Автор Гілка: Xubuntu16.04 + Firefox58 vs privat24.ua  (Прочитано 8208 раз)

Eu

  • Гість
Вітаю! У цьому місяці не можу зайти на приват24, хоча інші сайти працюють без проблем. Відкривається сайт приват24 і майже від разу згодом відкривається помилка (деталі у скріншотах).

 


 

 firefox у safe mode усе ж відкриває privat24, проте я не маю жодних інших додатків чи плагінів і не розумію чому цей сайт у звичайному режимі спричиняє аварію.
Спробував оперу - теж сповіщає про якусь помилку і пропонує перезавантажити оперу, проте приват24 працює. Звідси роблю висновок що щось не так із ксубунту, але що?
Здається нічого не міняв і не встановлював. Певно оновлював firefox або встановлював оновлення лінукс, які запропонувала система, або із ксубунту не працює новий інтерфейс приват24?
Дякую!

Відсутній Володимир Лісівка

  • Адміністратор ЩОДО
  • Видавець
  • *****
  • дописів: 3739
  • Карма: +9/-0
  • Програміст
Re: Xubuntu16.04 + Firefox58 vs privat24.ua
« Відповідей #1 : 2018-02-18 18:25:17 »
Fedora 26, Firefox 58.0.1 — Приват24 працює і не падає. :-/
[Fedora Linux]

Відсутній Eu

  • Новачок
  • *
  • дописів: 8
  • Карма: +0/-0
Re: Xubuntu16.04 + Firefox58 vs privat24.ua
« Відповідей #2 : 2018-02-18 18:27:05 »
мій ноут, боюсь, хведору не потягне

Відсутній Володимир Лісівка

  • Адміністратор ЩОДО
  • Видавець
  • *****
  • дописів: 3739
  • Карма: +9/-0
  • Програміст
Re: Xubuntu16.04 + Firefox58 vs privat24.ua
« Відповідей #3 : 2018-02-18 18:35:14 »
Я не прошу переходити на Федору, я просто кажу що в мене все працює. Але в мене зараз запущений Mate (Gnome 2.0), Firefox, SweetHome3D (на яві), кілька редакторів та термінал, і це все займає 2,1GB пам'яті, 2,2GB кеш, і 15GB ще вільно. Ноуту вже 4-ри роки. Моя мати на десятирічному ноуті нормально користується Федорою (я правда процесор поміняв на 2-х ядерний CoreDuo замість Celeron, і пам'яті доставив до 2GB). Щоправда USB вже дохне бо роз'єм відвалюється.
[Fedora Linux]

Відсутній Eu

  • Новачок
  • *
  • дописів: 8
  • Карма: +0/-0
Re: Xubuntu16.04 + Firefox58 vs privat24.ua
« Відповідей #4 : 2018-02-18 21:07:09 »
Проблему вирішив самотужки. Знайшов назву проблеми у себе: firefox r300_dri.so співставив її із firefox quantum. виявилось що треба або вимкнути прискорення (не допомогло) або вимкнути webGL (допомогло!).
Інструкція нижче: https://support.mozilla.org/en-US/kb/upgrade-graphics-drivers-use-hardware-acceleration

Звідси 2 питання: чи не страшно для системи вимикати цей WebGL чи краще шукати якісь нові драйвери для процесора? поки що не вдалось...

Відсутній prapor

  • Письменник
  • *****
  • дописів: 518
  • Карма: +0/-0
Re: Xubuntu16.04 + Firefox58 vs privat24.ua
« Відповідей #5 : 2018-02-18 21:18:57 »
Драйвери потрібні не для процесора, а для відео чіпа. Якщо у вас r300_dri використовується, то це має бути Radeon починаючи з 9000-серії до X23xx включно. Воно вже таке legacy, що новіших драйверів під нього вже не буде, від слова «взагалі». Вимикати WebGL не страшно, просто втратите можливість використання де-яких надсучасних функцій та більше будете давати навантаження на центральний процесор, що його мала б зняти відеокартка.
- I'm afraid your son has the knack.
- The knack?
- The knack. It's a rare condition characterised by an extreme intuition about all things mechanical and electrical. And utter social ineptitude.
- Can he lead a normal life?
- No, he'll be an engineer.

Відсутній Eu

  • Новачок
  • *
  • дописів: 8
  • Карма: +0/-0
Re: Xubuntu16.04 + Firefox58 vs privat24.ua
« Відповідей #6 : 2018-02-18 22:49:30 »
дякую, за відповіді. У мене ATI Radeon Xpress 200M. Ну, у мене ж виходу нема: або відключити, або приват і схожі сайти не працюватимуть...
При чому це проблема нового фаєрфоксу, я так зрозумів.. :(

Відсутній recht

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 125
  • Карма: +0/-0
Re: Xubuntu16.04 + Firefox58 vs privat24.ua
« Відповідей #7 : 2018-02-19 08:58:11 »
Проблема в тому, що Приват наразі є державним.

Відсутній prapor

  • Письменник
  • *****
  • дописів: 518
  • Карма: +0/-0
Re: Xubuntu16.04 + Firefox58 vs privat24.ua
« Відповідей #8 : 2018-02-19 10:34:10 »
Проблема в тому, що Приват наразі є державним.

Приват завжди був проблемним банком. А їх веб-банкінг завжди був проблемним. Державний Ощадбанк має проблем значно менше.
- I'm afraid your son has the knack.
- The knack?
- The knack. It's a rare condition characterised by an extreme intuition about all things mechanical and electrical. And utter social ineptitude.
- Can he lead a normal life?
- No, he'll be an engineer.

Відсутній kisil

  • Графоман
  • ****
  • дописів: 353
  • Карма: +0/-0
  • Toruble in Windows reboot, toruble in Unix be root
    • About me
Re: Xubuntu16.04 + Firefox58 vs privat24.ua
« Відповідей #9 : 2018-02-21 22:16:48 »

Приват завжди був проблемним банком. А їх веб-банкінг завжди був проблемним. Державний Ощадбанк має проблем значно менше.
Мінімальний функціонал - мінімальні проблеми  ;)

Відсутній Eu

  • Новачок
  • *
  • дописів: 8
  • Карма: +0/-0
Re: Xubuntu16.04 + Firefox58 vs privat24.ua
« Відповідей #10 : 2018-03-02 20:32:56 »
Як уже писав, проблему вирішено, на жаль, відключенням WebGL.
Щодо оффтопу:

Проблема в тому, що Приват наразі є державним.

Не бачу у тім проблеми... Один з кращих банків України і світу по функціоналу для фізичних осіб.

Проблема в тому, що Приват наразі є державним.


Приват завжди був проблемним банком. А їх веб-банкінг завжди був проблемним. Державний Ощадбанк має проблем значно менше.
Проблемним поки що є Ощадбанк, у якого сервіс для клієнтів досі ще на рівні 20 століття з бамажками і "у нас обєд". Про мобільний і інтернет-банкінг я взагалі мовчу...

Відсутній prapor

  • Письменник
  • *****
  • дописів: 518
  • Карма: +0/-0
Re: Xubuntu16.04 + Firefox58 vs privat24.ua
« Відповідей #11 : 2018-03-02 21:10:29 »
Off-topic:
Не бачу у тім проблеми... Один з кращих банків України і світу по функціоналу для фізичних осіб.

О, то ви полюбляєте коли вас відкрито називають бидлом? Чи може полюбляєте коли вам кажуть, що банку начхати на Закон України та його власні інструкції вищі за будь-який закон? Чи може полюбляєте той факт, що ваші персональні дані легко передаються стороннім особам без вашого дозволу? Якщо так — тоді справді, то найкращій для вас банк. Хіба що Альфа-банк з ними може позмагатись.

Проблемним поки що є Ощадбанк, у якого сервіс для клієнтів досі ще на рівні 20 століття з бамажками і "у нас обєд". Про мобільний і інтернет-банкінг я взагалі мовчу...

Дивно. Чогось батько легко вирішує усі свої питання з Ощадбанком, жодних «у нас обід» або ще щось. Інтернет-банкінг — просто працює.
У мене таке враження, що ви десь року з 2005-го пишете. Мені лише один раз відмовили у обслуговуванні «просто зараз»: мені треба було отримати готівки більше, ніж було наявно у відділенні, тому запропонували замовити готівку чи звернутись у більше відділення (стандартна практика УСІХ банків).
- I'm afraid your son has the knack.
- The knack?
- The knack. It's a rare condition characterised by an extreme intuition about all things mechanical and electrical. And utter social ineptitude.
- Can he lead a normal life?
- No, he'll be an engineer.