Автор Гілка: Дуже дивно. Оптоволокно, швидкість :( Я взагалі без розуміння ЧОМУ???  (Прочитано 7503 раз)

fr

  • Гість

Приблизно за 1 день до підключення до інтернетів (оптоволокно 100 мбіт), я поламав* дві системи (резервну і основну). Знаходились (і знаходяться!) вони на різних фізичних дисках.


Якось я оживив основу систему, але вона покусана, покоцана, скоріш напівмертва, ніж напівжива. Дані були збережені (я вже "відновився").


Вирішив не мучитись із перевстановленням всих пакетів. Наново встановив і резервну і основну системи (домашні директорії (різні) для 2 систем я відновив з бакапів). Під час оживляння основної системи, я навіть зміг залогінитись в gui (але вся система була напівмертва). Нагадую що в той момент я вже  підключився до інтернетів (пару днів назад, десь тут, писав про "свої проблеми"). Швидкість DU-load чудова!



Але, але раптом швидкість впала до 2-4 мбіт (Download) і 15-20 мбіт (Upload). Я зовсім трішки був опєчален  >:( Ну, думаю, це мабуть так завжди буде. Або цей провайдер нічим не відрізняється від укртелекому (хоч і оптоволокно, але все рівно якість інтернетів залежить від погоди  :( ), або у нього трафік на добу обмежений. Ну наприклад скачав 1 гб на швидкості 100 мбіт, а далі швидкість в 50 разів зменшується. От ***. Але тариф у мене 100 і безлімітний трафік. Як чому що до чого??? Не розумію.




Перезавантажився у резервну (напівживу систему) - ооо, чудо! там швидкість 100 мбс.  Чудово. Значить в основній системі може якийсь непотрібний сервіс заважає...??? або іще щось... ПРО proxi, vpn ДОПОВНЕННЯ ДЛЯ БРАУЗЕРІВ НІЧОГО НЕ ГОВОРІТЬ! Я ж не блондинка.


Заново встановив я резервну систему і основну. Домашні директорії ті самі, що були в попередніх системах.



Зранку і до обіду (я точно іще не спостерігав) швидкість інтернету (якщо так можна сказати) в основній системі становить 100 мбіт (+- 5). А після обіду швидкість становить 2-4-7 мбіт (від двох до семи) DownL, і до 20 мбіт на UpL.


!!! В резервній системі швидкість відповідає тарифу: 100 мбіт. ПОСТІЙНО 100 мбіт.


Ну шо за ***. Створив нового користувача в основній системі, (там де "проблеми" зі швидкістю)- залогінився і ****. Два, чотири або сім мбіт. ВСЕ!
Створював я нового користувача тому що "віндосовська паранойя" спрацювала: Можливо це щось в налаштуваннях користувача ріже інтернет.



---
* - через уєфі, криві руки, незнання і не розуміння, або тому що забув те чого не знав.




---Я взагалі не знаю що як з чого ?? Які логи потрібні? Хто з таким стикався???

fr

  • Гість

Які логи потрібні? - що показати для ідентифікування проблеми?


systemctl status



Чи інше?

fr

  • Гість

Самий топорний варіант - перевстановити основну систему іще раз і ... отримати те саме (?).






---
По аналогії з цим http://phpfaq.ru/humor/sql_html_table , можна було б сказати, що швидкість залежить від ссд. Але я не блонда!, хоча голова вже біліє.


Зараз покажу пару скрінів з основної і резервної системи, та із флешки.

fr

  • Гість

gdekjifgb

  • Гість
Проблему вирішив.