Автор Гілка: [Renamed] Черговий срач про проєкт  (Прочитано 4010 раз)

Відсутній prapor

  • Письменник
  • *****
  • дописів: 518
  • Карма: +0/-0
Re: Відповідь на закриту тему
« Відповідей #15 : 2017-06-07 14:31:16 »
Ну по перше, якби ви уважно читали тему, то погодилися, що принаймні в СРСР у 1933 році мову змінювали таки з гори
Тобто ви вважаєте СРСР нормальною країною?  :o

Та не треба ля-ля, бо ви й без моєї праці то не сприймали

Ваші поради? Так, бо до того я їх не бачив.

До речі, якщо вже почали «відповідати на закриті теми», може ви таки відповісте на питання, що було врешті видалено паном Re.: у складі якого підрозділу ви брали/берете участь у бойових діях, чи якому підрозділу ви надаєте волонтерську допомогу? Бо ви починаєте розповідати про «танки та війну», але я не бачу щоб ви займались чимось реальним.
- I'm afraid your son has the knack.
- The knack?
- The knack. It's a rare condition characterised by an extreme intuition about all things mechanical and electrical. And utter social ineptitude.
- Can he lead a normal life?
- No, he'll be an engineer.

Відсутній Cthulhu

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 183
  • Карма: +0/-0
Re: Відповідь на закриту тему
« Відповідей #16 : 2017-06-07 14:44:51 »
Я от тільки не можу зрозуміти... чого пана Коляна (це теж зразок класичного правопису?) раптом потягнуло саме на такий тип лінгвістичного збочення, а не, наприклад, перехід на латинку? Хоча пропоновані варіанти латинки - мушу це визнати - фонетичні і цілком читабельні, на відміну від "клясичного правопису". Можливо, у цьому причина?  [smiley=baby.gif]

Koljan

  • Гість
Re: Відповідь на закриту тему
« Відповідей #17 : 2017-06-07 14:51:52 »
Дуже шкода але linux.org.ua явно захопили люди котрим до нього наближатися за 1000 км. не можна. Панове скажіть мені чесно, що ви тут робите? Вам потрібно на linux.org.ru

Koljan

  • Гість
Re: Відповідь на закриту тему
« Відповідей #18 : 2017-06-07 15:02:18 »
Ну по перше, якби ви уважно читали тему, то погодилися, що принаймні в СРСР у 1933 році мову змінювали таки з гори
Тобто ви вважаєте СРСР нормальною країною?  :o

Та не треба ля-ля, бо ви й без моєї праці то не сприймали

Ваші поради? Так, бо до того я їх не бачив.

До речі, якщо вже почали «відповідати на закриті теми», може ви таки відповісте на питання, що було врешті видалено паном Re.: у складі якого підрозділу ви брали/берете участь у бойових діях, чи якому підрозділу ви надаєте волонтерську допомогу? Бо ви починаєте розповідати про «танки та війну», але я не бачу щоб ви займались чимось реальним.

Ви читати не вмієте? Я, окрім СРСР назвав принаймні ще дві країни, а ви їх вважаєте ненормальними? До речі, усі ці балачки на кшалт "я воєвал", не могли придумати щось скромніше? Не вважаю за потрібне опускатися до вашого рівню і розказувати щось подібне, бо тема не про це. Тема про те щоб такого не було.
« Змінено: 2017-06-07 15:04:34 від Koljan-Mykola Tkach »

Відсутній Cthulhu

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 183
  • Карма: +0/-0
Re: Відповідь на закриту тему
« Відповідей #19 : 2017-06-07 15:13:28 »
Дуже шкода але linux.org.ua явно захопили люди котрим до нього наближатися за 1000 км. не можна. Панове скажіть мені чесно, що ви тут робите? Вам потрібно на linux.org.ru
Тримайтесь - ви вистоїте, і настане яскравий день вашого тріумфу, коли невірні покаяться і приймуть істину пророка й мученика за клясичний правопис. І стоятимуть вам пам'ятники на кожному майдані, і водитимуть до них діточок, і складатимуть поети гімни на честь жахливої жертви великомученика Коляна! :D


Шановний. Іронії і сарказму ви явно не розумієте, тому напишу прямо - ви є посміховиськом, і ви самі це з собою зробили. Ідея про зміну правопису, яку ви прийняли, цілковито безглузда, а ваша манера спілкуватись у стилі першого прозеліта нічого окрім глузування викликати не може.

Koljan

  • Гість
Re: Відповідь на закриту тему
« Відповідей #20 : 2017-06-07 15:20:15 »
Дуже шкода але linux.org.ua явно захопили люди котрим до нього наближатися за 1000 км. не можна. Панове скажіть мені чесно, що ви тут робите? Вам потрібно на linux.org.ru
Тримайтесь - ви вистоїте, і настане яскравий день вашого тріумфу, коли невірні покаяться і приймуть істину пророка й мученика за клясичний правопис. І стоятимуть вам пам'ятники на кожному майдані, і водитимуть до них діточок, і складатимуть поети гімни на честь жахливої жертви великомученика Коляна! :D


Шановний. Іронії і сарказму ви явно не розумієте, тому напишу прямо - ви є посміховиськом, і ви самі це з собою зробили. Ідея про зміну правопису, яку ви прийняли, цілковито безглузда, а ваша манера спілкуватись у стилі першого прозеліта нічого окрім глузування викликати не може.

Зрозуміло, чоловік на стільки іронічний та на стільки саркастичний, що як баран рогом відстоює норми введені ворогами українського народу. Ну-ну, продовжуйте

Відсутній Cthulhu

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 183
  • Карма: +0/-0
Re: Відповідь на закриту тему
« Відповідей #21 : 2017-06-07 15:26:35 »
Зрозуміло, чоловік на стільки іронічний та на стільки саркастичний, що як баран рогом відстоює норми введені ворогами українського народу. Ну-ну, продовжуйте
Українську граматику борцям за виправлення правопису, звісно, вчити заборонено :) Про пунктуацію я навіть не кажу. "Лікарю, зцілися сам", хе-хе.

Koljan

  • Гість
Re: Відповідь на закриту тему
« Відповідей #22 : 2017-06-07 15:48:58 »
Зрозуміло, чоловік на стільки іронічний та на стільки саркастичний, що як баран рогом відстоює норми введені ворогами українського народу. Ну-ну, продовжуйте
Українську граматику борцям за виправлення правопису, звісно, вчити заборонено :) Про пунктуацію я навіть не кажу. "Лікарю, зцілися сам", хе-хе.

Знов вказівка не на предмет суперечки........ Слухай стільки разів говорити, що  я помиляюся, я цього не заперечую, і скільки разів спрямовувати до Пономаріва з Німчуком? Розмова ж глобальніша

Відсутній Cthulhu

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 183
  • Карма: +0/-0
Re: Відповідь на закриту тему
« Відповідей #23 : 2017-06-07 16:06:29 »
Знов вказівка не на предмет суперечки........ Слухай стільки разів говорити, що  я помиляюся, я цього не заперечую, і скільки разів спрямовувати до Пономаріва з Німчуком? Розмова ж глобальніша
Ні-ні, розмова у нас виключно про це. Про граматику, незважаючи на ваші спроби перетворити це у дискусію про вас, розумного, та про тупих баранів-українців, які "будуть чіплятися за звичні хоч і штучні норми, а не за історичну доцільність, та державотворчі спонуки". Звучить, до речі, як типова цитата з маніфесту компартії.

Шановний пан наполягає на заміні загальноприйнятої, усталеної і, найважливіше, фонетичної граматики на якусь дивну персональну фантазію. Від пана, таким чином, варто очікувати досконалого знання як мінімум обох, чи не так? Загальна експертиза в області порівняльної лінгвістики - щоб мати можливість обґрунтовано аргументувати прикладами пропоновані зміни - також не завадила б, але наразі обійдемо це питання.

Koljan

  • Гість
Re: Відповідь на закриту тему
« Відповідей #24 : 2017-06-07 16:37:20 »
Знов вказівка не на предмет суперечки........ Слухай стільки разів говорити, що  я помиляюся, я цього не заперечую, і скільки разів спрямовувати до Пономаріва з Німчуком? Розмова ж глобальніша
Ні-ні, розмова у нас виключно про це. Про граматику, незважаючи на ваші спроби перетворити це у дискусію про вас, розумного, та про тупих баранів-українців, які "будуть чіплятися за звичні хоч і штучні норми, а не за історичну доцільність, та державотворчі спонуки". Звучить, до речі, як типова цитата з маніфесту компартії.

Шановний пан наполягає на заміні загальноприйнятої, усталеної і, найважливіше, фонетичної граматики на якусь дивну персональну фантазію. Від пана, таким чином, варто очікувати досконалого знання як мінімум обох, чи не так? Загальна експертиза в області порівняльної лінгвістики - щоб мати можливість обґрунтовано аргументувати прикладами пропоновані зміни - також не завадила б, але наразі обійдемо це питання.

Схоже ви з розмови нічого не зрозуміли, ну та Бог з вами, якби ж ви та справу робили, а маємо порожнє базікання, не зрозуміло, що ви тут і яким ви тут боком, а ще я оце й про себе подумав, навіщо, я тут і яким тут боком. Тут люди котрі вчепилися в уявно фонетичну граматику на російський зразок і вперто не бажають сприймати мову дідів, невже ця хохляцька суть переможе?


Відсутній Cthulhu

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 183
  • Карма: +0/-0
Re: Відповідь на закриту тему
« Відповідей #25 : 2017-06-07 16:57:55 »
Схоже ви з розмови нічого не зрозуміли, ну та Бог з вами, якби ж ви та справу робили, а маємо порожнє базікання, не зрозуміло, що ви тут і яким ви тут боком, а ще я оце й про себе подумав, навіщо, я тут і яким тут боком. Тут люди котрі вчепилися в уявно фонетичну граматику на російський зразок і вперто не бажають сприймати мову дідів, невже ця хохляцька суть переможе?
"Уявно фонетично"? Холєра, як ви розмовляєте, якщо спосіб, яким ми зараз пишемо, не є для вас фонетичним?.. Зробіть запис вашої вимови - це має бути просто епічно  [smiley=13.gif]

"На російський зразок" - навіть коментувати не буду. Українська граматика досить сильно відрізняється - настільки, наскільки може відрізнятись граматика двох досить різних слов'янських мов. Могли б написати ще "на болгарський зразок".

До речі, зверніть увагу - про баранів і "хохлів", яким потрібен світоч, щоб вести їх до світлої мети "історичної доцільності", заговорили лише ви. Повторю, "лікарю, зцілися сам" - бо з вас зараз пре комплекс меншовартості по відношення до східних сусідів, з імітацією ж їх агресивного вождизму, великодержавної зневаги по відношенню до українців, і "дідів" як аргументу у суперечці.

Koljan

  • Гість
Re: Відповідь на закриту тему
« Відповідей #26 : 2017-06-07 17:11:14 »
Схоже ви з розмови нічого не зрозуміли, ну та Бог з вами, якби ж ви та справу робили, а маємо порожнє базікання, не зрозуміло, що ви тут і яким ви тут боком, а ще я оце й про себе подумав, навіщо, я тут і яким тут боком. Тут люди котрі вчепилися в уявно фонетичну граматику на російський зразок і вперто не бажають сприймати мову дідів, невже ця хохляцька суть переможе?
"Уявно фонетично"? Холєра, як ви розмовляєте, якщо спосіб, яким ми зараз пишемо, не є для вас фонетичним?.. Зробіть запис вашої вимови - це має бути просто епічно  [smiley=13.gif]

"На російський зразок" - навіть коментувати не буду. Українська граматика досить сильно відрізняється - настільки, наскільки може відрізнятись граматика двох досить різних слов'янських мов. Могли б написати ще "на болгарський зразок".

До речі, зверніть увагу - про баранів і "хохлів", яким потрібен світоч, щоб вести їх до світлої мети "історичної доцільності", заговорили лише ви. Повторю, "лікарю, зцілися сам" - бо з вас зараз пре комплекс меншовартості по відношення до східних сусідів, з імітацією ж їх агресивного вождизму, великодержавної зневаги по відношенню до українців, і "дідів" як аргументу у суперечці.

Меншовартість не з мене пре, а з вас, бо я не соромлюся свої мови. До речі тепер, я можу звинуватити вас у нерозумінні сарказму й іронії, бо своїми словами, я не хтів сказати буквальне "уявно", я лишень хтів сказати, що й клясичне то теж не менш фонетичне, але залежить від звички, ви звикли до того, до чого звикли, от то і є секрет фонетичности

Відсутній f1g4r0

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 160
  • Карма: +0/-0
  • Vita sine libertate, nihil!
Re: Відповідь на закриту тему
« Відповідей #27 : 2017-06-07 17:16:46 »

пане Колян, шось ви тут , мякенько кажучи, перегинаєте зі своїм трагізмом..
і так, я зроблю вам велику послугу та відкрию таємницю...навіть кілька )) (перепрошую шановних модерів за прямоту тексту)


- Ваша думка і ваші кульгаві потуги вести дискусію на предмет , в якому не петраєте  - зовсім не являються остаточною істиною.Тепер живіть з цим.
- Вести дискусію з позиції "Я - Калян,і я усоблення Неньки-України" ...ну, як мінімум смішно...особливо  у вашому виконанні)),
бо хто проти думки Каляна , той проти України! хто опонує Каляну автоматично "ватнік", "хахол", "lor" (теж вважаю обзивалкою), і це
при тому в дискусії (срачику), який мав би статус "внутрішнього".. але Каляну насрати. Так було і в сусідніх тредах, котрі стартував пан Миколка.


і та, Коля, щодо мови... щоб мова жила і розвивалась, нею варто послуговуватись ... повсякденно. Сваритись, матюкатись, творити меми, писати,
і тд... почитайте для початку свої дописи (і я зовсім не про граматику)... і ніякий правопис дідів-прадідів не врятує вашу немічність в формулюванні власних думок.



*[ Ніхто крім нас ] *                        //Arch + dwm + SVD

Відсутній Cthulhu

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 183
  • Карма: +0/-0
Re: Відповідь на закриту тему
« Відповідей #28 : 2017-06-07 17:19:40 »
Меншовартість не з мене пре, а з вас, бо я не соромлюся свої мови.
Тоді робіть і викладайте запис, як ви розмовляєте. Не соромтесь  [smiley=41.gif]

До речі тепер, я можу звинуватити вас у нерозумінні сарказму й іронії, бо своїми словами, я не хтів сказати буквальне "уявно", я лишень хтів сказати, що й клясичне то теж не менш фонетичне, але залежить від звички, ви звикли до того, до чого звикли, от то і є секрет фонетичности
Сарказм
Іронія
Фонетичний правопис
Не бійтесь заглядати у словник (і в вікіпедію) - це пишний яр, а не сумне провалля :) Можливо, тоді ваші речення триматимуться купи.
« Змінено: 2017-06-07 17:26:41 від Cthulhu »

Відсутній Cthulhu

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 183
  • Карма: +0/-0
Re: Відповідь на закриту тему
« Відповідей #29 : 2017-06-07 17:22:20 »
і та, Коля, щодо мови... щоб мова жила і розвивалась, нею варто послуговуватись ... повсякденно. Сваритись, матюкатись, творити меми, писати,
А оце слід викарбувати золотими літерами на кожному підручнику - мова, вона є організмом живим і мінливим, і безперервно еволюціонує.