Автор Гілка: Ubuntu 8.10  (Прочитано 11742 раз)

Відсутній traveller

  • Новачок
  • *
  • дописів: 33
  • Карма: +0/-0
Re: Ubuntu 8.10
« Відповідей #30 : 2008-11-30 11:05:30 »
Цитата
5.10 варте тільки викидування у смітник.

Чому ж. На нього зручно ставити чашки з гарячим чаєм, щоб не псувати меблів

Подякував, хлопці. Ваш хід думок зловив. Буду ставити 8.10

Відсутній nickispeaki0007

  • Новачок
  • *
  • дописів: 16
  • Карма: +0/-0
Re: Ubuntu 8.10
« Відповідей #31 : 2008-12-03 15:25:17 »
Цитата
5.10 варте тільки викидування у смітник.

Чому ж. На нього зручно ставити чашки з гарячим чаєм, щоб не псувати меблів

Подякував, хлопці. Ваш хід думок зловив. Буду ставити 8.10


від старого вовка ЛінуксМінта (2 роки польоту. пілот ще живий! ;-) ):

раджу ЛінуксМінт 4 (у мене стоїть, можу поділитися, а заодно і розповісти про помічені глюки, яких небагато). 5-ту не пробував, бо був глюк з відео у дефолтному старті лайвсд. Шоста рс1 вже є, але чомусь із офіційним релізом 6 ще не вийшло - видно ще правлять маленькі глюки. Від себе можу сказати - у мене є трішки глюків. Для забавки можна іноді вмикати Компіс 0.7, а для роботи ВИМКНУТИ, бо відеофайли у мене не програються.

Так що висновки такі - мінт КРАЩЕ. Менше настроювань і більше зручностей. (аві, рари, флеши, квіктайми і тд. працюють з коробки, в Убунті тре налаштовувати, що у новачка може викликати зливу ДУЖЕ типових запитань до шанованих лінуксоїдів.... ;-) )

Працюю із Мінтом із 2.1 версії. Рекомендую 4 або 6, тому що вони мають більш нове ПЗ.

Ну або можна поставити убунту 8, а заодно дізнатися, як із неї потім зробити нормальну ОС (Мінт).

Хоча для прихильників решти Лінуксів можу сказати - в них теж схожа ситуація. Всілякі кодеки, архіватори і флеши треба доставляти і в інших дистрибутивах. Хіба що в платному Мандріва Паку не тре.... Але ж то інша історія... ;-)

Бажано мати зєднання з інетом, щоб пакунки локалізації відразу автоматично закачалися. Або тоді треба доставити ручками щось типу і18,


Бажаю успіхів!

Відсутній raven

  • Новачок
  • *
  • дописів: 0
  • Карма: +0/-0
  • linux kettle
Re: Ubuntu 8.10
« Відповідей #32 : 2008-12-03 15:55:03 »
Хоча для прихильників решти Лінуксів можу сказати - в них теж схожа ситуація. Всілякі кодеки, архіватори і флеши треба доставляти і в інших дистрибутивах. Хіба що в платному Мандріва Паку не тре.... Але ж то інша історія... ;-)
Синку, ти спочатку тих "решту лінуксів" хоч кілька спробуй, на своє мінт повертатись не захочеш. Я це гарантую.

Praporshic

  • Гість
Re: Ubuntu 8.10
« Відповідей #33 : 2008-12-03 16:08:53 »
Ну або можна поставити убунту 8, а заодно дізнатися, як із неї потім зробити нормальну ОС (Мінт).
Ага. А потім дізнатись як з мінта таки зробити нормальний Debian.
Може не варто так відверто "хвалити своє болото"?

Відсутній nickispeaki0007

  • Новачок
  • *
  • дописів: 16
  • Карма: +0/-0
Re: Ubuntu 8.10
« Відповідей #34 : 2008-12-14 20:17:57 »
Хоча для прихильників решти Лінуксів можу сказати - в них теж схожа ситуація. Всілякі кодеки, архіватори і флеши треба доставляти і в інших дистрибутивах. Хіба що в платному Мандріва Паку не тре.... Але ж то інша історія... ;-)
Синку, ти спочатку тих "решту лінуксів" хоч кілька спробуй, на своє мінт повертатись не захочеш. Я це гарантую.


Синку?

може пан скаже скільки йому років?  8-)

Або скільки він Лінуксів ставив?  :-X

можу пана запевнити - більшість відвідувачів навіть не чули про ті дистрибутиви, що я ставив!


От у мене вже кілька сотень дома дисків з Лінуксом. До речі. Оголошую Грандіозну роздачу дисків - більшість із них на нинішньому моєму ноуті НЕ завантажуються!  :'(

А витрачати купу часу і зусиль (які не завжди і є) на те, щоб їх до розуму довести - НЕ ХОЧУ! тому і роздаю!

ДО речі. Я хвалю те, що, принаймні у МЕНЕ працює, і що я врешті решт найкраще знаю. Знаю ще кілька досить гарних дистрів, які теж досить чудові. Вже згадував Мандріва паурпак, Альт, Асп, от сьогодні був ПРИЄМНО здивований Слаксом 6.0.9 (див http://nickispeaki.livejournal.com/39043.html)

А ще є теж прекрасні дистри - сдлінукс, слітаз, папі, всіх зараз не пригадаю!

Але повторююся: Для мого ноута для моїх задач - інет, музика. фільми, трішки колупання у системі, віртуалбокс, ... Вистача. І Підходить НАЙКРАЩЕ. Та і в іншому теж супер - оновлення, настроювання - теж

Все це, повторююся МОЯ ВЛАСНА ДУМКА І !МІЙ! власний досвід на МОЄМУ ноуті АСЕР aspire 5710z

ІМХО, ІМХО, ІМХО ;D

Якщо пан Raven має щось конструктивне сказати, НАЙ каже! Ласкаво прошу! Конструктивні думки дуже ціную.


Відсутній nickispeaki0007

  • Новачок
  • *
  • дописів: 16
  • Карма: +0/-0
Re: Ubuntu 8.10
« Відповідей #35 : 2008-12-14 20:38:53 »
Ну або можна поставити убунту 8, а заодно дізнатися, як із неї потім зробити нормальну ОС (Мінт).
Ага. А потім дізнатись як з мінта таки зробити нормальний Debian.
Може не варто так відверто "хвалити своє болото"?

то може пан prapor хоч трішки похвалить свій дистр?  ;)

А то я, відверто кажучи, без реклами (або принаймні розповіді про позитивні моменти, які мене будуть чекати після переходу на новий дистр) навіть і не подумаю глянути. Тим більше, що остання версія дебіана мені чимось несподобалася.. Це було років зо два... Вже точно і не пригадаю, що саме. Швидше за все - відсутність лайвсд, великий розмір для скачування (4двд, якщо не помиляюся), досить чимало, як для людини, що недосконало знає лінукс, настроювань і, як сказала моя знайома про МакОС - вона занадто гарна для мене(!)  ;D

то що ж пан відповість? ;-)

Praporshic

  • Гість
Re: Ubuntu 8.10
« Відповідей #36 : 2008-12-14 22:02:32 »
то може пан prapor хоч трішки похвалить свій дистр?  ;)
Я не маю власного дистрибутиву.

А то я, відверто кажучи, без реклами (або принаймні розповіді про позитивні моменти, які мене будуть чекати після переходу на новий дистр) навіть і не подумаю глянути.
Дякую за попередження. Задля користі Debian я промовчу. Щоб не виникло думки на нього переходити.

Тим більше, що остання версія дебіана мені чимось несподобалася.. Це було років зо два... Вже точно і не пригадаю, що саме. Швидше за все - відсутність лайвсд, великий розмір для скачування (4двд, якщо не помиляюся), досить чимало, як для людини, що недосконало знає лінукс, настроювань і, як сказала моя знайома про МакОС - вона занадто гарна для мене(!)  ;D

то що ж пан відповість? ;-)
Не подобається Debian? Чудово, бо вам явно не туди.
« Змінено: 2008-12-14 22:42:27 від Praporshic »

Відсутній gvy

  • Письменник
  • *****
  • дописів: 576
  • Карма: +0/-0
Re: Ubuntu 8.10
« Відповідей #37 : 2008-12-14 22:33:34 »
"\m/"

Відсутній piktor

  • Видавець
  • *******
  • дописів: 3396
  • Карма: +0/-0
Re: Ubuntu 8.10
« Відповідей #38 : 2008-12-15 08:30:07 »
nickispeaki0007: Мдя.
Цитата
Синку?
може пан скаже скільки йому років?
Скільки років може мати вирішальне значення у світі реальному, а от у світі віртуальному вцілому і на нашому форумі зокрема має значення знання та адекватність. Поки ви не продемонструєте перевагу в цьому над Raven'ом - він називатиме вас синком. (якщо не інакше)
Цитата
Або скільки він Лінуксів ставив?
можу пана запевнити - більшість відвідувачів навіть не чули про ті дистрибутиви, що я ставив!
/me пішов замовляти на Лафоксі зо два десятки самих екзотичних Лінуксів, з метою їх ПОСТАВИТИ. Debian нині не в фаворі.
« Змінено: 2008-12-15 08:30:58 від Piktor »
Всим, хто тоне й не знає,
За що вхопитись,
Хто вже з останніх
Вибився сил:
Попереджаю - я не колода,
Попереджаю - я крокодил.