Автор Гілка: Telegram  (Прочитано 6698 раз)

Відсутній recht

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 125
  • Карма: +0/-0
Telegram
« : 2017-09-28 19:24:29 »
Знову розмови навколо цього месенджера, знову у Дурова фсбук щось там вимагає.
Чомусь складається враження, що ті статті про непохитність Дурова та захищеність месенджера суцільне замилювання очей, а фсбшники уже давно мають доступ до листування.
Зауважу, що в Україні Telegram також доволі популярний.
Хто з тутешніх користується, що думає з цього приводу?

Відсутній prapor

  • Письменник
  • *****
  • дописів: 518
  • Карма: +0/-0
Re: Telegram
« Відповідей #1 : 2017-09-28 20:20:05 »
Захищенність будь-якого сервісу, що поза вашим контролем — фікція. Але зі спілкування з «компетентними особами» знаю що Telegram наразі «ще нічого», й «можна поки що користуватись». Усі інші (Skype, WhatsApp, Viber, тощо) захисту не мають взагалі. Ну ще трохи тримається GTalk, але він  «невловимий джо» — про нього мало хто знає, як і про XMPP взагалі.
- I'm afraid your son has the knack.
- The knack?
- The knack. It's a rare condition characterised by an extreme intuition about all things mechanical and electrical. And utter social ineptitude.
- Can he lead a normal life?
- No, he'll be an engineer.

gdekjifgb

  • Гість
Re: Telegram
« Відповідей #2 : 2017-09-28 20:35:08 »
Ретельно не цікавився Телеграмом, але на перший погляд це звичайний вебдодаток (сайт, котрий працює по http(s)) в реалізацію якого Дуров додав шифрування повідомлень що передаються між клієнтами. І чому скільки крику навколо ґенія-Дурова? Що нового він придумав? зробив7

Відсутній prapor

  • Письменник
  • *****
  • дописів: 518
  • Карма: +0/-0
Re: Telegram
« Відповідей #3 : 2017-09-28 21:16:57 »
Не веб. Він, як і більшість, має повноцінного клієнта. Ну а що зробив? Та грошей добряче заробив. Ну й де-що демонструє свою «принциповість», там де інші йдуть на поступки ФСБ заради прибутків. Ніхто не казав що він якийсь геній.
- I'm afraid your son has the knack.
- The knack?
- The knack. It's a rare condition characterised by an extreme intuition about all things mechanical and electrical. And utter social ineptitude.
- Can he lead a normal life?
- No, he'll be an engineer.

Відсутній recht

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 125
  • Карма: +0/-0
Re: Telegram
« Відповідей #4 : 2017-09-28 21:21:15 »
Здається на тому тижні була новина про співзасновника телеграму, якого начебто незаконно звільнили. Так от, він згадував про те, що його листування з Дуровим у телеграмі було видалено, в нього залишились лише скріншоти. Додайте до цього прив'язку акаунту до мобільного номера (у них там, здається, необхідне посвідчення особи для придбання сімки).

prapor, а як щодо інших, менш розповсюджених месенджерів — tox, ring, wire?

gdekjifgb, може Дуров зовсім і не геній (ідею своєї соціальної мережі він запозичив у Цукерберга), але спосіб в який він втратив ВК, не аби як посприяв популярності його новому проекту — Telegram.

Відсутній prapor

  • Письменник
  • *****
  • дописів: 518
  • Карма: +0/-0
Re: Telegram
« Відповідей #5 : 2017-09-28 23:20:42 »
Посвідчення особи не потрібно для придбання сімки хіба що у нас. Так чогось не пригадую де є таке поняття як анонімний prepaid. Ну а видалення повідомлень — це ж стандартна фіча того мессенджера. Принаймні, я бачив як видаляли отримане повідомлення, бо його вміст вже оброблено, а зберігати його у історії не можна через розмір. Що стосується інших сервісів — там головна проблема та що й у Hangouts: сенсу вам від сервісу повідомлень, де окрім вас нікого нема?
- I'm afraid your son has the knack.
- The knack?
- The knack. It's a rare condition characterised by an extreme intuition about all things mechanical and electrical. And utter social ineptitude.
- Can he lead a normal life?
- No, he'll be an engineer.

Відсутній recht

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 125
  • Карма: +0/-0
Re: Telegram
« Відповідей #6 : 2017-09-29 08:42:11 »
Що стосується інших сервісів — там головна проблема та що й у Hangouts: сенсу вам від сервісу повідомлень, де окрім вас нікого нема?
Розповсюдженість має і зворотній ефект — цікавість відповідних органів.
Новини в яких Дуров начебто чинить спротив тиску російської влади, суттєво збільшують аудиторію месенджера.

Відсутній kolombo

  • Новачок
  • *
  • дописів: 14
  • Карма: +0/-0
Re: Telegram
« Відповідей #7 : 2017-09-29 09:47:16 »
Не довіряю продуктам Павла. Якщо йти від зворотного, то всі ці крики про приватність та захищеність (на основі MTProto, який не пройшов жодного аудиту) скоріше за все замануха. Не рекомендую, вводить в оману. Його популярність в Україні мене дивує.

Відсутній recht

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 125
  • Карма: +0/-0
Re: Telegram
« Відповідей #8 : 2017-10-02 14:15:37 »
Tor Messenger підвезли, уже п'ята бета.

Відсутній Cthulhu

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 183
  • Карма: +0/-0
Re: Telegram
« Відповідей #9 : 2017-10-02 20:13:00 »
Кажуть, цей телеграф дуже корисний у справі купівлі різних цікавих речовин.

Відсутній Олександр Барановський

  • Графоман
  • ****
  • дописів: 359
  • Карма: +0/-0
Re: Telegram
« Відповідей #10 : 2017-10-04 20:26:15 »
Чув історію, що навіть у великих корпораціях використовують Telegram: зробили бота, який на запит співробітника видає певну інформацію. Я запитав, а що робити з тим, що інформація, яка може становити комерційну таємницю, ходить через сервіси, які ви не контролюєте і не знаєте, як вони працюють? Кажуть, служба безпеки сказала, що все ок, можна. Ніби боту передають тільки команди, які він передає на сервер, а до інформації він доступу не має (якось так зрозумів; я не фахівець у таких питаннях).

Для приватного використання пробував Ring. Шукав заміну для Skype: для голосових і відеодзвінків. Мені треба було зв'язати двох конкретних користувачів, тому не лякало, що нікого, крім мене, там немає. Але не пішло: з однієї сторони — машина на Debian, з іншої — смартфон на Android; коли надходить вхідний дзвінок на Ring на смартфоні, звук пропадає. Аж до перезавантаження. Не було часу розбиратися. Цього разу обійшовся скайпом. Але він подобається все менше. Тому якщо хтось має позитивний досвід використання Ring (чи чогось іншого) для голосових дзвінків (або й для відео), мені було б цікаво почути.
У своїх заявках дехто з науковців описував, якими корисними будуть їхні заплановані дослідження для національних інтересів, тоді як насправді ними рухала щира наукова допитливість і бажання написати пару статей.
Станіслав М. Улям, «Пригоди математика»

Відсутній kolombo

  • Новачок
  • *
  • дописів: 14
  • Карма: +0/-0
Re: Telegram
« Відповідей #11 : 2017-10-05 00:38:31 »
Чув історію, що навіть у великих корпораціях використовують Telegram: зробили бота, який на запит співробітника видає певну інформацію. Я запитав, а що робити з тим, що інформація, яка може становити комерційну таємницю, ходить через сервіси, які ви не контролюєте і не знаєте, як вони працюють? Кажуть, служба безпеки сказала, що все ок, можна. Ніби боту передають тільки команди, які він передає на сервер, а до інформації він доступу не має (якось так зрозумів; я не фахівець у таких питаннях).

Для приватного використання пробував Ring. Шукав заміну для Skype: для голосових і відеодзвінків. Мені треба було зв'язати двох конкретних користувачів, тому не лякало, що нікого, крім мене, там немає. Але не пішло: з однієї сторони — машина на Debian, з іншої — смартфон на Android; коли надходить вхідний дзвінок на Ring на смартфоні, звук пропадає. Аж до перезавантаження. Не було часу розбиратися. Цього разу обійшовся скайпом. Але він подобається все менше. Тому якщо хтось має позитивний досвід використання Ring (чи чогось іншого) для голосових дзвінків (або й для відео), мені було б цікаво почути.

Можливо якийсь глюк, в мене було все нормально (клієнти Matrix поки сируваті). Спробуйте https://jitsi.org/

Відсутній Cthulhu

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 183
  • Карма: +0/-0
Re: Telegram
« Відповідей #12 : 2017-10-06 19:36:09 »
Чув історію, що навіть у великих корпораціях використовують Telegram: зробили бота, який на запит співробітника видає певну інформацію.
Великі корпорації в цьому плані нагадують кота, якому нічим зайнятись. Це з серії "чого люди тільки не придумають, аби не користуватись email".

Тому якщо хтось має позитивний досвід використання Ring (чи чогось іншого) для голосових дзвінків (або й для відео), мені було б цікаво почути.
Hangouts.

Відсутній yurchor

  • Видавець
  • *******
  • дописів: 3628
  • Карма: +2/-0
  • Grateful for our Iron Lung
    • Вікі користувачів KDE
Re: Telegram
« Відповідей #13 : 2017-10-07 15:45:38 »
Кажуть, цей телеграф дуже корисний у справі купівлі різних цікавих речовин.
Off-topic:
Та що там «кажуть»… У нас половина багатоповерхівок у кварталі обписані телеграмом. У дворі час від часу повзають якісь особини — шукають закладки.


Я у твітері пропонував часниковим плантаторам із Чернігівщини розповсюджувати так часник, але чому не пішло…  :D
Denounce the demagogues
King diamonds to discard
Deploy the dialogue
Your word against the law

Відсутній recht

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 125
  • Карма: +0/-0
Re: Telegram
« Відповідей #14 : 2017-10-07 15:55:56 »
Цитата
Hangouts.
Якось довелося користувався на поганому каналі, зв'язок був краще ніж у skype.