Автор Гілка: X.org, що ти нам даси?  (Прочитано 2999 раз)

Відсутній XsID

  • Новачок
  • *
  • дописів: 36
  • Карма: +0/-0
  • ****x
X.org, що ти нам даси?
« : 2004-09-28 22:37:41 »
Чи має сенс переходити з X.Free до X.org? Ось викачав я його з Мережі та навіть не знаю збирати його чи ні. Може хтось знає які переваги я отримаю (та й не тільки я ;)) встановивши X.org
Цікава річ - man'уальна терапія

dusoft

  • Гість
Re: X.org, що ти нам даси?
« Відповідей #1 : 2004-09-29 02:17:34 »
Я для себе сенсу поки що не бачу. Наскільки відомо, то в останніх версіях з'явилася підтримка прозорості і тіні. Про інші функціональні відмінності я не чув.

Відсутній Yaroslav Fedevych

  • Літератор
  • ******
  • дописів: 1069
  • Карма: +0/-0
  • Людина — ніщо, справа — все
Re: X.org, що ти нам даси?
« Відповідей #2 : 2004-09-29 12:54:24 »
Якщо цікавлять перспективи, то у Xorg вони неначе ширші. Ох, не треба було хлопцям міняти ліцензію, міцно на них образились...

В мене особисто вибору нема -- Cygwin/X...

Відсутній F.U.C.K.

  • Новачок
  • *
  • дописів: 2
  • Карма: +0/-0
  • Що новенького?
Re: X.org, що ти нам даси?
« Відповідей #3 : 2004-10-02 17:17:21 »
Я взагалі вважаю, що потрібно залишити XFree! А далі ії б розробляли! Придумали Xorg! Мені здається, що він важкий для роботи на слабих машинах! :'(

k_ilya

  • Гість
Re: X.org, що ти нам даси?
« Відповідей #4 : 2004-10-02 18:52:08 »
Я взагалі вважаю, що потрібно залишити XFree! А далі ії б розробляли! Придумали Xorg! Мені здається, що він важкий для роботи на слабих машинах!
X.org - той самий Xfree, тільки полегшений - займає менше пам'яті, з оновленими драйверами, оптимізацією, можливостями.

Відсутній Taras

  • Новачок
  • *
  • дописів: 0
  • Карма: +0/-0
  • Що новенького?
Re: X.org, що ти нам даси?
« Відповідей #5 : 2004-10-03 15:51:06 »
Я взагалі вважаю, що потрібно залишити XFree! А далі ії б розробляли! Придумали Xorg! Мені здається, що він важкий для роботи на слабих машинах! :'(

А що ото у Вас за ім'ячко таке?

Відсутній Yaroslav Fedevych

  • Літератор
  • ******
  • дописів: 1069
  • Карма: +0/-0
  • Людина — ніщо, справа — все
Re: X.org, що ти нам даси?
« Відповідей #6 : 2004-10-03 19:31:26 »
Цитата
Я взагалі вважаю, що потрібно залишити XFree! А далі ії б розробляли! Придумали Xorg! Мені здається, що він важкий для роботи на слабих машинах!

Ключове слово -- "здається". А чи відомо Вам, що комітет X.org існував вже N років ще тоді, коли проект XFree86 ще в пелюхи каляв? Якщо ж Ваша машинка аж така слаба, подивіться в бік NanoX.

k_ilya

  • Гість
Re: X.org, що ти нам даси?
« Відповідей #7 : 2004-10-03 22:08:45 »
Якщо ж Ваша машинка аж така слаба, подивіться в бік NanoX.
Чи KDrive