Автор Гілка: Книги по SuSe  (Прочитано 11881 раз)

Відсутній Markus

  • Дописувач
  • **
  • дописів: 79
  • Карма: +0/-0
  • Програматор
Re: Книги по SuSe
« Відповідей #15 : 2008-03-18 22:38:44 »
Чи знають розробники про проблему роботи openSuSE 10.3 із деякими новими ДВД-ромами і чи збираються її виправляти? А то я вже третій новий двд (Asus, LG, Nec) пробую і нічого не виходить. На старому Sony усе йшло на ура, однак я його уже продав, і тепер страшно уявити, що буде якщо прийдеться переставляти :-(.

А що конкретно за проблема?

В мене начебто новий привід Optiarc DVD RW AD-7173A і працює під openSUSE 10.3 нормально (щоправда не стираються чомусь диски DVD-RW).

На ДЕЯКИХ нових ДВД не завантажується інсталятор. Якщо точніше: завантажується диск, а потім, після того як openSuSE завантажить свій драйвер, привід ДВД перестає працювати, як результат - інсталятор небачить пакетів і каже що не може знайти джерело і завантажується консольний варіант інсталятора. Дивився в системний лог а там і показало щось помилку ДВД приводу. Проглядав декілька форумів там у людей подібні проблеми, як вирішення пропонують користуватись старими ДВД. Optiarc DVD RW AD-7173A - цікава у Вас залізяка, я про таку (Optiarc) ще не чув. Це щось нове, чи просто до нас в провінцію такого не завозять? У нас в основному в продажі можна знайти: Asus, LG, Nec, Samsung(про це нещастя можна було і не згадувати :)), Pioneer, Sony - двох останніх ще не пробував.
« Змінено: 2008-03-18 22:44:01 від markus »
Чи потрібні Україні програмісти, які не знають англійської мови?

Praporshic

  • Гість
Re: Книги по SuSe
« Відповідей #16 : 2008-03-18 22:42:37 »
Optiarc DVD RW AD-7173A - цікава у вас залізяка, я про таку (Optiarc) ще не чув. Це щось нове, чи просто до нас в провінцію такого не завозять? У нас в основному в продажі можна знайти: Asus, LG, Nec, Samsung(про це нещастя можна було і не згадувати :)), Pioneer, Sony - двох останніх ще не пробував.
Повна назва - Sony-Nec Optiarc. Далі продовжувати?

Відсутній Markus

  • Дописувач
  • **
  • дописів: 79
  • Карма: +0/-0
  • Програматор
Re: Книги по SuSe
« Відповідей #17 : 2008-03-18 22:48:10 »
Optiarc DVD RW AD-7173A - цікава у вас залізяка, я про таку (Optiarc) ще не чув. Це щось нове, чи просто до нас в провінцію такого не завозять? У нас в основному в продажі можна знайти: Asus, LG, Nec, Samsung(про це нещастя можна було і не згадувати :)), Pioneer, Sony - двох останніх ще не пробував.
Повна назва - Sony-Nec Optiarc. Далі продовжувати?
Не потрібно. Ясно, значить із Sony пощастить. :)
Чи потрібні Україні програмісти, які не знають англійської мови?

Praporshic

  • Гість
Re: Книги по SuSe
« Відповідей #18 : 2008-03-18 22:53:57 »
Не потрібно. Ясно, значить із Sony пощастить. :)
За власним досвідом: Sony - гидота. Якби не участь у цьому безладі Nec - я б до тих пристроїв і не доторкнувся. А так - там більше Nec чим Sony.

Відсутній Single

  • Новачок
  • *
  • дописів: 41
  • Карма: +0/-0
  • Убунтієць - нубієць
Re: Книги по SuSe
« Відповідей #19 : 2008-04-07 09:43:09 »
На озоні знайшов щось:
http://www.ozon.ru/context/detail/id/3783454/

Може, є те саме або щось подібне, але на українських інтернет-магазинах? Бо я не знаю, скільки воно з Росії буде йти, якщо на буках або озоні замовити, та й ціна в рублях мене непокоїть.
А де подівся мій root? Га?!

Відсутній Single

  • Новачок
  • *
  • дописів: 41
  • Карма: +0/-0
  • Убунтієць - нубієць
Re: Книги по SuSe
« Відповідей #20 : 2008-04-07 10:45:48 »
Здається, щось таки сам знайшов:
http://www.bizbooks.com.ua/catalog/det.php3?id=27385&fromc=117&lang=1
Ціна, звичайно, втішає...
А де подівся мій root? Га?!

Відсутній Sandr

  • Графоман
  • ****
  • дописів: 461
  • Карма: +0/-0
  • Мій вибір — Лінукс!
    • ФОП Осипенко
Re: Книги по SuSe
« Відповідей #21 : 2008-04-19 22:54:49 »
Особисто мені, коли починав освоювати openSUSE 10.3, не вистачало підручника в форматі PDF.

Тому вирішив зробити добру справу й викласти для широкого загалу цей підручник:

http://[center]http://filekeeper.org/download/osnova/Linux/Manual[/center]
Справа в тому, що підручники в форматі PDF відсутні в дистрибутивному DVD системи.
openSUSE + KDE