Автор Гілка: Autopackage 1.0  (Прочитано 1266 раз)

Відсутній Campana

  • Письменник
  • *****
  • дописів: 795
  • Карма: +0/-0
  • Проходив мимо
Autopackage 1.0
« : 2005-03-30 01:07:17 »
Новина чотириденної давнини (26 березня), але все ж. Вийшла перша "кругла" версія Autopackage - ще однієї системи керування пакунками. Вміє збирати (build), інсталювати, перевіряти на цілісність і, що резонно, деінсталювати. До переваг розробники зачислили
  • можливість інсталювати зібрані Autopackage-м програми в багатьох різних дистрибутивах,
  • можливість роботи з програмою як у консолі, так і в графічному режимі,
  • багатомовну локалізацію самого Autopackage і підтримуваних ним програм,
  • автоматичну перевірку залежностей (дозволяє дозавантажувати відсутні компоненти, в тому числі сам Autopackage - перевірено).
З "рідними" менеджерами пакунків Autopackage поки ще не інтегрується, але ця можливість планується до здійснення в наступних версіях. Також поки ще список підтримуваних програм доволі невеликий. І все ж це перший спосіб, у який мені вдалося поставити Inkscape  ::)

Сайт програми
« Змінено: 2005-03-30 12:26:46 від lvm »

Відсутній Володимир Лісівка

  • Адміністратор ЩОДО
  • Видавець
  • *****
  • дописів: 3742
  • Карма: +9/-0
  • Програміст
Re: Autopackage 1.0
« Відповідей #1 : 2005-03-30 12:28:31 »
А чим він кращий за apt? І чи багато репозиторіїв для нього є в інтернеті?
[Fedora Linux]

Відсутній Campana

  • Письменник
  • *****
  • дописів: 795
  • Карма: +0/-0
  • Проходив мимо
Re: Autopackage 1.0
« Відповідей #2 : 2005-04-01 01:09:08 »
Я не читав документацію для розробників, але так зрозумів, що у них свій формат пакунків. З apt-ом autopackage навряд чи поки можна рівняти, але ж у них все попереду. Програм вони зібрали поки дуже мало - десяток, чи що (там всі на сайті валяються).

Якби у мене зараз стояв ALT, то ясно, що apt-get install був би поза конкуренцією. Але не зібрали кляті німці Inkscape під SuSE! Всі мої спроби зібрати з текстів закінчилися нічим: make видає дві помилки без якихось зрозумілих мені пояснень. А autopackage'івська збірка сама собою стала, так що я і оком не змигнув. Приємно. Ні, брешу, пару Y та Ok в процесі було, але то дрібниці, як і той нікчемний за об'ємом код, який воно закачало з інтернету. І вигляд для чайника приємний. По-моєму, щось в цьому проекті є.

Відсутній iip))

  • Графоман
  • ****
  • дописів: 277
  • Карма: +0/-0
  • Перекладач KDE, openSUSE...
Re: Autopackage 1.0
« Відповідей #3 : 2005-04-01 01:45:34 »
... не зібрали кляті німці Inkscape під SuSE!
В SuSE 9.3 (яку я тепер випробовую) вже буде пакунок Inkscape версії 0.41
"You should not be satisfied with being a victim, nor with being a survivor. You should aim to be a conqueror." "Now, go do the right thing!" Dr. Laura