Автор Гілка: Xfce4, як встановити різний DPI для екрана ноутбука та монітора?  (Прочитано 6390 раз)

Відсутній SapGreen

  • Новачок
  • *
  • дописів: 8
  • Карма: +0/-0
Вітаю.
На ноутбуці в мене стоїть Arch+Xfce4, і я підключаю ноутбука до 27-дюймового монітора, і от я помітив, що на моніторі все виглядає трошки більшим, ніж на ноутбуці, хоча і там, і там роздільна здатність однакова, 1920x1080. І після деякого часу в гуглі я зрозумів, що проблема в DPI, але інформації про те, як його змінити хоча б для основного монітору, я не знайшов.


Питання:
1) Чи можна на Xfce4 змінити DPI не тільки для шрифтів, а для всього інтерфейсу?
2) Чи можна встановити різні DPI для екрана ноутбука, та для монітора підключеного по HDMI?


3) Якщо на Xfce4 не можна, то чи можна це зробити на інших середовищах стільниці?

Відсутній yurchor

  • Видавець
  • *******
  • дописів: 3628
  • Карма: +2/-0
  • Grateful for our Iron Lung
    • Вікі користувачів KDE
У KDE можна натиснути кнопку «Масштабувати показ» у вікні налаштовування відповідного дисплея.


Загалом, можна, якщо передбачено підтримку KMS, прописати DPI у /etc/X11/xorg.conf.d/90-monitor.conf:
Section "Monitor"
    Identifier             "Miy monitor"
    Option                 "DPI" "192 x 192"
EndSection



Denounce the demagogues
King diamonds to discard
Deploy the dialogue
Your word against the law

Відсутній SapGreen

  • Новачок
  • *
  • дописів: 8
  • Карма: +0/-0
Оце я таке саме записував у файлик, але воно не допомогло.
В будь-якому разі, зараз я освоюю i3, так що мені вже не треба допомога з xfce4, ехехехеех...