Автор Гілка: Обмін досвідом -- і форум  (Прочитано 31714 раз)

dusoft

  • Гість
Re: Обмін досвідом -- і форум
« Відповідей #15 : 2004-04-06 04:26:26 »
От би до Львову завітати... :) Дуже хоче але можливостей майже нема... моеж влітку..

Відсутній Yevgen

  • Графоман
  • ****
  • дописів: 278
  • Карма: +0/-0
Re: Обмін досвідом -- і форум
« Відповідей #16 : 2004-05-27 01:20:54 »
є пропозиція. чи не варто було б зробити такий собі дайджест із корисних порад які висловлюються на форумі - наприклад щомісяця? ці дайджести  можна було б складати окремо на сайті, потім зробити з цього підручник абощо; ще може розсилати електронкою для лінивих :)

Відсутній Володимир Лісівка

  • Адміністратор ЩОДО
  • Видавець
  • *****
  • дописів: 3739
  • Карма: +9/-0
  • Програміст
Re: Обмін досвідом -- і форум
« Відповідей #17 : 2004-05-27 11:59:57 »
Було б непогано, тільки хто робитиме? :)
І формат такого дайджесту - збирати текст новини повністю, чи лише короткий текст (200 символів) та посилання.
« Змінено: 2004-05-27 12:04:15 від lvm »
[Fedora Linux]

Відсутній Yevgen

  • Графоман
  • ****
  • дописів: 278
  • Карма: +0/-0
Re: Обмін досвідом -- і форум
« Відповідей #18 : 2004-05-27 14:17:22 »
як на мене - було б краще повністю текст.

стосовно того хто займеться - я в принципі постійно все перечитую тут, але самостійно не можу розрізнити чи корисна та чи інша інформація. тому мені здається могли б збирати модератори. але на крайняк можу і я - мені не важко.

Відсутній Yevgen

  • Графоман
  • ****
  • дописів: 278
  • Карма: +0/-0
Re: Обмін досвідом -- і форум
« Відповідей #19 : 2004-06-15 22:06:22 »
стосовно даджестів - щось ідею ніхто не підтримав, а я вже й сам підзабув що пропонував :))

2 BArS - не хочете допомогти?

але правил форуму треба все ж додержуватись. і ніякого нема тут расизму.

Відсутній Дмитро Ковальов

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 236
  • Карма: +0/-0
Re: Обмін досвідом -- і форум
« Відповідей #20 : 2004-06-16 07:43:24 »
стосовно того хто займеться - я в принципі постійно все перечитую тут, але самостійно не можу розрізнити чи корисна та чи інша інформація

Можу порадити один підхід до такої ситуації (на Ваше щастя, прав вибору того, чи користуватись моїми порадами, чи ні належить тільки Вам і більш нікому) -- якщо Ви не можете вирішити, чи буде щось корисне кому-небудь, то вирішуйте це з своєї власної точки зору. Якщо Ваші рішення це будуть комусь неподобатися, Вам про це обов'язково повідомлять (не завжди в дуже виваженій формі, куди правди діти). Будете відчувати впевненість в своїй правоті -- будете відгавкуватись, не будете відчувати -- здобудете досвід і чомусь навчитесь. І в тому і в іншому випадку -- громаді користь. :)

Відсутній miwa

  • Літератор
  • ******
  • дописів: 1111
  • Карма: +0/-0
Re: Обмін досвідом -- і форум
« Відповідей #21 : 2004-07-14 23:01:04 »
Щодо "Путівника перебіжчика", то я б радив трішки інший підхід:
1. Чому варто втікати.
2. Установка. Початкове налаштовування (ну, там прокручування для мишки; базова кирилізація).
3. Знайомство. Програми, аналоги (щойно завів тему в загальній балачці - можна буде її взяти за основу після того як громада відредагує).
4. Тонке налаштовування (оптимізація роботи, швидкості, зовнішнього вигляду; детальна українізація, в т.ч. власний переклад; перекомпіляція ядра).
5. А далі - вже на власний розсуд. База є.

А щодо дайджестів... До біса, голова щось зовсім не варить... Може, краще все збирати і пакувати в tar.gz? За винятком лівого стовпця, цебто детальної інформації про автора повідомлення. Але для цього, мабуть легше якийсь скрипт написати, аніж руками вигрібати...

Ет, іду висплюся, завтра мо щось краще запропоную %о)
Читайте документацію - вона кермує.

Відсутній Sinara

  • Новачок
  • *
  • дописів: 6
  • Карма: +0/-0
  • Що новенького?
Re: Обмін досвідом -- і форум
« Відповідей #22 : 2004-10-06 22:13:55 »
 І ще. Нещодавно при підтримці  Lviv LUG розпочалися комп'ютерні курси при Львівському інституті МАУП, де будуть викладати і Linux.  
Може хто знає, чи є подібні курси в Києві (а також в інших містах України)? Як їх знайти?

Відсутній Andrij Roj

  • Дописувач
  • **
  • дописів: 52
  • Карма: +0/-0
  • Мені подобається Linux
Re: Обмін досвідом -- і форум
« Відповідей #23 : 2004-10-16 23:52:08 »
Є. Пошукайте на    www.linux.kiev.ua
« Змінено: 2004-10-16 23:53:19 від Andrij »