Автор Гілка: Психологія спілкування з користувачами.  (Прочитано 8725 раз)

gdekjifgb

  • Гість
Чи існують  чіткі правила спілкування з користувачами? Щось типу мереже(о)вого етикету.

Зрозуміліше буде, якщо я поясню на прикладах:

---
1. користувач звернувся із скаргою на іншого користувача, бо той обізвав його негром (або іншими  крєпінькими не тихими словами) - як діяти адміністрації в такому випадку?

2. користувач звернувся до адміністрації з проблемою. проблему вирішено. Але адміністратор (модератор) у повідомленні користувачу про успішне вирішення проблеми, пише відсебятину, про те що він вчора купував раків по 2 грн, а сьогодні вони вже по 3 грн, про те що влада нікуди не годиться та інший "брєдт".

Такого не момна допускати - але є іще багато різних-всяких речей, яких потрібно уникати.

2. якщо користувач уже ддістав своїм пратеіновим ддосом адміністрацію - що з ним робити? !!!Користувач може бути трішки/зовсім не адекватним АБО спеціально ддіставати адміністрацію. Як в таких випадках вчиняти? Як поставити
"діагноз" такому користувачу?

2.1 бо якщо написати якусь грубість АБО нічого не написати, то напів адекватний користувач може повести себе дуже не адекватно.

3. і все таке інше...
---
« Змінено: 2017-07-29 07:50:54 від gdekjifgb »

Відсутній Cthulhu

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 183
  • Карма: +0/-0
Користувач може бути трішки/зовсім не адекватним АБО спеціально ддіставати адміністрацію.
[smiley=13.gif]

Як поставити "діагноз" такому користувачу?
Я хотів би уточнити, такий інтерес і така зацікавленість у діагнозах, в даному випадку, академічні чи особисті?

Відсутній yurchor

  • Видавець
  • *******
  • дописів: 3628
  • Карма: +2/-0
  • Grateful for our Iron Lung
    • Вікі користувачів KDE
Off-topic:
Мізантропія — характерна хвороба відвідувачів технічних форумів. Посилання на свідчення цього наводити не буду — можете самі виховати її у собі на прикладі повідомлень автора першого повідомлення у гілці.
Denounce the demagogues
King diamonds to discard
Deploy the dialogue
Your word against the law

gdekjifgb

  • Гість
Користувач може бути трішки/зовсім не адекватним ...
[smiley=13.gif]
шо смішного? по собі знаю.
 
Цитата
Як поставити "діагноз" такому користувачу?
Я хотів би уточнити, такий інтерес і така зацікавленість у діагнозах, в даному випадку, академічні чи особисті?

виключно науковий інтерес

Off-topic:
Мізантропія — характерна хвороба відвідувачів технічних форумів. Посилання на свідчення цього наводити не буду — можете самі виховати її у собі на прикладі повідомлень автора першого повідомлення у гілці.
ну... еее, мізерна доля правди в цьому є. "yurchor, давай ломай меня, ломай меня полностью...:laugh:

А без сміхунців, що з приводу першого повідомлення у гілці? Чи самому треба перекопувати мережу?
« Змінено: 2017-07-29 03:02:57 від gdekjifgb »

Відсутній Cthulhu

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 183
  • Карма: +0/-0
Off-topic:
Мізантропія — характерна хвороба відвідувачів технічних форумів. Посилання на свідчення цього наводити не буду — можете самі виховати її у собі на прикладі повідомлень автора першого повідомлення у гілці.
Та ну. Всі відвідувачі технічних форумів люблять людей. Особливо тих, у кого гарні цицьки.