Автор Гілка: Українізував ImageShack Uploader  (Прочитано 3886 раз)

Koljan

  • Гість
Є така хороша програма для завантаження зображень та відео до інтернету як ImageShack Uploader, присутня у убунтівському репозиторії але як я помітив без української локалізації, от власне це й стало поштовхом до дії й я сів та українізував програму :





вже відправив свій варіант перекладу розробникам й кого зацікавило можу поділитися інструкцією з локалізації. Для того щоб додати українську мову, потрібно встановити програму й помістити в теку за шляхом /usr/share/imageshack-uploader/translations  два файли з вкладеного мною архіву:

Відсутній piktor

  • Видавець
  • *******
  • дописів: 3396
  • Карма: +0/-0
Re: Українізував ImageShack Uploader
« Відповідей #1 : 2012-12-13 21:06:34 »
Корисненько, дякую.
Не по темі — оформлення середовища дещо лякає.
Edit:
І кирилиця в архіві теж не додає спокою.
« Змінено: 2012-12-13 21:09:55 від Piktor »
Всим, хто тоне й не знає,
За що вхопитись,
Хто вже з останніх
Вибився сил:
Попереджаю - я не колода,
Попереджаю - я крокодил.

Відсутній Re.

  • Загальний модератор
  • Літератор
  • *****
  • дописів: 1898
  • Карма: +1/-0
Re: Українізував ImageShack Uploader
« Відповідей #2 : 2012-12-13 23:19:16 »
Допомога -> Довідка
Ім'я користувача/Email -> Користувач/пошта
Перетягніть сюди одне чи більше зображень чи відео — Ви справді так говорити в живій мові?!

Це так, одним оком кинув погляд на знімки, а загалом хороша справа. Розробник прийняв переклад?

Flame:
Де ви такі теми берете? Я гадав, що нічого гіршого за якийсь FVWM не буває, але дивуватись є чому, вочевидь.



Koljan

  • Гість
Re: Українізував ImageShack Uploader
« Відповідей #3 : 2012-12-14 18:16:49 »
Корисненько, дякую.
Не по темі — оформлення середовища дещо лякає.
Edit:
І кирилиця в архіві теж не додає спокою.

Цікаво, а чим лякає оформлення ?Щодо кирилиці дякую але що таки лякає ?

Допомога -> Довідка
Ім'я користувача/Email -> Користувач/пошта
Перетягніть сюди одне чи більше зображень чи відео — Ви справді так говорити в живій мові?!

Хм-м цікаво, а ваш варіант ?Мені якось здавалось, що я свою рідну мову у літературному варіанті знаю ....Можливо вам дивно, ви звідки ?

Це так, одним оком кинув погляд на знімки, а загалом хороша справа. Розробник прийняв переклад?

Коли відіслав, потім подивився на сайті виявилося є ще два переклади на черзі, тобто не факт, що розробник прийме саме мій переклад, але я чекати поки чийсь переклад розробники помістять у програму не міг  :) :



Flame:
Де ви такі теми берете? Я гадав, що нічого гіршого за якийсь FVWM не буває, але дивуватись є чому, вочевидь.


http://gnome-look.org/ , а чим тема погана ? Покажіть яка в вас ... :)
« Змінено: 2012-12-14 18:30:53 від Koljan »

Відсутній Re.

  • Загальний модератор
  • Літератор
  • *****
  • дописів: 1898
  • Карма: +1/-0
Re: Українізував ImageShack Uploader
« Відповідей #4 : 2012-12-14 22:18:20 »
Перетягніть сюди зображення або відеозаписи. Хоча треба дивитись за оригіналом.

Відсутній piktor

  • Видавець
  • *******
  • дописів: 3396
  • Карма: +0/-0
Re: Українізував ImageShack Uploader
« Відповідей #5 : 2012-12-14 22:44:30 »
Звикайте, на ЛОУ ошиваються якщо не грамар-наці, то грамар-сноби точно. Доки всі слова не перетрусять, не заспокояться.  ;)
З приводу теми оформлення — на мою думку, вона має бути стриманою та непомітною. Звісно, окрім тих випадків, коли ваш комп’ютер більше використовується для споглядання тем оформлення. Я, коли починав користуватися KDE, теж активно використовував його можливості оформлення (можна побачити старі знімки тут: http://linux.org.ua/cgi-bin/yabb/YaBB.pl?num=1131726805 ). Але пізніше награвся і, навіть, шпалери ставлю лише нейтральні.
Звісно, це не критика, тим більше, до поданого перекладу не відноситься, просто висловився.
Всим, хто тоне й не знає,
За що вхопитись,
Хто вже з останніх
Вибився сил:
Попереджаю - я не колода,
Попереджаю - я крокодил.

Koljan

  • Гість
Re: Українізував ImageShack Uploader
« Відповідей #6 : 2012-12-15 00:30:29 »
З приводу теми оформлення — на мою думку, вона має бути стриманою та непомітною.

Я ще не бачив дистрибутиву Лінукс якого не було-би бажання переоформити, з коробки це має досить сірий вигляд, перед очима хочеться бачити щось ефектне й гарне, коли воно є то його якось і не помітно але коли його немає то просто є з чим порівнювати. У данному випадку використав елементи новорічної теми, а найнепомітніша тема це термінал  ;D

Але пізніше награвся і, навіть, шпалери ставлю лише нейтральні.

Я шпалери взагалі не ставлю, їх за мене ставить програма яка качає теми з інтернету  :) постійно бачиш щось нове, а стандартні теми взагалі не зрозуміло що то за дизайнери придумують, певно бояться щоб на Лінукс надто багато людей не перейшло

Koljan

  • Гість
Re: Українізував ImageShack Uploader
« Відповідей #7 : 2012-12-29 12:49:56 »
Знайшов деякі помилки та неповний переклад тому ось викладаю редаговані два файли :

Відсутній DalekiyObriy

  • Літератор
  • ******
  • дописів: 1923
  • Карма: +4/-0
Re: Українізував ImageShack Uploader
« Відповідей #8 : 2012-12-29 17:55:07 »
данний
спосилання
Неможна
коментарія
Війдіть
Fedora 35 (x86-64)

Koljan

  • Гість
Re: Українізував ImageShack Uploader
« Відповідей #9 : 2013-01-02 10:40:41 »
Ну все здається все виправив навіть оце :



ось новий варіант перекладу прикріплюю  ;D :