Автор Гілка: Надсилання паролю на імейл це порушення безпеки  (Прочитано 4052 раз)

alevikpes

  • Гість

Вітаю!


Щойно зареєструвався і відразу отримав мій пароль на імейл. Взагалі, це дуже велике порушення кібер безпеки, бо мій логин-пароль тепер відомий не тільки мені, а ще й всім адміністраторам цього сайту, а можливо і іншим особам.


По перше, мій пароль мав бути зашифрований одностороннім алгоритмом і тільки тоді збережений у базі данних.
По друге, пароль не має "гуляти" по інтернету від імейла до імейла. Це саме стосується і нагадування пароля.


Я не знайшов на форумі жодного поста про це, і це дивно, невже ніхто, серед 5213 осіб, про це не подумав?


Вам варто змінити це якнайшвидше.

Відсутній recht

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 125
  • Карма: +0/-0
А ви не подумали про те, щоб одразу змінити пароль?

Відсутній post-factum

  • Новачок
  • *
  • дописів: 44
  • Карма: +0/-0
  • Linuxoid
    • Блог
А ще ви не подумали про менеджери паролів і про принцип «один сайт — один пароль»?
vX.Y-pfZ

Відсутній Cthulhu

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 183
  • Карма: +0/-0
Шапочку з фольги начепіть, помагає.


Edit:
А ще ви не подумали про менеджери паролів і про принцип «один сайт — один пароль»?
Ну, так теж можна :)

alevikpes

  • Гість
Звичайно я можу це зробити, але ж новий пароль так само зберігається незашифрованим.

Відсутній Cthulhu

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 183
  • Карма: +0/-0
Звичайно я можу це зробити, але ж новий пароль так само зберігається незашифрованим.
Пруфу з коду SMF, звичайно, не буде, в силу відсутності такого коду. Почитали ви б щось на тему, абощо, перш ніж виступати з такими порадами.

alevikpes

  • Гість

авжеж, я користуюсь менеджером паролей і мої паролі згенеровані автоматично і мають довжину 24 символи щонайменьше. І я маю капелюха також.



Ви можете як завгодно жартувати, але проблема існує і, як ми вже бачимо, багато людей її ігнорують ...

alevikpes

  • Гість
Пруфу з коду SMF, звичайно, не буде, в силу відсутності такого коду. Почитали ви б щось на тему, абощо, перш ніж виступати з такими порадами.

Пруф - це те що я отримав свій пароль на імейл. Який ще пруф потрібен?

Відсутній Cthulhu

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 183
  • Карма: +0/-0
Пруфу з коду SMF, звичайно, не буде, в силу відсутності такого коду. Почитали ви б щось на тему, абощо, перш ніж виступати з такими порадами.

Пруф - це те що я отримав свій пароль на імейл. Який ще пруф потрібен?
*sigh*

Відсутній prapor

  • Письменник
  • *****
  • дописів: 518
  • Карма: +0/-0
Як. Перестати. Реготати. Як. Навіжений.

Такої дурні не читав давно.
- I'm afraid your son has the knack.
- The knack?
- The knack. It's a rare condition characterised by an extreme intuition about all things mechanical and electrical. And utter social ineptitude.
- Can he lead a normal life?
- No, he'll be an engineer.

Відсутній f1g4r0

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 160
  • Карма: +0/-0
  • Vita sine libertate, nihil!

Вам варто змінити це якнайшвидше.
Я з Вами цілком згідний, alevikpes. Одміни сього форуму страшні провокатори зневіри в кібер-сібер безпеку. Їм вдалось скомпрентувати відразу два сервіса : і цей форум, і сервіс вашої пошти, а може навіть ще й ваш менеджер паролів.. хм, я б це так не залишив.
*[ Ніхто крім нас ] *                        //Arch + dwm + SVD

ZEN

  • Гість
Я теж вважаю, що надсилати пароль відкритим текстом це погана практика. Відредагуйте шаблон емейлу, Для цього навідь не потрібні навички програмування.

Відсутній prapor

  • Письменник
  • *****
  • дописів: 518
  • Карма: +0/-0
Я теж вважаю, що надсилати пароль відкритим текстом це погана практика. Відредагуйте шаблон емейлу, Для цього навідь не потрібні навички програмування.
Ще один. Головне питання: навіщо це робити? Що такого таємного у тимчасовому паролі, переданому відкритим текстом через криптозахищений канал?
- I'm afraid your son has the knack.
- The knack?
- The knack. It's a rare condition characterised by an extreme intuition about all things mechanical and electrical. And utter social ineptitude.
- Can he lead a normal life?
- No, he'll be an engineer.

Миха́йло Даниле́нко

  • Гість
MariaDB [l*u]> select member_name, passwd from smf_members where id_member=5314;
+-------------+------------------------------------------+
| member_name | passwd                                   |
+-------------+------------------------------------------+
| alevikpes   | c**************************************c |
+-------------+------------------------------------------+
1 row in set (0.00 sec)
Ваш пароль починається і кінчається на c? Не думаю.

Відсутній Cthulhu

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 183
  • Карма: +0/-0
Ще один. Головне питання: навіщо це робити? Що такого таємного у тимчасовому паролі, переданому відкритим текстом через криптозахищений канал?
Та що ти розумієш. Всім відомо, що таємний світовий окупаційний уряд рептилоїдів перехоплює і читає всю комунікацію - звісно, з метою одурманювання і контролю популяції. Дуже можливо, що після перехоплення листа з тимчасовим паролем якийсь ящур залогіниться на LOU раніше, ніж наївна жертва змінить пароль, і викладе на LOU історію його бровзера.