Автор Гілка: Як вбити процес, який по kill -11 pid не вбивається?  (Прочитано 701 раз)

gdekjifgb

  • Гість
Вчора підвис swapoff -a із 100% навантаженням одного процесора.
Як вбити процес, який по kill -11 29425 не вбивається? Я навіть номер процесу запам'ятав.

Ядро 5.4.67 (якщо цей глюк залежить від версії ядра).

А іще у мене періодично відвалюється (!!!таке було і на старому залізі, і на новому також!!!!) ssd. ssd купляв в магазині (не беушний).

---
ДОВБАНА РОЗМІТКА. ЩО ІЗ ББ-КОДАМИ?, ЩО ІЗ ШРИФТАМИ НА ФОРУМІ?, ЧОМУ ВОНИ САМІ ПО СОБІ ЖИВУТЬ???
« Змінено: 2020-10-31 11:04:10 від gdekjifgb »

Відсутній Володимир Лісівка

  • Адміністратор ЩОДО
  • Видавець
  • *****
  • дописів: 3739
  • Карма: +9/-0
  • Програміст
Це напевно зомбі. Процес вбитий, але залишився запис у таблиці процесів про те, що такий процес був. Запис напевно потрібен ядру тому що якась операція з диском від цього процесу не завершилася.
[Fedora Linux]

gdekjifgb

  • Гість
Можливо й так. Я детально не подивився всі стани процесу. Постріляв його killaми :( , навть зробив init 1 , не допомогло. двотижневий uptime перервався.


Іноді коли стається "щось жахливе", а перезавантажуватись я не хочу, я "роблю" (набираю команду) init 1. Все "вивалюється" у чисту консоль. Потім запускаю. GUI.


Не знаю чи це дикість чи ні, але це мені допомагає в разі не стабільної роботи системи.

Відсутній cadca

  • Письменник
  • *****
  • дописів: 955
  • Карма: +0/-0
  • free like beer
Вчора підвис swapoff -a із 100% навантаженням одного процесора.
Як вбити процес, який по kill -11 29425 не вбивається? Я навіть номер процесу запам'ятав.

це процес з станом D -- ви його не вб'єте, поки він не отримає те що хоче  :)
Цитата
State "D" (uninterruptible sleep) means that the process is in kernel space (in a system call), attempting to perform IO. These processes will not respond to signals (or SIGKILL) and cannot be debugged with gdb or pstack.
Ubuntu 20.04/18.04; CentOS 7.x

gdekjifgb

  • Гість
це процес з станом D -- ви його не вб'єте, поки він не отримає те що хоче  :)
Цитата
State "D" (uninterruptible sleep) means that the process is in kernel space (in a system call), attempting to perform IO. These processes will not respond to signals (or SIGKILL) and cannot be debugged with gdb or pstack.
Я не звернув увагу на його стани. І ето... він ніколи не отримає те що хоче.

ССД у мене періодично відвалюється. Таке з ссд було і на старому залізі, і на поточному також. А я ж його новенький купував ir-ssdpr-s25a-120 (sbfm91.2)

В тестах у нього стан ідеальний.