Автор Гілка: Пошук та встановлення програм в терміналі Mageia  (Прочитано 21287 раз)

Відсутній xuser13

  • Графоман
  • ****
  • дописів: 480
  • Карма: +0/-0
Цитата
а воно в рекурсію не впаде?

а можна приклад саме для інсталятора - щось у мене звичайний хелп вивівся а не ман
Ви зараз в Live CD?

Ще можна в PDF конвертувати. Там описано. Або HTML:man free | man2html -compress -cgiurl man$section/$title.$section$subsection.html > ~/man/free.html
чи планетяне щче не подали блакитне свитло?

Відсутній Djalin

  • Письменник
  • *****
  • дописів: 660
  • Карма: +0/-0
Ні, то мучу ноут приятеля, скоро треба віддавати,  а хочеться встигнути написати інстал скрипт для установки  набору софту - руцями при таких глюках - це ... не цікаво

А можете написати %comanda% - бо я не цілком розумію де міняти на своє а де ні, читати зараз просто немає часу, тому власне й хочу офлайновий ман
« Змінено: 2014-06-04 10:18:33 від djalin »

Відсутній xuser13

  • Графоман
  • ****
  • дописів: 480
  • Карма: +0/-0
Що саме написати?
urpmi gajim operaВстановить Gajim & Opera.
--resume — продовжити завантаження частково отриманих файлів.
 --replacepkgs — перевстановити пакет.
--auto-update — це, наскількя розумію, оновлення встановлених програм.
чи планетяне щче не подали блакитне свитло?

Відсутній xuser13

  • Графоман
  • ****
  • дописів: 480
  • Карма: +0/-0
Написав не дочитавши.
man free | man2html -compress -cgiurl man$section/$title.$section$subsection.html > ~/man/free.html ~/man/free.html замініть на те куди і в який файл потрібно зерігати кінцевий результат корвертаці. В данному випадку в файл з назвою free.html в підкаталог man домашнього каталогу користвувача від імені якого виконується команда.

Можете написатиman urpmi | man2html -compress -cgiurl man$section/$title.$section$subsection.html > ~/urpmi.html для того щоб зберегти сторінку керівництва по команді urpmi в свій домашній каталог під іменем urpmi.html.
чи планетяне щче не подали блакитне свитло?

Відсутній Djalin

  • Письменник
  • *****
  • дописів: 660
  • Карма: +0/-0
О дякую  ;) ман маю, а то я не туди підставляв команду - тре  мабуть таки вчити синтаксис

Відсутній Djalin

  • Письменник
  • *****
  • дописів: 660
  • Карма: +0/-0
man urpmi | man2html -compress -cgiurl man$section/$title.$section$subsection.html > ~/urpmi.html  
видало

Цитата
Content-type: text/html
man2html: bad invocation
Call: man2html [-l|-h host.domain:port] [-p|-q] [filename] or: man2html -r [filename]

буду я по старому