Автор Гілка: GnuCash 2.6.20, 3.0  (Прочитано 911 раз)

Відсутній Володимир Лісівка

  • Адміністратор ЩОДО
  • Видавець
  • *****
  • дописів: 3739
  • Карма: +9/-0
  • Програміст
GnuCash 2.6.20, 3.0
« : 2018-04-20 13:13:57 »
GnuCash — це бухгалтерська програма для персонального використання чи для невеличкого бізнесу.
У 3-тій версії був здійснений перехід на GTK+3.x, так що GnuCash виглядатиме краще.

Оголошення: https://www.gnucash.org/news.phtml
[Fedora Linux]

Відсутній yurchor

  • Видавець
  • *******
  • дописів: 3628
  • Карма: +2/-0
  • Grateful for our Iron Lung
    • Вікі користувачів KDE
Re: GnuCash 2.6.20, 3.0
« Відповідей #1 : 2018-04-20 23:01:38 »
Дивна річ: за більше ніж десять років не з'явилося жодного перекладача GnuCash українською. Я увесь цей час підтримував переклади KMyMoney та Skrooge і спостерігав за гномерами. Невже їм не потрібна автономна програма для керування фінансами? Чи вони користуються бухгалтерськими книгами для смартфонів чи інтернет-додатками? Може ведуть свої обчислення англійською? Загадка…
Denounce the demagogues
King diamonds to discard
Deploy the dialogue
Your word against the law

Відсутній Володимир Лісівка

  • Адміністратор ЩОДО
  • Видавець
  • *****
  • дописів: 3739
  • Карма: +9/-0
  • Програміст
Re: GnuCash 2.6.20, 3.0
« Відповідей #2 : 2018-04-20 23:57:24 »
Дивна річ: за більше ніж десять років не з'явилося жодного перекладача GnuCash українською.
Треба ж користуватися програмою, інакше переклад дуже кострубатий виходить.
Моя мати недавно просила поставити їй якусь бухгалтерську програму. Я їй поставив GnuCash. Якби вона нею почала б користуватися — я б переклав.
[Fedora Linux]

Відсутній Олександр Барановський

  • Графоман
  • ****
  • дописів: 359
  • Карма: +0/-0
Re: GnuCash 2.6.20, 3.0
« Відповідей #3 : 2018-05-05 18:36:23 »
Моя мати недавно просила поставити їй якусь бухгалтерську програму. Я їй поставив GnuCash. Якби вона нею почала б користуватися — я б переклав.
Але не почала користуватися, бо переклад кострубатий?
У своїх заявках дехто з науковців описував, якими корисними будуть їхні заплановані дослідження для національних інтересів, тоді як насправді ними рухала щира наукова допитливість і бажання написати пару статей.
Станіслав М. Улям, «Пригоди математика»