Ви компілюєте робоче ядро, з якого будете гарантовано вантажитися.
А, власне, що можна прибрати - підтримку непотрібного вам заліза, непотрібних вам файлових систем, віртуалізацію, якщо ви її не використовуєте і т. д.підтримкою усього.
Бо так, як ви зробили - Gentoo не дасть переваги над "фабричними" дистрибутивами, які зібрані з підтримкою усього.
А хіба не можна взяти ядро з DeepStyle?
Там в настройці ядра стільки пунктів що аж в очах рябить.
Дивився в ДЛОУ чи нема якої документації до ядроконфігання - не знайшов (їйбо ж пам'ятаю, що щось таке колись знаходив).
-win4lin патч для підтримки win4lin утиліт, що дозволяють запускати користувачам різні оффтопікові (TM) програми, але ще швидше і надійніше ніж вони працюють в рідному, глючному середовищі.Детальніша інформація і патч: http://www.netraverse.com/
Якщо не уподобали собі ніяких додаткових можливостей то беріть звичайне "ванільне" ядро від Лінуса Торвальдса (Linus Torvalds). Можна сказати: все що необхідно, стабільно, безпечно і без всяких збочень ;-)
Цитата-win4lin патч для підтримки win4lin утиліт, що дозволяють запускати користувачам різні оффтопікові (TM) програми, але ще швидше і надійніше ніж вони працюють в рідному, глючному середовищі.Детальніша інформація і патч: http://www.netraverse.com/Цікава можливість. Невже й вайно заміняє? Ніхто не пробував?
Не воно?
Romi, ви тут такий великий активіст --- може перекладете пару пунктів менюконфіга (саме довідки, а не тієї частини де йде конфігурування)
В директорії з сирцями ядра:make menuconfig тиснем кнопку "help".
І так, і ні.x86 - 32-х розрядна архітектура, amd64 - 64-х розрядна.