Автор Гілка: Пропозиції, щодо розвитку форуму  (Прочитано 17028 раз)

Михайло Даниленко

  • Гість
Re: Пропозиції, щодо розвитку форуму
« Відповідей #45 : 2016-03-30 08:51:09 »
Зконвертований форум піднято на http://smf2.linux.org.ua/ , про що писалося у оригінальній гілці про оновлення.

Файли перекладу викладу вечором.

idontremember

  • Гість
Re: Пропозиції, щодо розвитку форуму
« Відповідей #46 : 2016-03-30 18:06:18 »
Cтатистики не вистачало.
Можливість сортування також корисна штука.

Навіть про себе дещо цікаве дізнався.

Відсутній Re.

  • Загальний модератор
  • Літератор
  • *****
  • дописів: 1898
  • Карма: +1/-0
Re: Пропозиції, щодо розвитку форуму
« Відповідей #47 : 2016-03-30 22:21:29 »
Залишок гілки відрізано, тепер він тут.

Відсутній kolombo

  • Новачок
  • *
  • дописів: 14
  • Карма: +0/-0
Re: Пропозиції, щодо розвитку форуму
« Відповідей #48 : 2017-07-05 23:37:28 »
Переїхати з морально та технічно застарілого рушія SMF на https://www.discourse.org/

пожвавить дискусії та зробить їх зручнішими. Вирішить чимало проблем з юзабіліті форуму.

Відсутній f1g4r0

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 160
  • Карма: +0/-0
  • Vita sine libertate, nihil!
Re: Пропозиції, щодо розвитку форуму
« Відповідей #49 : 2017-07-06 00:27:34 »
чьорт.. але ж тілько переїхали на smf, ну...
*[ Ніхто крім нас ] *                        //Arch + dwm + SVD

Відсутній Cthulhu

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 183
  • Карма: +0/-0
Re: Пропозиції, щодо розвитку форуму
« Відповідей #50 : 2017-07-06 03:17:28 »
Переїхати з морально та технічно застарілого рушія SMF на https://www.discourse.org/
Та побійтесь мене, тут ще не встигли з YaBB зразка дві тисячі затертого року переїхати :)

Миха́йло Даниленко

  • Гість
Re: Пропозиції, щодо розвитку форуму
« Відповідей #51 : 2017-07-06 12:40:54 »
Будь ласка, конкретика — чим саме "Пожвавить дискусії та зробить їх зручнішими. Вирішить чимало проблем з юзабіліті форуму."?
Не бачу запитів на додавання фіч до форуму у адміністраторській.

Ні, я як раз зліз з perl на ruby, тому я не проти мати рушій на ror, питання в тому, щоб 1) на це був достатній попит 2) воно вмістилося в рамки хостинга, бо, наприклад, на поточному я точно знаю, що redis на даний момент немає (хоча можливо це можна вирішити з техпідтримкою) — або ж доведеться переїжджати на vps/cloud, що в рази дорожче (хоча теж має свої плюси).

Миха́йло Даниленко

  • Гість

Відсутній kolombo

  • Новачок
  • *
  • дописів: 14
  • Карма: +0/-0
Re: Пропозиції, щодо розвитку форуму
« Відповідей #53 : 2017-07-06 15:00:54 »
Будь ласка, конкретика — чим саме "Пожвавить дискусії та зробить їх зручнішими. Вирішить чимало проблем з юзабіліті форуму."?
Не бачу запитів на додавання фіч до форуму у адміністраторській.

Ні, я як раз зліз з perl на ruby, тому я не проти мати рушій на ror, питання в тому, щоб 1) на це був достатній попит 2) воно вмістилося в рамки хостинга, бо, наприклад, на поточному я точно знаю, що redis на даний момент немає (хоча можливо це можна вирішити з техпідтримкою) — або ж доведеться переїжджати на vps/cloud, що в рази дорожче (хоча теж має свої плюси).

Класичні форуми були недолугими з самого початку і стають ще недолугішими з плином часу. Дискурс хоча б непогана спроба зробити форумні дискусії трохи зручнішими. Окрім того, раджу зайти сюди з мобільного пристрою. Подумайте як і з'їжджайте з SMF, він з самого початку був не айс, а тепер тим більше.

Відсутній prapor

  • Письменник
  • *****
  • дописів: 518
  • Карма: +0/-0
Re: Пропозиції, щодо розвитку форуму
« Відповідей #54 : 2017-07-06 15:27:56 »
Класичні форуми були недолугими з самого початку і стають ще недолугішими з плином часу. Дискурс хоча б непогана спроба зробити форумні дискусії трохи зручнішими. Окрім того, раджу зайти сюди з мобільного пристрою. Подумайте як і з'їжджайте з SMF, він з самого початку був не айс, а тепер тим більше.

Класичні форуми були створені IT-фахівцями для IT-фахівців. LOU — форум спільноти IT-фахівців. Дискурс — треш, угар та безлад ще більший ніж у мене в ~/tmp. Замість зручного дерева розділів отримуємо щось жахливе все більше й більше схоже на соціальні мережі. Що до мобільного пристрою — у мене все чудово, у вогнелисі нічого не пливе, повністю як на десктопі. Власне, якщо вже комусь кортить щось легше — тоді є сенс поставити модуль для Tapatalk, але не перетворювати форум у соц. мережу.
- I'm afraid your son has the knack.
- The knack?
- The knack. It's a rare condition characterised by an extreme intuition about all things mechanical and electrical. And utter social ineptitude.
- Can he lead a normal life?
- No, he'll be an engineer.

Миха́йло Даниленко

  • Гість
Re: Пропозиції, щодо розвитку форуму
« Відповідей #55 : 2017-07-07 00:00:37 »
Класичні форуми були недолугими з самого початку і стають ще недолугішими з плином часу. Дискурс хоча б непогана спроба зробити форумні дискусії трохи зручнішими. Окрім того, раджу зайти сюди з мобільного пристрою. Подумайте як і з'їжджайте з SMF, він з самого початку був не айс, а тепер тим більше.
Конкретики немає, аргумент класу "це гламурно".

Відсутній kolombo

  • Новачок
  • *
  • дописів: 14
  • Карма: +0/-0
Re: Пропозиції, щодо розвитку форуму
« Відповідей #56 : 2017-07-07 15:17:23 »
Класичні форуми були недолугими з самого початку і стають ще недолугішими з плином часу. Дискурс хоча б непогана спроба зробити форумні дискусії трохи зручнішими. Окрім того, раджу зайти сюди з мобільного пристрою. Подумайте як і з'їжджайте з SMF, він з самого початку був не айс, а тепер тим більше.
Конкретики немає, аргумент класу "це гламурно".

У Дискурса — краще використання простору, інформативний вигляд розділу, зручна навігація, пристосований вигляд до користування з мобільного, можливість push-повідомлень про нові відповіді, сортування за тегами, краще управління спільнотою/групи. А що є у SMF? Купа протухлого перлового коду? Ось вам і конкретика.

Відсутній Cthulhu

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 183
  • Карма: +0/-0
Re: Пропозиції, щодо розвитку форуму
« Відповідей #57 : 2017-07-07 16:07:55 »
Купа протухлого перлового коду?
Подивіться, будьте так ласкаві, на URL :)


Полазив по їх community форуму, великої різниці не побачив. Прикольно, але навряд чи воно варте зусиль.

Взагалі, я б вам порадив - якщо ви дійсно вважаєте, що це краще рішення - докладно і без емоцій зробити порівняльну характеристику. Тому що ніхто не хоче ламати те, що вже чудово працює, і для зусиль з міграції має бути серйозна мотивація.

Відсутній prapor

  • Письменник
  • *****
  • дописів: 518
  • Карма: +0/-0
Re: Пропозиції, щодо розвитку форуму
« Відповідей #58 : 2017-07-07 21:46:35 »
У Дискурса — краще використання простору, інформативний вигляд розділу, зручна навігація, пристосований вигляд до користування з мобільного, можливість push-повідомлень про нові відповіді, сортування за тегами, краще управління спільнотою/групи. А що є у SMF? Купа протухлого перлового коду? Ось вам і конкретика.

Про «перловий код» вже тицнули носом хіба що додам: SMF у нас має менше 40 днів з релізу. Про інше можу сказати що я не побачив у Дискурса ані інформативного вигляду розділу, ані зручної навігації. Навігація взагалі виглядає як сторінка «останні обговорення» на класичних форумах. Вигляд з мобільного — не знаю, мій ThinkPad E330 чудово відображає SMF. Хоча, на 13" дивитись не так зручно як на повноцінних 23", але достатньо. Push-повідомлення непотрібні, для тих випадків коли потрібні — є Jabber, або пошта.  Про «краще використання простору» — взагалі дурня. Дискурс лишає половину мого дисплея порожньою. Тупо два білих поля по боках, кожне десь на чверть екрана. Розмір екрану у мене аж ніяк не 4k, а звичайні «морально й технічно застарілі» 1920х1080.
От єдине питання, що мається на увазі під «краще управління спільнотою/групи»? Подивився у документацію по керуванню групами користувачів. Все на місці. Та й взагалі, яка вам, як користувачу, різниця чи зручно адміністратору керувати групами чи ні?
- I'm afraid your son has the knack.
- The knack?
- The knack. It's a rare condition characterised by an extreme intuition about all things mechanical and electrical. And utter social ineptitude.
- Can he lead a normal life?
- No, he'll be an engineer.

Миха́йло Даниленко

  • Гість
Re: Пропозиції, щодо розвитку форуму
« Відповідей #59 : 2017-07-08 22:25:52 »
Цитата
The only officially supported installs of Discourse are Docker based. You must have SSH access to a 64-bit Linux server with Docker support. We regret that we cannot support any other methods of installation including cpanel, plesk, webmin, etc.
o_O , особливо враховуючи оце: https://thehftguy.com/2016/11/01/docker-in-production-an-history-of-failure/