Автор Гілка: Re: І знову XMMS  (Прочитано 11072 раз)

Відсутній raven

  • Новачок
  • *
  • дописів: 0
  • Карма: +0/-0
  • linux kettle
Re: І знову XMMS
« : 2008-05-26 00:53:38 »
Off-topic:
Цитата
М: Raven, залогіньтесь, бо окультні обряди з капчами до добра не доведуть.
Не чіпайте бідного анонімуса, він сьогодні цілісінький день ґвалтував glade покурюючи HIG і страшенно задоволений результатом. Крім того, анонімний організм ЛОУ потребує моєї допомоги.

А як щодо такого фічреквесту - капчу всім і простенький диффур як капча?

Відсутній raven

  • Новачок
  • *
  • дописів: 0
  • Карма: +0/-0
  • linux kettle
Re: І знову XMMS
« Відповідей #1 : 2008-05-26 01:33:31 »
Off-topic:
Словник дифурів із відповідями в студію - тоді буде ;) (бажано без специфічних математичних знаків - писати двигун малювання коренів та багатоповерхових дробів якось не дуже хочеться).
Достатньо, думаю, набір елементарних функцій з невеликими варіаціями: dy/dx=(cos(x) + 1) тощо, тобто спецзнаків не знадобиться. Єдина проблема - однозначність відповідей, тому треба давати дифур, ставити задачу Коши і задавати конкретну точку. Щоб число в кінці виходило.

Я думав зробити просто абсолютно рандумну капчу (наразі капчу можна дуже просто вирахувати) (або можна вибирати слово зі словника, в т.ч. і українського) зі зберіганням правильної відповіді у лозі присутніх (але це накладає обмеження - на один IP гостя може бути лише одна форма, що чекає капчі, хоча просте оновлення малюнку капчі перевстановить її, отже форма може собі чекати, а малюнок з капчею бути відкритим окремо, перед кожним відсиланням якоїсь форми оновлюємо сторінку з малюнком, вводимо показану капчу у форму, до відправки, відправляємо, переходимо до наступної форми...).
В принципі - все, що завгодно, тільки не як на rapidshare. Не знаю, який фашист там то придумав, але я вгадую її разу з четвертого-п'ятого.

Михайло Даниленко

  • Гість
Re: І знову XMMS
« Відповідей #2 : 2008-05-26 01:20:20 »
Off-topic:
Словник дифурів із відповідями в студію - тоді буде ;) (бажано без специфічних математичних знаків - писати двигун малювання коренів та багатоповерхових дробів якось не дуже хочеться). Я думав зробити просто абсолютно рандумну капчу (наразі капчу можна дуже просто вирахувати) (або можна вибирати слово зі словника, в т.ч. і українського) зі зберіганням правильної відповіді у лозі присутніх (але це накладає обмеження - на один IP гостя може бути лише одна форма, що чекає капчі, хоча просте оновлення малюнку капчі перевстановить її, отже форма може собі чекати, а малюнок з капчею бути відкритим окремо, перед кожним відсиланням якоїсь форми оновлюємо сторінку з малюнком, вводимо показану капчу у форму, до відправки, відправляємо, переходимо до наступної форми...).
P.S. Ух, щось я такого накрутив...