Автор Гілка: Таблиця сумісності застосунків з Firefox 57  (Прочитано 2400 раз)

Відсутній recht

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 125
  • Карма: +0/-0
У таблиці можна подивитись сумісність застосунків з WebExtensions API який буде впроваджено починаючи з Firefox 57.

gdekjifgb

  • Гість
 Більшість із тих що я використовую в 55 ффоксі вже застарілі. А в 57 взагалі не будуть працювати?

 У мене стоять Classic Theme Restorer і Classic Toolbar Buttons, бо терпіти не можу безкнопочного інтерфейсу (коли тільки дві кнопки "оновити" і  "назад"), ну і багато інших корисних доповнень.

Шкода.  :'( Якщо так і далі буде, перейду на Єксплоєра 6 і буду під вайном його пускати.

Відсутній recht

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 125
  • Карма: +0/-0
Будуть працювати, якщо їх перепишуть під WebExtensions API. У таблиці є відповідні позначки (портовано/в процесі/не буде портовано).
Спробуйте Palemoon, якщо вам до вподоби класичний інтерфейс. Правда там також є проблеми із сумісністю застосунків від FF.

gdekjifgb

  • Гість
Справа не тільки в інтерфейсі.
У таблиці є відповідні позначки (портовано/в процесі/не буде портовано).Але більшості "моїх" доповнень там нема.

Користувався я колись  і Palemoon і Cyberfox - то все не те.

Відсутній recht

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 125
  • Карма: +0/-0
gdekjifgb, пошукайте відповідні застосунки для Chrome/Chromium, можливо там пощастить.

gdekjifgb

  • Гість
почалось  :'(

Я аж ледь із стільчика не навернувася, бо трішки обіср... злякався. Подумав що то якась  реклама або лінуксовий пєття.
 
« Змінено: 2017-10-03 11:17:21 від gdekjifgb »

Відсутній cadca

  • Письменник
  • *****
  • дописів: 955
  • Карма: +0/-0
  • free like beer
Firefox ESR наше все
Ubuntu 20.04/18.04; CentOS 7.x

Відсутній recht

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 125
  • Карма: +0/-0

Відсутній prapor

  • Письменник
  • *****
  • дописів: 518
  • Карма: +0/-0
Підтримку Windows XP буде припинено у червні 2018

Хе-хе. Маю одного маленького (10-15 комп'ютерів) клієнта, що досі користується XP, бо на неї є ліцензії. Схоже що він таки буде вимушений оновити той старий мотлох. Або перетворити його на тонкі клієнти.
- I'm afraid your son has the knack.
- The knack?
- The knack. It's a rare condition characterised by an extreme intuition about all things mechanical and electrical. And utter social ineptitude.
- Can he lead a normal life?
- No, he'll be an engineer.

Відсутній recht

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 125
  • Карма: +0/-0
prapor, ще майже рік, тож причин змінити операційку може статися багацько.

Якщо я не помиляюсь, майкрософт і до нині пропонує оновлення для ХР.

gdekjifgb

  • Гість
Firefox ESR наше все
Ффокс вже не той  :'( https://www.opennet.ru/opennews/art.shtml?num=47343 (сам іще детально не вчитувався)

Скоро ффокс зміниться так (і програмний продукт і політика компанії), що доведеться шукати заміну.
---

Хто користуєтьс?я https://www.waterfoxproject.org/ - той же самий ффокс, якась різниця є.

Відсутній prapor

  • Письменник
  • *****
  • дописів: 518
  • Карма: +0/-0
prapor, ще майже рік, тож причин змінити операційку може статися багацько.
У них Firefox — останній «робочий інструмент», бо сучасні сайти не працюють під IE старим, Chrome вже не стає на XP, лишився лише вогнелис. Коротше, підуть ті старі залізяки під касові апарати у магазини, а у офіс буде купувати нове залізо. Й мені менше мороки.

Якщо я не помиляюсь, майкрософт і до нині пропонує оновлення для ХР.

Так, але дууууже критичні оновлення.
- I'm afraid your son has the knack.
- The knack?
- The knack. It's a rare condition characterised by an extreme intuition about all things mechanical and electrical. And utter social ineptitude.
- Can he lead a normal life?
- No, he'll be an engineer.

Відсутній recht

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 125
  • Карма: +0/-0
Цитата
У них Firefox — останній «робочий інструмент»
Тоді "йой!".
Цитата
Хто користуєтьс?я https://www.waterfoxproject.org/ - той же самий ффокс, якась різниця є.
Ні. Запускав такий — https://www.gnu.org/software/gnuzilla/
Але він настільки GNU, що на ютубі жодної букви не показує :)

Відсутній Cthulhu

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 183
  • Карма: +0/-0

Відсутній recht

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 125
  • Карма: +0/-0