лінії. Словом, захочуть - докопаються в будь якому випадку, але скільки я знаю таких "перепродажів" і нічого їм ся не стало. До вас часто звязківці навідуються?
Kernel alive - куди поділи цю "фразу" в новому ядрі?

r00t x

  • Гість
Re: ОГОСтандарт+
« Відповідей #26 : 2013-04-14 12:43:22 »
..... До вас часто звязківці навідуються?
Тільки тод, коли я ж0луюся на погані тирнети. Монтер моєї дільниці - мій  однокласник  ;). Я йому іще  [smiley=drinks.gif] не виставив - хоча він нічого мені не казав з цього приводу. Та й, мабуть, не схоче з мене нічого брати, бо знає мої умови існування, але якщо я дуже сильно наполягатиму, то тоді і "виставлю пінну виставку"  :).
---
Цікава капча.

r00t x

  • Гість
Re: ОГОСтандарт+
« Відповідей #27 : 2015-08-27 23:31:33 »
непамятаю шо я тут писав, але у мене вже давненько 5 мбс  [smiley=19.gif]