Автор Гілка: Як зупинити час?  (Прочитано 2339 раз)

Відсутній prapor

  • Письменник
  • *****
  • дописів: 518
  • Карма: +0/-0
Re: Як зупинити час?
« Відповідей #30 : 2017-05-17 13:22:30 »
Працюють над заміною сідниць Одіна чимось нормальним та рахують прибутки.
- I'm afraid your son has the knack.
- The knack?
- The knack. It's a rare condition characterised by an extreme intuition about all things mechanical and electrical. And utter social ineptitude.
- Can he lead a normal life?
- No, he'll be an engineer.

gdekjifgb

  • Гість
Re: Як зупинити час?
« Відповідей #31 : 2017-05-17 14:45:54 »
Працюють над заміною сідниць Одіна чимось нормальним та рахують прибутки.
Одмін - від слова "одмін", чи "одін"? Чи може ви мали на увазі ПОП’а? Ну а хто на його місці буде? - Ляшкомен чи інші трішки не адекватні.
---
Мені цікаво як проводиться блокування? Якщо просто, то я вище вже написав, як я вважаю, але якщо спуститись на рівень нижче, тобто до фільтрації трафіку в "трубах", то технічно це не можливо виконати на 100%.

Думаю що скоро введуть кримінальну відповідальність за перегляд неугодних владі ресурсів в т ч за читання Шарія.

Про "рахування прибутків" я зрозумів  :D .
« Змінено: 2017-05-18 01:00:14 від gdekjifgb »

Відсутній prapor

  • Письменник
  • *****
  • дописів: 518
  • Карма: +0/-0
Re: Як зупинити час?
« Відповідей #32 : 2017-05-18 12:04:10 »
Ви нічогесенько не зрозуміли. Власне, як і не зрозуміли що й навіщо відбувається. Сідниці Одіна — 1с (Odin's Ass). Їх треба замінити на щось сучасне й не залежне від ФСБ. Звісно що ніхто робити цього клієнтам задарма не буде, тобто будуть додаткові прибутки. Коротше кажучи, я очікую найближчими місяцями зайві 2-3 тисячі портретів Her Majesty Elizabeth II у якості винагороди за надані послуги з розгортання обчислювальних комплексів.
А ви там думайте собі що вам кортить й шукайте чорну кішку у темній кімнаті коли її там нема.
« Змінено: 2017-05-18 12:08:19 від prapor »
- I'm afraid your son has the knack.
- The knack?
- The knack. It's a rare condition characterised by an extreme intuition about all things mechanical and electrical. And utter social ineptitude.
- Can he lead a normal life?
- No, he'll be an engineer.

Відсутній prapor

  • Письменник
  • *****
  • дописів: 518
  • Карма: +0/-0
Re: Як зупинити час?
« Відповідей #33 : 2017-05-18 12:09:57 »
це низька противна бридка і огидна петросянівська провокація -  я не збираюсь відповідати на такі питання.
Ви хотіли загнати нас в кут своїми питаннями, але ми зробимо це з вами нашими відповідями.
- I'm afraid your son has the knack.
- The knack?
- The knack. It's a rare condition characterised by an extreme intuition about all things mechanical and electrical. And utter social ineptitude.
- Can he lead a normal life?
- No, he'll be an engineer.

gdekjifgb

  • Гість
Re: Як зупинити час?
« Відповідей #34 : 2017-05-18 16:15:30 »
Ви нічогесенько не зрозуміли. ... Сідниці Одіна — 1с (Odin's Ass). Їх треба замінити на щось сучасне й не залежне від ФСБ. Звісно що ніхто робити цього клієнтам задарма не буде, тобто будуть додаткові прибутки. Коротше кажучи, я очікую найближчими місяцями зайві 2-3 тисячі...
ааа, ну так у вас тут такі шихри... тепер дійшло.


це низька противна бридка і огидна петросянівська провокація -  я не збираюсь відповідати на такі питання.
Ви хотіли загнати нас в кут своїми питаннями, але ми зробимо це з вами нашими відповідями.

я нікого нічого не хотів і не хочу зганяти/заганяти - я просто запитував.

Відсутній Cthulhu

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 183
  • Карма: +0/-0
Re: Як зупинити час?
« Відповідей #35 : 2017-05-18 22:27:18 »
Працюють над заміною сідниць Одіна чимось нормальним та рахують прибутки.
Ги, а я щось над цим нюансом навіть не подумав :)




Я тут більше спостерігав за млявою істерикою стилю початку 2000х з приводу того жарту під назвою WannaCry.

gdekjifgb

  • Гість
Re: Як зупинити час?
« Відповідей #36 : 2017-05-18 22:56:49 »
це істерика типу "ха-ха знову віндовс, шоб він навернувся"? Зараз пропарсю лоу, цікаво що і хто пописав про "ваннуКрай"

нічого цікавого не знайшов.
« Змінено: 2017-05-18 22:58:49 від gdekjifgb »