Автор Гілка: Що сталось із 82 версією ффокса?  (Прочитано 6897 раз)

gdekjifgb

  • Гість
Після оновлення став запускатись повільніше(?)


п.с.: У мене не один профіль ффокса. і на всих цих профілях ффокс повільніше стартує. Які новомодні нововведення у ньому з'явились.


Доповнення тут ні до чого(?), хоча... хйзн., може мені так здалось.


Ви у себе нічого дивного не помітили?



gdekjifgb

  • Гість
Все більше і більше мені не подобається ффокс.

Вчора чи позавчора оновив ффокса. На панелі закладок з'явилась папка "Інші закладки". Воно мене дуже бісить і колбасить. Видалити її неможливо. Якщо ВСІ закладки видалити з папки то вона не відображається, але при додаванні закладки в цю папку вона з'являється на панелі закладок з правого боку.

Але якщо саму панель закладок перемістити на місце  де вона повністю не вміщується, то "Інші закладки" не з'являються

Я мабуть можу зрозуміти такий підхід розробників: вони "приліпили" Інші закладки ближче до кнопок журналу історії та закладок, і інших кнопок. Але такий б...й інтерфейс мені також не до вподоби.

Це таке нововведення???
« Змінено: 2021-01-22 08:43:44 від gdekjifgb »

gdekjifgb

  • Гість
Довелось ось що  :'( зробити з інтерфейсом (скрін).

І ето... Я з нетерпінням чекаю моменту коли розробники ффокса зроблять такий же інтерфейс як у гаглохрома: 4 кнопки, історія схована десь в меню... і всь0 - соціальномережевим деградосам цього достатньо. Ну що за деградація така?

Відсутній ysenko

  • Новачок
  • *
  • дописів: 35
  • Карма: +1/-0
  • Python developer
import antigravity

gdekjifgb

  • Гість
Re: Що сталось із 82 версією ффокса?
« Відповідей #4 : 2021-01-22 19:53:13 »
Спробуйте це https://support.mozilla.org/en-US/questions/1311062

[smiley=41.gif] Допомогло!

А от питання Чому так сталося?... - то інше питання. Ніяких нових плагінів я вже давно не встановлював. Змін ніяких не вносив. Можливо то якесь доповнення/плагін після свого оновлення торкнуло ффокса? Не знаю.

а я вже почав звикати до "нового"  :o інтерфейсу  (до того що сам налаштував).

Як користувачі живуть з чотирма намертво прибитими кнопками в гаглохромах?
« Змінено: 2021-01-22 20:00:22 від gdekjifgb »

gdekjifgb

  • Гість
мінімальна ширина вікна ффокса
« Відповідей #5 : 2021-02-26 22:20:07 »
Десь, приблизно в середині осені 2020 я помітив що ффокс уже не зменшується до того мінімуму (по ширині) що було раніше. Зараз ширина вікна може зменшуватись до 400 з чимось пкс.

Як помітив (тобто це не сон рябкованого карячкоздохлика, а дійсно так сталось!) - деякий сайт розрахований (адаптивність/мобільність сайту) на мінімальну ширину екрану 300 з чимось пкс.

Чи є сенс у прибиранні, видаленні пари рядків css-коду?

І більш важливе питання: Колись В Лісівка наводив якийсь сайт де вказано світові тренди браузерів, ос, пристроїв, розмірів екранів. Де його (сайт) можна побачити? Я орієнтувався по ньому коли робив мобільність/адаптивність.

---
Опера та гаглохроми ніколи не могли так звужуватись як ффокс (НА ОДНАКОВИХ сторінках).

---
Приліпив це питання сюди, бо саме тут йому і місце. Не люблю багато-багато тем/гілок.