Автор Гілка: apache2+drupal  (Прочитано 8868 раз)

romi

  • Гість
Re: apache2+drupal
« Відповідей #15 : 2010-05-07 22:49:20 »
Vendetta,
# mysql_install_db
# /usr/bin/mysqladmin -u root password 'new-password'
робили?

Відсутній unknown

  • Графоман
  • ****
  • дописів: 256
  • Карма: +0/-0
  • Tux файний хлопака
Re: apache2+drupal
« Відповідей #16 : 2010-05-07 22:52:40 »
При встановленні MySQL він вас мав запитати пароль для користувача root, при чому не того root, який може rm -rf /*, а свого власного, що має необмежений доступ до всіх баз даних. Під ним ви маєте логінитися в mysql client щоб створювати нові БД та користувачів для них. Я робив це через консольний клієнт, почитавши отой довідничок, на який дав посилання.
Але на рахунок "створення бази даних", то це завал. Я і не думав що з цим drupal стільки дров буде, чим далі в ліс. Я чому за це взявся - підманув інтернет мене своїми гаслами "все просто" :)
"Все просто" - то вас манили на Ucoz, не слухайте їх.  :) Але ви можете спробувати створити навчальний сайтик на якомусь безкоштовному хостингу, тоді, для початку, відпаде потреба в розбиранні із апачем та сікіелем. А потім вже пробуватимете налаштувати веб-сервер самому.
Нема такого щоб мишкою порозкидав елементи сайту і готово? ;)
Увага! Прехід за посиланням може спровокувати приступи рвоти!Є таке.Edit:
А HTML не такий і важкий - навіть на Укозі його знання можна використати. html.manual.ru - напоганий, як на мене, довідник. Моїм студентам (тим, що навчаються  :)) для освоєння азів вистачає 4-5 практичних.

з апачем ніби більш-менш проблем не виникло, працює, головне створити сайт. А от mysql і бази даних і все що звідси випливає - то ого, - не для "пересічного громадянина" :)
Про мілкософт також мельком проскакувало, але не вникав. Тепер пішов на офсайт, а там "Виберіть БЕЗКОШТОВНУ 60-денну ознайомлювальну версію " - вибираю Office Publisher 2007, а там - "No products were found. For information on search syntax, see search tips." Знущаються коротше віндузятники. Не бажано то мені, але якби було конче треба, то що поробиш, може б і купив, якщо дійсно не потребує знань. Але якщо так, то чи пішло б воно на вайні.
Я згідний, що html не такий важкий, повторюсь - власне по html в kompozer-i легко, і малюнки і текст приліпити можна, але щоб зробити красиво, то його замало. А ось напр розширення .js .css то взагалі мені невідомо з чим їдять. Bluefish мабуть потужніший за Kompozer (хоча не стверджую), але там і знання треба.
cat /dev/ass > /dev/head

Відсутній unknown

  • Графоман
  • ****
  • дописів: 256
  • Карма: +0/-0
  • Tux файний хлопака
Re: apache2+drupal
« Відповідей #17 : 2010-05-07 23:00:57 »
А, до речі, під віндами є Denwer - вже налаштований апач з пехапе та сікіелем. Там всі налаштування відбуваються через веб-пику, конфіги руками чіпати не треба, консолі не треба.

але я вінди не маю (зніс давно), та і не хочу вертатись до того :)
справа не в терміналі і ручному налаштуванні, бо це я роблю коли нормально описано людською мовою, справа швидше в обмежених знаннях (незнання англ), багато часу пішло сьогодні щоб розібратись в цьому питанні - шукаєш-читаєш-пробуєш-доводиш до кінця-далі шукаєш-читаєш - і так по кожному питанню весь день злетів.
cat /dev/ass > /dev/head

Відсутній unknown

  • Графоман
  • ****
  • дописів: 256
  • Карма: +0/-0
  • Tux файний хлопака
Re: apache2+drupal
« Відповідей #18 : 2010-05-07 23:02:23 »
Vendetta,
# mysql_install_db
# /usr/bin/mysqladmin -u root password 'new-password'
робили?
ні :)
зроблю, але то буде завтра. Зараз нервове виснаження з цим курінням за весь день :)
cat /dev/ass > /dev/head

Відсутній unknown

  • Графоман
  • ****
  • дописів: 256
  • Карма: +0/-0
  • Tux файний хлопака
Re: apache2+drupal
« Відповідей #19 : 2010-05-07 23:28:20 »
ось наприклад макет, гола сторінка, взяв з блоггера. Красивий фон. Мене цікавить як це робиться, при тому що графічні файли не використовуються. Якось цей фон "кодується". Що читати, що підучити, щоб зробити щось таке схоже:
cat /dev/ass > /dev/head

Відсутній piktor

  • Видавець
  • *******
  • дописів: 3396
  • Карма: +0/-0
Re: apache2+drupal
« Відповідей #20 : 2010-05-07 23:30:48 »
Ну, без баз даних працюють лише деякі системи, наприклад форум YaBB чи перша версія Gallery. Все інше просить БД для зберігання користувацької інформації.
Всим, хто тоне й не знає,
За що вхопитись,
Хто вже з останніх
Вибився сил:
Попереджаю - я не колода,
Попереджаю - я крокодил.

Відсутній unknown

  • Графоман
  • ****
  • дописів: 256
  • Карма: +0/-0
  • Tux файний хлопака
Re: apache2+drupal
« Відповідей #21 : 2010-05-07 23:39:46 »
Ну, без баз даних працюють лише деякі системи, наприклад форум YaBB чи перша версія Gallery. Все інше просить БД для зберігання користувацької інформації.

в мене так ведеться на лінуксі - спочатку щось невідоме здавалося мені десь тупим, непрацюючим, чи зовсім не зрозумілим, потім я до цього повертаюсь і потрохи очі починають відкриватися. Перше враження в мене часто було - "я це ніколи не вивчу чи не зроблю", але потім ставало на свої місця. Інколи я просто форсую події і хочу "все відразу". А на все треба час. Своїм ходом, поступово все розсмоктується.
cat /dev/ass > /dev/head

Відсутній yvh

  • Дописувач
  • **
  • дописів: 56
  • Карма: +0/-0
Re: apache2+drupal
« Відповідей #22 : 2010-05-07 23:56:13 »
ось наприклад макет, гола сторінка, взяв з блоггера. Красивий фон. Мене цікавить як це робиться, при тому що графічні файли не використовуються. Якось цей фон "кодується". Що читати, що підучити, щоб зробити щось таке схоже:
Це, якраз, звичайнісінькі графічні файли. А почитати потрібно будь-який підручник по html.

Відсутній unknown

  • Графоман
  • ****
  • дописів: 256
  • Карма: +0/-0
  • Tux файний хлопака
Re: apache2+drupal
« Відповідей #23 : 2010-05-08 00:08:30 »
ось наприклад макет, гола сторінка, взяв з блоггера. Красивий фон. Мене цікавить як це робиться, при тому що графічні файли не використовуються. Якось цей фон "кодується". Що читати, що підучити, щоб зробити щось таке схоже:
Це, якраз, звичайнісінькі графічні файли. А почитати потрібно будь-який підручник по html.

Це якраз голий файл.html, без жодного графічного файлу. Папку з графічними і іншими прибамбасами я видалив, залишив тільки один html. Можу прикріпити його в архіві, якщо не віриться.
cat /dev/ass > /dev/head

Відсутній piktor

  • Видавець
  • *******
  • дописів: 3396
  • Карма: +0/-0
Re: apache2+drupal
« Відповідей #24 : 2010-05-08 00:27:10 »
Покажіть, самому цікаво, як воно там зроблено.
Всим, хто тоне й не знає,
За що вхопитись,
Хто вже з останніх
Вибився сил:
Попереджаю - я не колода,
Попереджаю - я крокодил.

Відсутній unknown

  • Графоман
  • ****
  • дописів: 256
  • Карма: +0/-0
  • Tux файний хлопака
Re: apache2+drupal
« Відповідей #25 : 2010-05-08 00:41:58 »
Покажіть, самому цікаво, як воно там зроблено.

зараз прикріплю, тільки перед цим на 5хв відлучусь.
cat /dev/ass > /dev/head

Відсутній unknown

  • Графоман
  • ****
  • дописів: 256
  • Карма: +0/-0
  • Tux файний хлопака
Re: apache2+drupal
« Відповідей #26 : 2010-05-08 00:58:33 »
Покажіть, самому цікаво, як воно там зроблено.

додаю
cat /dev/ass > /dev/head

romi

  • Гість
Re: apache2+drupal
« Відповідей #27 : 2010-05-08 06:39:48 »
http://www1.blogblog.com/dots_dark/bg_post_title_left.gif
Знайшов це в в коді сторінки.

romi

  • Гість
Re: apache2+drupal
« Відповідей #28 : 2010-05-08 07:41:02 »
А взагалі-то, на мою думку, ставити СMS із репозиторіїв - збочення.
Але наявність CMS в репозиторіях є необхідною.
Ucoz.
шось таке траплялось на очі, треба почитати
Ucoz.ua
Але не сприйміть це дуже серйозно, бо на свій ПК ucoz ви не встановите — він в інтернеті!

Відсутній Tarasyk

  • Дописувач
  • **
  • дописів: 68
  • Карма: +0/-0
Re: apache2+drupal
« Відповідей #29 : 2010-05-08 09:22:23 »
Якщо складно з англійською: Drulal на рос.
http://drupalcookbook.ru/
http://www.drupal.ru/node/17709
« Змінено: 2010-05-08 09:24:47 від Tarasyk »