Автор Гілка: Додатковий монітор  (Прочитано 6999 раз)

Відсутній piktor

  • Видавець
  • *******
  • дописів: 3396
  • Карма: +0/-0
Дано:
1. Старенький планшет на x86 Windows з Atom та 2GB RAM. Пробував засунути туди Linux, не вийшло, тож я покинув цю ідею.
2. Актуальний продуктивний ноутбук з Debian Buster, nvidia proprietary.
Хочу:
Перетворити планшет на додатковий (можливо сенсорний) монітор для ноута. Тобто, на ноуті якось створити додатковий віртулаьний дисплей, картинку з якого транслювати на планшет (через VNC, чи що інше).
Проблема:
Не знаю, з якого боку починати пошуки, які засоби можуть із цим допомогти.
Всим, хто тоне й не знає,
За що вхопитись,
Хто вже з останніх
Вибився сил:
Попереджаю - я не колода,
Попереджаю - я крокодил.

Відсутній yurchor

  • Видавець
  • *******
  • дописів: 3628
  • Карма: +2/-0
  • Grateful for our Iron Lung
    • Вікі користувачів KDE
Re: Додатковий монітор
« Відповідей #1 : 2020-02-10 22:09:06 »
VNC, мабуть. KRFB (або аналог) + клієнт VNC на Windows.
Denounce the demagogues
King diamonds to discard
Deploy the dialogue
Your word against the law

Відсутній piktor

  • Видавець
  • *******
  • дописів: 3396
  • Карма: +0/-0
Re: Додатковий монітор
« Відповідей #2 : 2020-02-13 15:39:34 »
Це просто дозволить мені з планшета керувати комп'ютером і бачитиму однакову картинку на обох екранах.Але я хочу щоб планшет був як додатковий монітор (із розширенням на нього робочого столу).
Всим, хто тоне й не знає,
За що вхопитись,
Хто вже з останніх
Вибився сил:
Попереджаю - я не колода,
Попереджаю - я крокодил.

Відсутній yurchor

  • Видавець
  • *******
  • дописів: 3628
  • Карма: +2/-0
  • Grateful for our Iron Lung
    • Вікі користувачів KDE
Re: Додатковий монітор
« Відповідей #3 : 2020-02-13 18:28:03 »
Це просто дозволить мені з планшета керувати комп'ютером і бачитиму однакову картинку на обох екранах.Але я хочу щоб планшет був як додатковий монітор (із розширенням на нього робочого столу).
Все одно, мабуть, доведеться користуватися віртуальним монітором RandR і VNC.


https://superuser.com/questions/1086133/vnc-server-configuration-for-multi-monitor-support
Denounce the demagogues
King diamonds to discard
Deploy the dialogue
Your word against the law

Відсутній Henders

  • Новачок
  • *
  • дописів: 1
  • Карма: +0/-0
Re: Додатковий монітор
« Відповідей #4 : 2020-08-19 16:40:44 »
Може хто розбирається, не знайшов підходящої теми поясніть фішку з вигнутими моніторами: хотів собі другий поставити (один dell, старенький але ОРЕ), в загальному, щоб на двох екранах працювати. Варто взагалі того, як очі реагують? Подивився обзорчик на LG Samsung, ніби як все з ними класно, але щось не вистачає сторонньої думки, буду вдячний


gdekjifgb

  • Гість
Re: Додатковий монітор
« Відповідей #5 : 2020-08-19 22:34:38 »
...

Що таке вигнутий монітор? Якщо маєте на увазі "екран як у телевізорів радянських часів", то такі монітори тільки на смітниках може десь іще збереглись.


Зараз за 50 грн можна придбати монітор по формі як древній телевізор, але з плоским/пласким дисплеєм.


ПИТАННЯ: Навіщо вам два монітори? Можливо краще один широкоформатний? Я прикупив собі широкоформатний - можна працювати з двома відкритими вікнами (вікно - це не вікно в кімнаті/приміщенні!  :laugh: ).



---
Якщо постійно лупити беньки в монітор, то вас (ваші очі) не врятує ні плоскі ні вигнуті монгітори.
---


Відсутній yurchor

  • Видавець
  • *******
  • дописів: 3628
  • Карма: +2/-0
  • Grateful for our Iron Lung
    • Вікі користувачів KDE
Re: Додатковий монітор
« Відповідей #6 : 2020-08-20 15:36:43 »
Може хто розбирається, не знайшов підходящої теми поясніть фішку з вигнутими моніторами: хотів собі другий поставити (один dell, старенький але ОРЕ), в загальному, щоб на двох екранах працювати. Варто взагалі того, як очі реагують? Подивився обзорчик на LG Samsung, ніби як все з ними класно, але щось не вистачає сторонньої думки, буду вдячний
Маркетинг. На ринку весь час має бути якийсь новий проривний товар (вигнуті монітори з надтонкими екранами, які не витримують падіння з півметрової висоти і повністю непридатні до ремонту, механічні клавіатури (бажано, з дерев'яною основою та спеціально підібраним кольором перемикачів), ергономічні миші з сімома кнопками, спеціальний комп'ютерний стіл та крісло до нього). Втім, навіть там, де грошей вистачає, і, здавалося б, панорамна «стіна» себе б виправдала, стоять звичайні пласкі екрани:


https://blogs.nasa.gov/spacex/wp-content/uploads/sites/227/2014/04/ksc-lcc-1.jpg
Denounce the demagogues
King diamonds to discard
Deploy the dialogue
Your word against the law

вмакп

  • Гість
Re: Додатковий монітор
« Відповідей #7 : 2020-08-21 13:55:07 »
https://blogs.nasa.gov/spacex/wp-content/uploads/sites/227/2014/04/ksc-lcc-1.jpg



? Ваша робоча клітка?


Про зігнуті монітори начебто трішки зрозумів - я і не знав що такі є.