Автор Гілка: найкраща DE для ноутбука  (Прочитано 12199 раз)

Відсутній artur453

  • Новачок
  • *
  • дописів: 23
  • Карма: +0/-0
Re: найкраща DE для ноутбука
« Відповідей #15 : 2018-08-01 03:17:00 »
Щодо дебіан згоден,читаючи вище надто добре,хоча все равно я спробую ддовести до розуму мінт бо ліньки перевстанавлюватиале дебіан буде добрий мені-user`у з досвідомАле який дистр я зможу встановити бабусі(яка освоїла віндовс) на ноутбук та який дистр другу якому я сказав,що лінукс кращемені на думку спадає убунту

Відсутній recht

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 125
  • Карма: +0/-0
Re: найкраща DE для ноутбука
« Відповідей #16 : 2018-08-01 10:58:14 »
Тут уже радили тайловий менеджер вікон awesome, та я б порекомендував для початку i3wm. Він значно простіший в розумінні і конфігуруванні. На ноуті дуже зручно.
Дистрибутив беріть дебіан, не витрачайте час на похідні.

Відсутній prapor

  • Письменник
  • *****
  • дописів: 518
  • Карма: +0/-0
Re: найкраща DE для ноутбука
« Відповідей #17 : 2018-08-01 18:27:32 »
Правило «бери той дистрибутив, що полюбляє людина у якої ти проситимеш поради» ще ніхто не скасовував.
- I'm afraid your son has the knack.
- The knack?
- The knack. It's a rare condition characterised by an extreme intuition about all things mechanical and electrical. And utter social ineptitude.
- Can he lead a normal life?
- No, he'll be an engineer.

Відсутній GrayWolf82

  • Новачок
  • *
  • дописів: 2
  • Карма: +0/-0
Re: найкраща DE для ноутбука
« Відповідей #18 : 2018-11-15 12:38:51 »
Як ви вважаєте яка найкраща графічна оболочка для ноутбука.З зручним викорисанням тачпада та фічами ,аля епл(наприклад,зручне перемикання між робочими столами)
p.s linux mint
Доп. Завдання(обовʼязкове):є збереження сеансу 8)

Макс Складність:
не КДЕ



Вже багато років користуюся Gnome (Добрі люди пересадили з KDE). Пробував до колекції Cinnamone та Deepin. Перщий "тугий" як на мене, другий впав через годину користування.


Одразу питання. Чи є альтернатива Manjaro Settings Manaпer? Бо мені Manjaro не дуже подобається іхніми модифікаціями ( хоча останньо з'явилася можливість іх видалити). Antergos в цьому плані більше мені пасує. Бавитися з чистим Arch не маю просто змоги(((
Перепрошую за помилки - не маю української клавітаури на робочому ноутбуку

Відсутній Re.

  • Загальний модератор
  • Літератор
  • *****
  • дописів: 1898
  • Карма: +1/-0
Re: найкраща DE для ноутбука
« Відповідей #19 : 2018-11-15 23:13:16 »
Одразу питання. Чи є альтернатива Manjaro Settings Manaпer? Бо мені Manjaro не дуже подобається іхніми модифікаціями ( хоча останньо з'явилася можливість іх видалити). Antergos в цьому плані більше мені пасує. Бавитися з чистим Arch не маю просто змоги(((
Я так і роблю: ставлю Antergos і коментую їхні сховища в /etc/pacman.conf. Виходить швидше, ніж ставити ванільний арч.

Відсутній prapor

  • Письменник
  • *****
  • дописів: 518
  • Карма: +0/-0
Re: найкраща DE для ноутбука
« Відповідей #20 : 2018-11-16 01:17:46 »
Flame:
Я так і роблю: ставлю Antergos і коментую їхні сховища в /etc/pacman.conf. Виходить швидше, ніж ставити ванільний арч.
От що тільки люди не роблять, аби не ставити Debian  ::)
- I'm afraid your son has the knack.
- The knack?
- The knack. It's a rare condition characterised by an extreme intuition about all things mechanical and electrical. And utter social ineptitude.
- Can he lead a normal life?
- No, he'll be an engineer.

Відсутній recht

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 125
  • Карма: +0/-0
Re: найкраща DE для ноутбука
« Відповідей #21 : 2018-11-16 10:13:32 »
Цитата
От що тільки люди не роблять, аби не ставити Debian  ::)
+1

pyhtf

  • Гість
Re: найкраща DE для ноутбука
« Відповідей #22 : 2018-11-17 10:34:48 »
Цитата
Найперше що спадає на думку, у такому випадку: Debian або Arch.
Arch для самозгубців у яких є багато вільного часу. Був колись у мене Arch  [smiley=sputum.gif]
---Ви вже знаєте що сталось із http://softhelp.org.ua/?p=7553 ?

Відсутній recht

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 125
  • Карма: +0/-0
Re: найкраща DE для ноутбука
« Відповідей #23 : 2018-11-17 11:29:54 »
Arch для самозгубців у яких є багато вільного часу. Був колись у мене Arch  [smiley=sputum.gif]
---Ви вже знаєте що сталось із http://softhelp.org.ua/?p=7553 ?
Вперше бачу. Це така ненав'язлива реклама?

hyvfgj

  • Гість
Re: найкраща DE для ноутбука
« Відповідей #24 : 2018-11-17 13:23:17 »
Вперше бачу. Це така ненав'язлива реклама?
??? це такий тупенький невдалий жарт?
Нав'язлива реклама? я просто запитав.Off-topic:
Рекламити щось серед не високоінтелектуальних істот я не хочу. Ви вже ж бачили мій чудоблогсервіс %)

hyvfgj

  • Гість
Re: найкраща DE для ноутбука
« Відповідей #25 : 2018-11-18 02:44:59 »
ну не зовсім так. Проблема, точніше, особливість Арча в тому що він rollback-дистрибутив.

hyvfgj

  • Гість
Re: найкраща DE для ноутбука
« Відповідей #26 : 2018-11-18 09:08:28 »
Правильно, тільки не rollback а rolling.
Я помилився тому що працюю з бд. тому і написав "rollback".
Щоб без ризику повернутись на попередні версії бібліотек та програм краще створювати резервні копії усієї системи
Оце перед кожним оновленням мені створювати бакапи системи?, і кожного дня читати про нововведення в арчі, та як їх позбутися в разі кривого оновлення? У мене є чим зайнятися. Краще  я буду працювати в стабільній системі без сюрпризів і буду витрачати час на корисну роботу, ніж на ігри* з арчем.

Був к мене АрчЛінукс. Встановлювати програми зараз в будь-якому дистрі не складно. Переваг в Арчі не помітив. Навпаки виявив недоліки (це пісоя Слеку) - у Слеку можна обрати яку категорію пекетів ставит, наприклад n - network, а в Арчі потрібно самом увсі необхідні програми ставити. Та я знаю що для любителів Арча це перевага - Арч це конструктор з якого можна зліпити все що завгодно, але навщо мені ліпити щось (склеювати дистрибутив), встановлювати все необхідне, щоб після атского (кривого) оновлення 5 хвилин, 10 хв, 2 години, 1 день втрачати на відкати.

Можете жартувати при рукокривість всіх, хто нєасіліл Арч. Для кожного є свіій Лінукс-Дистрибутив (це ж вам не віндовс).

* - маю на увазі іпотню з оновленнями та відкатами оновлень.---Цей топік не про дистрибутиви. Завжди я пишу не по темі.

gdekjifgb

  • Гість
Re: найкраща DE для ноутбука
« Відповідей #27 : 2018-11-18 15:00:45 »
Slackware взагалі складний дистрибутив.
Слек - це мій найперший дистр. І я радий що не почав з убунт та інших подібних дистрів. Пам'ятаю що якщо після установки або оновлення Слеку вдається заустити ікси - то це вже свято  [smiley=41.gif] (можна було випити чаю чи якогось іншого напою  [smiley=4.gif] ).
Мене навіть оця не дуже цікава писанина зараз відволікає. Я після ремонту компа все ніяк не можу налаштувати середовище для розробки. Не конкретну програму а все-все: сервери, бд, нотаьтки потрібно відновити. ну і всяке таке. та іще й дрів напиляти - дукую за це Остаточнопрощавальнику.

Не хочу більш тут писати.  Пасиб, за підтримку діалогу.

Миха́йло Даниле́нко

  • Гість
Re: найкраща DE для ноутбука
« Відповідей #28 : 2018-11-18 17:12:37 »
Тим більше можна використовувати де-дуплікацію даних та підрозділи btrfs або LVM з гаком пакетного менеджера до snapper для автоматизованого резервного копіювання (з де-дуплікацією даних вони моментальні) при виконанні команд оновлень. У випадку невдалого оновлення можна просто перезавантажити систему і вибрати з попередніх версій системи в меню завантажувача ОС.

Або використовувати zfs з її снапшотами. Зараз воно в linux працює без особливих проблем.

Відсутній Re.

  • Загальний модератор
  • Літератор
  • *****
  • дописів: 1898
  • Карма: +1/-0
Re: найкраща DE для ноутбука
« Відповідей #29 : 2018-11-20 17:51:32 »
Arch для самозгубців у яких є багато вільного часу. Був колись у мене Arch  [smiley=sputum.gif]
На що найбільше часу йшло?