Автор Гілка: завантажити довідник ЄСКД  (Прочитано 2765 раз)

Відсутній Cahes

  • Новачок
  • *
  • дописів: 2
  • Карма: +0/-0
Вітаю Вас, шановні відвідувачі форуму, прошу вибачення за те що пишу, напевно, не в тій гілці форума де треба б було, але нічого іншого не знайшов.

В мене невеличке прохання відносно однієї з застарілих тем (http://linux.org.ua/cgi-bin/yabb/YaBB.pl?num=1074892145/15), де розглядалося питання про створення повноцінного довідника ЄСКД (Єдина Система Конструкторської Документації).

Цілий день сиджу в неті - так і не знайшов потрібної інфи, але випадково знайшов даний ресурс. Я так зрозумів, що це (ftp://lca.lviv.ua/pub/latex/LVU) лінк на цей довідник, але завантажити його мені не вдається через захист паролем.

Прошу тих, хто займається даним питанням, чи просто тих, хто може допомогти - підкажіть де можна завнтажити даний довідник на рідній мові.

Відсутній yurchor

  • Видавець
  • *******
  • дописів: 3628
  • Карма: +2/-0
  • Grateful for our Iron Lung
    • Вікі користувачів KDE
Re: завантажити довідник ЄСКД
« Відповідей #1 : 2009-09-22 19:42:56 »
Боюся, документації українською у авторів eskdx ніколи не було. Була російська, яку неважко знайти і зараз за ключовими словами ГОСТ 2.104:2006. Берете це і перекладаєте потрібні елементи. Або купуєте на буржуйських сайтах.
Denounce the demagogues
King diamonds to discard
Deploy the dialogue
Your word against the law

Відсутній Cahes

  • Новачок
  • *
  • дописів: 2
  • Карма: +0/-0
Re: завантажити довідник ЄСКД
« Відповідей #2 : 2009-09-23 07:46:25 »
Та проблема в тому, що мені потрібно саме на українській мові, а на російській в мене і так є, купувати таку літературу, по моїм міркам, видається дуже дорогим, та й не зрозуміло чому вона не видається безкоштовно. А перекладати на рідну мову такий обсяг робіт дуже довго і не виправдано. Не розумію, як такі умови можна називати незалежністю, коли навіть держ. стандарти не можуть опублікувати для загального вжитку і на державній мові.

Моє прохання залишається в силі, сподіваюсь у когось знайдеться потрібний матеріал.

PS доречі дякую за посилання - хороший сайт
« Змінено: 2009-09-23 07:51:53 від Cahes »