Автор Гілка: Комерція і не комерція (запрошую на... ), (віддаю диски)  (Прочитано 8138 раз)

zsdfvgb

  • Гість
1 - запрошую на tbs-mbs.net1.1 - до понеділка/вівторка можете встигнути зареєструватись.  Потям я зникаю до кінця вересня. Іще з середини літа мрію про відпустку, але не виходить :(
2 - у мене є 3 з чимось кг дисків з лінуксами, бсд'ами: може кому потрібно? Віддам майже безкоштовно. Від вас тільки оплата за доставку.
2.1 - Я знаю що не розумно давати таке оголошення про диски.---
В чому комерція?: Я на блог сервісі роздаю гроші. Якщо бажання є (а бажання ні в кого не виникне  :laugh: ), можете зареєструватись, поки я собі не відключив інтернети.
---зараз спробую придапити малюнок з дисками - то я почав прибирання, і не знаю що з ними робити. В нашій школі вони не потрібні.
Кому диски стануть в   пригоді? Наприклад вчителю інформатики. Можна використовувати для лабораторних робіт, типу "Встановлення ОС". А у мене їх там ціла купа - 3 з чимось  кг.

zsdfvgb

  • Гість
диски https://tbs-mbs.net/fls/cds.JPG (кращої фотки зробити не зміг).

і навіть Ікспі є  ;D https://tbs-mbs.net/fls/linxp.JPG

І СЮДИ Є ВЛІПЛЮ ЖАЛОБЛІВУЮ СКАРҐУ НА ХВОРУМ: При обробці відсилаємого тексту, видаляються переводи нового рядка (або не конвертуються в <br>)тому виходить поганеньке форматування тексту.

zsdfvgb

  • Гість
обси.. "компліменти" з приводу сайту можуть дещо розповісти про вас. так що перед тим як лихословити - думай(те).

Відсутній f1g4r0

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 160
  • Карма: +0/-0
  • Vita sine libertate, nihil!
може б хто забанив цього довбо.. ідійота разом з його суцільним трешем  ???
*[ Ніхто крім нас ] *                        //Arch + dwm + SVD

zsdfvgb

  • Гість
може б хто забанив цього довбо.. ідійота разом з його суцільним трешем  ???
фігляр, що вас не влаштовує?
Один з тутешніх форумчан перебрався до мене. А спочатку так само і матюкав, і обзивав мене і "мій треш". А потім вдруг (чи раптово  :laugh: ) перебрався до мене.
Ви іще з самого першого дня зненавиділи "мій треш". Ви самі себе запитували "ЧОМУ так?"---Більше не збираюсь розводити базарні дискуси, бо гілка опиниться в балачках. Та і відпустка у мене  :D аж до кінця вересня!