Автор Гілка: Програма для зміни насиченості кольорів всього gui  (Прочитано 921 раз)

gdekjifgb

  • Гість
передісторія: було встановлено nvidia-curent. Після оновлення ефекти середовище перестали працювати і nvidia перестала працювати. Перевстановлення та зміна драйверів відбувається з помилками - довелось видалити. Помилки не памятаю - заново встановлювати і видаляти nvidia не хочу.

Коли nvidia працювала, то в налаштуваннях була можливість змінювати насиченість кольорів. можна було зробити все-все чорно-біло-сірим.

Я хочу знову мати можливість налаштовувати насиченість кольорів всього gui. як це зробити?
« Змінено: 2017-02-11 00:10:32 від gdekjifgb »

Відсутній prapor

  • Письменник
  • *****
  • дописів: 518
  • Карма: +0/-0
Якщо не хочете більше користуватись nvidia-settings, то хоч вкажіть яким середовищем користуєтесь. Бо це вже від нього залежить.
- I'm afraid your son has the knack.
- The knack?
- The knack. It's a rare condition characterised by an extreme intuition about all things mechanical and electrical. And utter social ineptitude.
- Can he lead a normal life?
- No, he'll be an engineer.

gdekjifgb

  • Гість
kde.

я не "не хочу". ця програма не працює. У ній з лівого боку нема "гілок". ну еее тобто нею вже нічого не налаштується - параметрів нема.
« Змінено: 2017-02-11 00:12:37 від gdekjifgb »

Відсутній prapor

  • Письменник
  • *****
  • дописів: 518
  • Карма: +0/-0
Ви ж самі пишете що прибили пропрієтарний відеодрайвер, й хочете щоб після цього працював інтерфейс до його налаштування?
Ну а так — запускаєте systemsettings, меню «показ зображення та монітор», й налаштовуєте гаму як забажаєте.
- I'm afraid your son has the knack.
- The knack?
- The knack. It's a rare condition characterised by an extreme intuition about all things mechanical and electrical. And utter social ineptitude.
- Can he lead a normal life?
- No, he'll be an engineer.

gdekjifgb

  • Гість
не прибив, а добив. Після оновлення системи воно полумалося  :-[ ;D . От я і видалив нвідію. потім знову встановив. стало, але під час встановлення видавало помилки.

Та я вже зрозумів де колупати цю стіну. Згадав що в сістсетінг є оте про що ви написали. але у мене воно не працює, бо потрібно щось гномівське поставити. Посплю потім буду ... а потім беру собі відпустку до квітня. Хочу відпочити від цих інтернетів. Зроблю дсл-паузу, чи як воно в тілікомі зветься.

Відсутній prapor

  • Письменник
  • *****
  • дописів: 518
  • Карма: +0/-0
 :o Гномівське в кеди? Щось ви плутаєте. Налаштування монітору там від GTK не залежать.
- I'm afraid your son has the knack.
- The knack?
- The knack. It's a rare condition characterised by an extreme intuition about all things mechanical and electrical. And utter social ineptitude.
- Can he lead a normal life?
- No, he'll be an engineer.

gdekjifgb

  • Гість
в надаштуваннях монітору про кольори взагалі нічого нема.
---
а в профілі коьлору щось є.

Відсутній prapor

  • Письменник
  • *****
  • дописів: 518
  • Карма: +0/-0
Якось так.
- I'm afraid your son has the knack.
- The knack?
- The knack. It's a rare condition characterised by an extreme intuition about all things mechanical and electrical. And utter social ineptitude.
- Can he lead a normal life?
- No, he'll be an engineer.

gdekjifgb

  • Гість
та встановив я kgamma, але воно не сіріє.

gdekjifgb

  • Гість
якась чортівня. Завантажив систему на ядрі 4.4.0-62. Заново встановив nvidia-current. Все працює.

Зараз гляну як воно в/на поточному ядрі буде працювати...

В старому ядрі все працює, а в 4.4.0-63 не працює.

все. буду сидіти на 4.4.0-62.

---
ось так було до оновлення - я в гімпі підредагував файл, бо якщо поставити -1024 - то все буде чорнго-біло-сірим.

Так воно і буде, але в 4.4.0-62.
« Змінено: 2017-02-11 18:49:33 від gdekjifgb »