Автор Гілка: biblatex: оформлення посилання на архівне джерело?  (Прочитано 6560 раз)

Відсутній Дмитро Редчук

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 104
  • Карма: +0/-0
Вітаю!

Хто підкаже, як правильно оформити посилання на архівне джерело (наприклад, ЦДІА України, Харків, ф. 666, спр. 606) засобами biblatex?

Який тип запису використовувати?

Дякую!
«Критика має бути конструктивною. Інакше вона деструктивна» ©
Щось не так? — Зроби так.

Відсутній yurchor

  • Видавець
  • *******
  • дописів: 3628
  • Карма: +2/-0
  • Grateful for our Iron Lung
    • Вікі користувачів KDE
Я б зробив так:@unpublished{archive_1,
  author       = {ЦДІА України},
  archiveLocation={Харків},
  note         = {ф. 666, спр. 606}
}

Так рекомендують робити і ось тут:

http://www.citethisforme.com/guides/bibtex/how-to-cite-a-archive-material
Denounce the demagogues
King diamonds to discard
Deploy the dialogue
Your word against the law

Відсутній Дмитро Редчук

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 104
  • Карма: +0/-0
Дякую,
і за посилання окремо.

Пробуватиму.
«Критика має бути конструктивною. Інакше вона деструктивна» ©
Щось не так? — Зроби так.

Відсутній Дмитро Редчук

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 104
  • Карма: +0/-0
Ну, трохи неясно, archiveLocation не показує.

Якщо використовую biblatex-gost, то authorʼа скорочує до «України Ц.».

І не сортує, ні по note, ні по specdata .(

До речі, замість biblatex-gost є щось краще? — чомусь не зміг прикрутити vakthesis до свого «проекту» на xelatex.
« Змінено: 2017-10-04 10:50:46 від Дмитро Редчук »
«Критика має бути конструктивною. Інакше вона деструктивна» ©
Щось не так? — Зроби так.

Відсутній Олександр Барановський

  • Модератор дошки
  • Графоман
  • *****
  • дописів: 359
  • Карма: +0/-0
Якщо використовую biblatex-gost, то authorʼа скорочує до «України Ц.».
Має допомогти, якщо взяти ЦДІА України в додаткові фігурні дужки. Тоді стиль не зможе розірвати значення поля на компоненти і відповідно сформатувати.

Про інші проблеми не скажу. Але щодо сортування, то я б очікував сортування за прізвищем автора.

До речі, замість biblatex-gost є щось краще? — чомусь не зміг прикрутити vakthesis до свого «проекту» на xelatex.
Чи могли би Ви розгорнути цю думку трохи? Бо biblatex-gost і vakthesis — це незалежні речі, і тому я не можу зрозуміти таке формулювання: «шукаю щось краще за biblatex-gost, бо не зміг щось зробити з vakthesis».

Якщо треба і BibLaTeX, і оформлення списку літератури за ГОСТ (ДСТУ), то, мабуть, biblatex-gost — єдиний варіант для цього.
У своїх заявках дехто з науковців описував, якими корисними будуть їхні заплановані дослідження для національних інтересів, тоді як насправді ними рухала щира наукова допитливість і бажання написати пару статей.
Станіслав М. Улям, «Пригоди математика»

Відсутній Дмитро Редчук

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 104
  • Карма: +0/-0
Має допомогти, якщо взяти ЦДІА України в додаткові фігурні дужки. Тоді стиль не зможе розірвати значення поля на компоненти і відповідно сформатувати.
Так, розумію. Неясно, чому author, а не title :)

Про інші проблеми не скажу. Але щодо сортування, то я б очікував сортування за прізвищем автора.
Якщо прізвище те саме, то я би очікував і за роком, скажімо.

До речі, якщо пишу усім таким джерелам year={ф. 692, спр. 1266}, то сортує також по номеру справи (по числу, а не рядку).

Якось криво. Шукатиму, по якому ще полю сортуватиме.

Чи могли би Ви розгорнути цю думку трохи? Бо biblatex-gost і vakthesis — це незалежні речі, і тому я не можу зрозуміти таке формулювання: «шукаю щось краще за biblatex-gost, бо не зміг щось зробити з vakthesis».

Якщо треба і BibLaTeX, і оформлення списку літератури за ГОСТ (ДСТУ), то, мабуть, biblatex-gost — єдиний варіант для цього.
Перепрошую, справді невдало сформулював.

Фактично, мені потрібно «правильне» відображення/сортування записів. Якщо biblatexbiblatex-gost, то чи є в кого ukrainian-gost.lbx? В мережі не знайшов.

Дякую :)
«Критика має бути конструктивною. Інакше вона деструктивна» ©
Щось не так? — Зроби так.