Автор Гілка: Соцмережа з відкритим кодом Diaspora*  (Прочитано 52621 раз)

Відсутній Агатангел

  • Новачок
  • *
  • дописів: 36
  • Карма: +0/-0
Re: Соцмережа з відкритим кодом Diaspora*
« Відповідей #30 : 2011-11-24 09:14:52 »
Я теж там зареєструвався, думаю що Diaspora буде розвиватись далі, в усякому разі сподіваюсь на те. Жаль, що Житомирський помер.

r00t x

  • Гість
Re: Соцмережа з відкритим кодом Diaspora*
« Відповідей #31 : 2011-11-24 14:12:24 »
Жаль, що Житомирський помер.
хм-м... цікаво чому? Він же молодий... Наркотики  :-/

r00t x

  • Гість
Re: Соцмережа з відкритим кодом Diaspora*
« Відповідей #32 : 2011-11-24 14:17:57 »
Якщо Діаспрора з відкритиим кодом, то де його можна завантажити чи іншим чином подивитись на нутрощі.?

r00t x

  • Гість
Re: Соцмережа з відкритим кодом Diaspora*
« Відповідей #33 : 2011-11-24 14:19:29 »

Відсутній Агатангел

  • Новачок
  • *
  • дописів: 36
  • Карма: +0/-0
Re: Соцмережа з відкритим кодом Diaspora*
« Відповідей #34 : 2011-11-24 17:54:31 »
Жаль, що Житомирський помер.
хм-м... цікаво чому? Він же молодий... Наркотики  :-/

Мені приємніше думати, що то його вбило ЦРУ. Я розумію, що це схоже на параною і ще може там на щось, але...

r00t x

  • Гість
Re: Соцмережа з відкритим кодом Diaspora*
« Відповідей #35 : 2011-11-25 00:32:53 »
Мені приємніше думати, що то його вбило ЦРУ. Я розумію, що це схоже на параною і ще може там на щось, але...
Несмішно.

Відсутній Агатангел

  • Новачок
  • *
  • дописів: 36
  • Карма: +0/-0
Re: Соцмережа з відкритим кодом Diaspora*
« Відповідей #36 : 2011-11-25 00:50:23 »
Мені приємніше думати, що то його вбило ЦРУ. Я розумію, що це схоже на параною і ще може там на щось, але...
Несмішно.
Може це вас здивує, але я не жартую

idontremember

  • Гість
Re: Соцмережа з відкритим кодом Diaspora*
« Відповідей #37 : 2011-11-25 00:56:22 »
??? ну то скажіть нам чому ви так вважаєте. Розробник же ніяких сенсацій, нічого компрометуючого не опубліковував. То які мотиви...(?) в сру його вбивати.

---
Той хлопчина навіть доступ до коду надав всім бажаючим. Які таємниці???

Відсутній Re.

  • Загальний модератор
  • Літератор
  • *****
  • дописів: 1898
  • Карма: +1/-0
Re: Соцмережа з відкритим кодом Diaspora*
« Відповідей #38 : 2011-11-25 01:20:26 »
Він, звісно, живий. Але крім них цього ніхто не знає. Ой, заждіть, мені хтось у двері дзвонить…

idontremember

  • Гість
Re: Соцмережа з відкритим кодом Diaspora*
« Відповідей #39 : 2011-11-25 01:46:26 »
Він, звісно, живий. Але крім них цього ніхто не знає. Ой, заждіть, мені хтось у двері дзвонить…
то вони дзвонять ;D  :'(.

---
от, ж0ртівниk знайш0вся... :(
« Змінено: 2011-11-25 02:46:17 від idontremember »

Відсутній Агатангел

  • Новачок
  • *
  • дописів: 36
  • Карма: +0/-0
Re: Соцмережа з відкритим кодом Diaspora*
« Відповідей #40 : 2011-11-25 02:14:12 »
Я розумію як це звучить, тому не треба тут жартувати. Я не параноїк, в мене нема нав'язливих ідей, і я зовсім не впевнений що було саме так, але така думка теж виникла (після думки про самогубство). І, поготьтеся - таке теж можливо.

ЦРУ використовує соцмережі для збору інформації. Офіційно відслідковується лише інформація у вільному доступі, але як там насправді, хто його зна... Згадайте про випадок коли Google примусили видати переписку, а Twitter - IP адреси людей пов'язаних з Wikileaks.

Яка в них реакція має бути на те, що хтось створює децентралізовану соціальну мережу? Як вони будуть відстежувати інформацію, якщо все буде закрите? Якщо Twitter, Facebook i Google ще можна примусити до співпраці, то що робити, коли у випадку з Діаспорою провайдерів можуть бути десятки, якщо не сотні тисяч, а хто хоче - взагалі може на своєму компі зберігати інформацію?
« Змінено: 2011-11-25 02:22:32 від Ahatanhel »

idontremember

  • Гість
Re: Соцмережа з відкритим кодом Diaspora*
« Відповідей #41 : 2011-11-25 02:37:57 »
Яка в них реакція має бути на те, що хтось створює децентралізовану соціальну мережу? Як вони будуть відстежувати інформацію, якщо все буде закрите? Якщо Twitter, Facebook i Google ще можна примусити до співпраці, то що робити, коли у випадку з Діаспорою провайдерів можуть бути десятки, якщо не сотні тисяч, а хто хоче - взагалі може на своєму компі зберігати інформацію?

Не зрозумів: Як це тисячі провейдерів?

Я розумію так: якщо один власник (наприклад: дядько (або кілька дядьків)) Твітера погодиться надати доступ до інформації співробітникам фебере або сру тому що все зберігається на одному (АБО на двадцяти) северах, то як і що до чого у випадку Діаспори? Хіба вона децентралізована? До твітера або до інших соціалок користувачі також заходять за допомогою тисяч провайдерів.

Цитата
якщо все буде закрите
??? та вона (Діаспора) ж, начебто, відкрита.

Цитата
хто хоче - взагалі може на своєму компі зберігати інформацію?
Яку інформацію? Коди Діаспори  :-/ ??? Що то у вас за знак питання?

---
БЕЗ жартів - я просто не зрозумів про що ви написали: закрито\відкрито... :-/
« Змінено: 2011-11-25 02:45:07 від idontremember »

Відсутній Агатангел

  • Новачок
  • *
  • дописів: 36
  • Карма: +0/-0
Re: Соцмережа з відкритим кодом Diaspora*
« Відповідей #42 : 2011-11-25 09:18:12 »
Вибачте, що погано сформулював.

Цитата
якщо все буде закрите
??? та вона (Діаспора) ж, начебто, відкрита.
Слово "закрите" тут я використав стосовно інформації.

Хіба вона децентралізована?
Diaspora децентралізована. Вона складається з розподіленої мережі серверів, які знаходяться в різних частинах світу, належать різним людям, але використовують одне програмне забезпечення, і "спілкуються" між собою однією "мовою".

До твітера або до інших соціалок користувачі також заходять за допомогою тисяч провайдерів.
Під провайдерами тут розуміються люди, які надають послугу ствовення облікових записів в Діаспорі і розміщення інформації на своїх серверех. Ось список серверів, які вже є на даний час (український покищо тільки один)

Цитата
хто хоче - взагалі може на своєму компі зберігати інформацію?
Яку інформацію? Коди Діаспори  :-/ ???
За бажанням кожна людина може перетворити свій комп'ютер на сервер Діаспори, і створювати собі там обліковий запис, та розміщувати там свою особисту інформацію (а не на серверах якихось невідомих дядьків).
Для докладнішої інформації, почитайте Вікіпедію.  ;)
« Змінено: 2011-11-25 10:38:11 від Ahatanhel »

Відсутній Агатангел

  • Новачок
  • *
  • дописів: 36
  • Карма: +0/-0
Re: Соцмережа з відкритим кодом Diaspora*
« Відповідей #43 : 2011-11-25 09:52:58 »
До речі, недавно (в жовтні), коли Diaspora foundation почала збір коштів,
Цитата
Через кілька днів після початку кампанії PayPal заморозив рахунки фонду без пояснення причин. Після великої кількості скарг від користувачів Paypal і загрози судового позову, рахунки розморожені з вибаченнями від PayPal, але все ж без пояснення причин.
Чого б це? :-?
Згадайте WikiLeaks ::)
« Змінено: 2011-11-25 09:55:05 від Ahatanhel »

idontremember

  • Гість
Re: Соцмережа з відкритим кодом Diaspora*
« Відповідей #44 : 2011-11-25 10:31:43 »
...За бажанням кожна людина може перетворити свій комп'ютер на сервер Діаспори, і створювати собі там обліковий запис, та розміщувати там свою особисту інформацію (а не на серверах якихось невідомих дядьків)...

Тепер зрозуміло, але питань ще більше  :D.

Мабуть тре зареєструватись... Знайшов лінк у Діаспорі на http://americancensorship.org/

Та нє-є, все рівно воно (інформація) зберігається ДЕСЬ У ЯКОГОСЬ ДІДЬКА. Хоч їх і тисячі...

А як зробити (можливо десь є у налаштуваннях) щоб дані користувача (повідомлення, тобто "твіти", та приватні повідомлення) зберігалися на локальному компі того ж користувача?

Чи таке в Діспорі неможливо - все рівно потрібно виділяти сервер?

Чи можна запустити (локально!!!, тільки на своєму хості) якийсь сервер і підключати\підключати його до Діаспори? <- От саме про ці налаштування я запитував вище.

Так, потрібно почавкати Вікторію, шкода тільки що на англіЦькому. Ну також довідку в самій Діаспорі.

---

rb - це руббі  :o ?

---
http://spora.com.ua/source.tar.gz - я ж не понімать... Дивна якась "відкритість кодів". Я нижче допишу шо до чого, стосовно відкритості.
« Змінено: 2011-11-25 10:33:41 від idontremember »