Автор Гілка: Суто пореґотати: ukrainians.co — все  (Прочитано 7691 раз)

gdekjifgb

  • Гість
Re: Суто пореґотати: ukrainians.co — все
« Відповідей #45 : 2018-01-24 07:18:33 »
Я не розумію вашого kLOUнівського ґумору (це я всім допередописувачам.).

Є питання: Як адаптивність фронтенду допиляти, при умові що у мене ніколи не було  і нема мобільного телефону з пристойними інтернетами. А із того що є, сіменса 52, не вдається потрапити в інтернети.

Адаптивність на компутері (в браузерах, при виборі ежиму "адаптивний дизайн") перевірено: все вірно відображається, але не на всих мобільних пристроях фронтенд коректний.
---
Якщо є питання - запитуйте людською мовою, а не загадошними картінками.

Думав я що вже в цю пятницю щось цікаве буде відбуватися на сайті, але користувачів нема - може  до 2 лютого набереться хоч 10 користувачів.

Цитата
Жах. Куди котиться LOU?  :-\
хм-м... до чого тут ЛОУ?
« Змінено: 2018-01-24 07:23:17 від gdekjifgb »

Відсутній Cthulhu

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 183
  • Карма: +0/-0
Re: Суто пореґотати: ukrainians.co — все
« Відповідей #46 : 2018-01-24 13:51:10 »
Є питання: Як адаптивність фронтенду допиляти, при умові що у мене ніколи не було  і нема мобільного телефону з пристойними інтернетами. А із того що є, сіменса 52, не вдається потрапити в інтернети.
Android SDK і хром в емуляторі. Але все одно:


Відсутній f1g4r0

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 160
  • Карма: +0/-0
  • Vita sine libertate, nihil!
Re: Суто пореґотати: ukrainians.co — все
« Відповідей #47 : 2018-01-24 21:41:43 »
:-\ Що ви скажете про оце https://tbs-mbs.net/ ?


шо воно таке ?
*[ Ніхто крім нас ] *                        //Arch + dwm + SVD

Відсутній Cthulhu

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 183
  • Карма: +0/-0
Re: Суто пореґотати: ukrainians.co — все
« Відповідей #48 : 2018-01-24 22:32:11 »
:-\ Що ви скажете про оце https://tbs-mbs.net/ ?


шо воно таке ?
Написано ж - "Це блог-сервіс." Там можна написати, що ви їли. Можна не писати. І не їсти. Чи поїсти і написати. Ще можна написати тут, якщо лінь реєструватись. Подумавши, я так і вчиню. Я їв мисливські ковбаски і пасту, посипану пармезаном, та запивав кефіром. Ось. Ваш світ тепер ніколи не стане таким, як був.

gdekjifgb

  • Гість
Re: Суто пореґотати: ukrainians.co — все
« Відповідей #49 : 2018-01-25 10:04:41 »
Android SDK і хром в емуляторі.
хром в емуляторі :-\ : chromeOS (+браузер) в емуляторі?

Цитата
якщо лінь реєструватись.
ага, ви там не зможете просто зареєструватись. Деякі користувачі по півгодини реєструються.

gdekjifgb

  • Гість
Re: Суто пореґотати: ukrainians.co — все
« Відповідей #50 : 2018-01-25 10:09:25 »
...
шо воно таке ?

Любий друже, Фігляр, якщо ви там зареєструєтесь, то якщо я вас зможу ідентифікувати - будете негайно заблоковані.

Чим менше користувачів, тим краще!, (для користувачів краще).

Відсутній Cthulhu

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 183
  • Карма: +0/-0
Re: Суто пореґотати: ukrainians.co — все
« Відповідей #51 : 2018-01-25 14:38:12 »
хром в емуляторі :-\ : chromeOS (+браузер) в емуляторі?
Перший же лінк у гуглі на запит "android sdk emulator" - https://developer.android.com/studio/run/emulator.html

gdekjifgb

  • Гість
Re: Суто пореґотати: ukrainians.co — все
« Відповідей #52 : 2018-02-01 16:04:17 »
Перший же лінк у гуглі на запит "android sdk emulator" - https://developer.android.com/studio/run/emulator.html
зовсім не те що потрібіно.
---
Я вже поправив, але дрєвні телефони та браузери я не буду підтримувати.

gdekjifgb

  • Гість
Re: Суто пореґотати: ukrainians.co — все
« Відповідей #53 : 2018-02-01 16:25:14 »
Є прохання до всих користувачів (окрім Фігляра*) - зареєструйтесь на сайті (якщо у вас розумових здібностей для цього вистачить), 
Edit:
видалив пару речень, для запобігання зловживань

Після п’ятниці можете видаляти свої аккаунти, при умові якщо ви там зможете зареєструватись

Адресу зайвий раз не хочу наводити - вище вже вказував.

---
*користувачі такі як Фігляр не потрібні на сайті.  Ось на скріншоті іще один користувач типу аля-фігляр.
« Змінено: 2018-02-02 00:11:38 від gdekjifgb »

Відсутній prapor

  • Письменник
  • *****
  • дописів: 518
  • Карма: +0/-0
Re: Суто пореґотати: ukrainians.co — все
« Відповідей #54 : 2018-02-01 16:35:30 »
Вибачте, а хто такий Фігляр?
- I'm afraid your son has the knack.
- The knack?
- The knack. It's a rare condition characterised by an extreme intuition about all things mechanical and electrical. And utter social ineptitude.
- Can he lead a normal life?
- No, he'll be an engineer.

gdekjifgb

  • Гість
Re: Суто пореґотати: ukrainians.co — все
« Відповідей #55 : 2018-02-01 16:40:35 »

Відсутній prapor

  • Письменник
  • *****
  • дописів: 518
  • Карма: +0/-0
Re: Суто пореґотати: ukrainians.co — все
« Відповідей #56 : 2018-02-01 16:47:32 »
Вибачте, а хто такий Фігляр?
https://linux.org.ua/index.php?action=profile;u=4724

Хм. Я бачу напис «f1g4r0», що можна прочитати як «фігаро», де там «Фігляр»?
Та й взагалі, усі ваші прохання — якісь «взаємовиключні параграфи». Нащо комусь блог-платформа, що «чим менше користувачів — тим краще». Ну й таке інше.
Вже не кажучи про те, що той пан на картинці майже правий.
- I'm afraid your son has the knack.
- The knack?
- The knack. It's a rare condition characterised by an extreme intuition about all things mechanical and electrical. And utter social ineptitude.
- Can he lead a normal life?
- No, he'll be an engineer.

gdekjifgb

  • Гість
Re: Суто пореґотати: ukrainians.co — все
« Відповідей #57 : 2018-02-01 16:51:11 »
Та й взагалі, усі ваші прохання — якісь «взаємовиключні параграфи». Нащо комусь блог-платформа, що «чим менше користувачів — тим краще». Ну й таке інше.
Не намагайтесь зрозуміти. Я не можу розкрити все і одразу. І навіть поки що не розповім чому я не можу (не хочу) всього розкривати.

тому що усі роблять дешеві клони. А на основі IPFS киби не вистачає
У мене (у нас) вистачило! Ніхто не знає що буде в п’ятницю. І про подальший напрямок розвитку проекту знає дуже обмежене коло людей.
« Змінено: 2018-02-02 00:17:13 від gdekjifgb »

Відсутній f1g4r0

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 160
  • Карма: +0/-0
  • Vita sine libertate, nihil!
Re: Суто пореґотати: ukrainians.co — все
« Відповідей #58 : 2018-02-02 16:31:45 »
Цитата: gdekjifgb
Любий друже, Фігляр, якщо ви там зареєструєтесь, то якщо я вас зможу ідентифікувати - будете негайно заблоковані.

"Любий".. "друже".. ах! Я знав, що у вас залишились симпатії до мене ще з того часу, коли просили мене забанити на LOU )
і я вас розчарую... не буду реєструватись на тому "дещо", що ви гордо називаєте "блог-сервіс" ...і ваші вологі мрії десь мене забанити не реалізуються. Але нічого... я переконаний, що ви златаєте ще якусь фігню і...я зареєструюсь, щоб з шаленою цікаівістю споглядати , як твориться магія.))
ну.. а поки що... я не розумію ваших закликів реєструватись на цьому).. як може допогти наявність користувачів у прививанні у вас відчуття естетики? чи може вони мали б прийняти участь у вашому процесі самоосвіти вебдизайну?
*[ Ніхто крім нас ] *                        //Arch + dwm + SVD

Відсутній Володимир Лісівка

  • Адміністратор ЩОДО
  • Видавець
  • *****
  • дописів: 3741
  • Карма: +9/-0
  • Програміст
Re: Суто пореґотати: ukrainians.co — все
« Відповідей #59 : 2018-02-02 22:15:50 »
Ви всі будете сміятися, але ФБ мене сьогодні забанив за «А Крим ви подарували москалям?». При чому слово «москаль» є літературним (його частенько вживав Шевченко) і вжито у правильному контексті (солдати російської армії) а не у переносному сенсі. Ех, навіть совок собі такого не дозволяв.

Так що я дивлюся у сторону Mastodon і PeerTube, бо контрпропаганду теж часто банять. Та ФБ навіть посилання на рішення суду та закони тихенько банить. f1/micro на Ґуґлі на халяву дають, так що там можна собі захоститися і жити своїм життям, бо на питання «Чий Крим?» ФБ дає неправильну відповідь.
[Fedora Linux]