Автор Гілка: Cisco, Microsoft, Sun виступили проти Linux  (Прочитано 3858 раз)

Відсутній hse

  • Графоман
  • ****
  • дописів: 473
  • Карма: +0/-0
  • Gentoo Linux
Re: Cisco, Microsoft, Sun виступили проти Linux
« Відповідей #15 : 2005-03-21 19:35:41 »
Не маю великого бажання обговорювати Linux/FreeBSD тут, бо це діло релігії :)
Маю тільки наголосити, що Linux - це тільки ядро, а решта - справа дистрибутивів. Та й ядра там у кожного зі своїми замутками.

FreeBSD - це цілісна ОПЕРАЦІЙНА СИСТЕМА, що розробляеться чітко організованою командою з дуже добре поставленим release engineering. Ситема cvsup дозволяє обновлювати ОС постійно до будь якої гілки - чи до стабільної,чи до останньої експериметнальної з одного дерева текстів, що має чітко налогоджену інфраструктуру дзеркал.
Така модель підтримки дозволяє, наприклад, вночі скомпілювати всю ОС та ядра до кожної залізяки окремо, а вранці, переглянувши log, сказати cd /usr/src; make installkernel KERNCONF=MY_IRON; make installworld; shutdown -r now;
За декілька хвилин у вас оновлена ОС, зібрана під вашу залізяку. Й це ще не всі переваги.


А Ви з джентухою знайомі? До вище Вами перелічиних переваг додоються:
 1. система слотів (підтримка різних версій програм чи навіть однієї з різними опціями в одному дереві портів),
 2. >80Gb фрішного софта (із Вашої "фрі" також) збираєш що тобі треба, як кажуть: "на всі смаки і захцянки"!
;)
бушократія - цинічний помаранчевий геноцид, витравлювання Української Нації, плюс мікрософтизація всієї країни.

Відсутній tech

  • Письменник
  • *****
  • дописів: 586
  • Карма: +1/-0
  • Гигик
Re: Cisco, Microsoft, Sun виступили проти Linux
« Відповідей #16 : 2005-03-21 22:04:15 »
Олексій Лукін:

Якби я не знав переваг BSD я би ними не користувався.
Драйвер ndis (man ndis , якщо 5.3 версія), не сумніваюсь що це портований з Лінукса ndiswrapper, який з'явився в 5.2-CURRENT. Лінукс версією цього драйвера я вже давно користуюсь.
Але справа не в тому. Мене просто нервують деякі BSD користувачі які заходять на Лінукс форум і
заявляють що Лінукс це якесь подіб'я Віндовсу, як тут недавно сталося. Дуже далеко від правди, вважаючи на те що самі BSD-дешники використовують автоматизоване обновлення системи ;)
Мені, персонально, в Лінуксі цікавіше гратися, компілювати, ламати щось і виправляти.

Але, дійсно, треба зав'язувати цю тему щоб не накликати на себе гнів Big Scary Daemons ;D

Відсутній hse

  • Графоман
  • ****
  • дописів: 473
  • Карма: +0/-0
  • Gentoo Linux
Re: Cisco, Microsoft, Sun виступили проти Linux
« Відповідей #17 : 2005-03-22 09:22:31 »
Я взагалі принципової різниці між лінухом і фрею не бачу, такі собі близнята, відрізняються філософії ліцензій тому і різні системи, кому яка до вподоби той ту і вибирає ;)
Мене засмучують ядра 5.* та 2.6.* ведмежі послуги IBM, Oracle, Intel ще в майбутньому можуть відбитись на ядрах...

Ви тут сильно мене не бийте за "зраду батьківщини" я UNIXOID до кісток, але хочу признатись що мене спокусив Matthew Dillon
Зараз я рулю на джентусі, але коли вийде DragonFlybsd 2.* при умові достатньої підтримки заліза і сертифікації в класі "C" спригну мабуть на стрикозу  ;)
бушократія - цинічний помаранчевий геноцид, витравлювання Української Нації, плюс мікрософтизація всієї країни.

Відсутній Sirko

  • Графоман
  • ****
  • дописів: 299
  • Карма: +0/-0
  • Що новенького?
Re: Cisco, Microsoft, Sun виступили проти Linux
« Відповідей #18 : 2005-03-22 16:33:36 »
Може щось приблизно таке можливо з Gentoo, не заню, але воно ще досить сире в порівнянні з FreeLSD.
Можна і з Gentoo, із RH, MDK etc, головне щоб руки росли з того місця ;)  А FreeLSD це що, новий різновид ЛСД? :) (на зразок, можна вільно вживати)
[Kubuntu User]

Відсутній tech

  • Письменник
  • *****
  • дописів: 586
  • Карма: +1/-0
  • Гигик
Re: Cisco, Microsoft, Sun виступили проти Linux
« Відповідей #19 : 2005-03-23 02:56:33 »
Plan 9, anyone?

Відсутній Soft

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 100
  • Карма: +0/-0
  • Чому саме Лінукс?
Re: Cisco, Microsoft, Sun виступили проти Linux
« Відповідей #20 : 2005-03-23 13:17:13 »
Plan 9, anyone?

Ні, вже краще ви к нам  ;) Plan 9 добра річ, але вона не пристосована для немережевого використання.

А от за Hurd-ом майбутнє http://www.gnu.org/software/hurd/
http://opensource.com.ua/index.php?cPath=106

Хоча я частково згоден з Microsoft та SUN, поки в Україні є Віндовз за 2$, Лінукс не будет застосовуватись.

WinXP(eng)+SP2

Відсутній Yaroslav Fedevych

  • Літератор
  • ******
  • дописів: 1069
  • Карма: +0/-0
  • Людина — ніщо, справа — все
Re: Cisco, Microsoft, Sun виступили проти Linux
« Відповідей #21 : 2005-03-23 15:46:23 »
Hurd -- а мої правнуки побачать нарешті, що воно _працюватиме_?

Відсутній Володимир Лісівка

  • Адміністратор ЩОДО
  • Видавець
  • *****
  • дописів: 3742
  • Карма: +9/-0
  • Програміст
Re: Cisco, Microsoft, Sun виступили проти Linux
« Відповідей #22 : 2005-03-23 15:54:51 »
Hurd -- а мої правнуки побачать нарешті, що воно _працюватиме_?

А що заважає самому глянути?

http://lafox.net/shop/content.php?ware_id=2741
[Fedora Linux]