Автор Гілка: NetBeans та SFTP-з'єднання  (Прочитано 7399 раз)

Відсутній piktor

  • Видавець
  • *******
  • дописів: 3396
  • Карма: +0/-0
Дано: локальний комп'ютер на Debian Buster, віддалений хост на Debian Buster, ssh по запаролених ключах та ssh-agent щоб ці паролі щоразу не уводити.
Підбираю собі зручне IDE, пробую різні варіанти, скачав 12-ті боби.

Створюю проект "New PHP application from remote server" (там живе Yii2), натискаю Manage connections і уводжу йому хостнейм, логін, приватний ключ та файл known_hosts.
Натискаю Test connection, воно мені каже Invalid privatekey. У логах сервера в той час:
Feb 24 13:04:44 migrate sshd[20996]: error: Received disconnect from xxx.xxx.xxx.xxx port 34504:3: com.jcraft.jsch.JSchException: UnknownHostKey: migrate.example.com. RSA key fingerprint is xxx [preauth]
Feb 24 13:04:44 migrate sshd[20996]: Disconnected from xxx.xxx.xxx.xxx port 34504 [preauth]
Загуглив за фрагментом помилки в логах, знайшов лише теми про Java, де казали відключити строгу звірку відбитків, але я ж без проблем логінюся із консолі із тим же known_hosts, що йому подобається?
Всим, хто тоне й не знає,
За що вхопитись,
Хто вже з останніх
Вибився сил:
Попереджаю - я не колода,
Попереджаю - я крокодил.

Відсутній piktor

  • Видавець
  • *******
  • дописів: 3396
  • Карма: +0/-0
Re: NetBeans та SFTP-з'єднання
« Відповідей #1 : 2021-02-24 13:32:29 »
По паролю заходить, певне боби із ssh-агентом не дружать.
Всим, хто тоне й не знає,
За що вхопитись,
Хто вже з останніх
Вибився сил:
Попереджаю - я не колода,
Попереджаю - я крокодил.

gdekjifgb

  • Гість
Re: NetBeans та SFTP-з'єднання
« Відповідей #2 : 2021-02-25 23:44:26 »
Користуюсь "бобами". Не з першого разу я розкуштував. Код створюю на локалхості і тільки після 100500 тестів, перевірок відправляю на сервер. Тільки зараз вже майже рік в мережі немає сайту, що я створюю.

(та я знааю, що цим коментом "дуже жопоміг"). Просто написав про процес оновлення коду на сервері.

Відсутній piktor

  • Видавець
  • *******
  • дописів: 3396
  • Карма: +0/-0
Re: NetBeans та SFTP-з'єднання
« Відповідей #3 : 2021-02-26 16:41:19 »
Код створюю на локалхості і тільки після 100500 тестів, перевірок відправляю на сервер.
Я на локалхості не хочу веб-сервер, php-fpm, mariadb та супутні файли, а в мене є можливість для цього організувати віртуалку. Вважайте її продовженням локалхосту.
Всим, хто тоне й не знає,
За що вхопитись,
Хто вже з останніх
Вибився сил:
Попереджаю - я не колода,
Попереджаю - я крокодил.

gdekjifgb

  • Гість
Я колупаю коди час від часу - коли бажання з'являється. Сьогодні знову засів. Питаннячко є: Де в бобах налаштовується термін/строк зберігання журналу редагування файлів?

Ну еее тобто штука на скріншоті. Десь воно колись було?, ... начебто?, а зараз знайти не можу  :'(

Відсутній cadca

  • Письменник
  • *****
  • дописів: 955
  • Карма: +0/-0
  • free like beer
Re: NetBeans та SFTP-з'єднання
« Відповідей #5 : 2021-03-09 23:50:49 »
Створюю проект "New PHP application from remote server" (там живе Yii2), натискаю Manage connections і уводжу йому хостнейм, логін, приватний ключ та файл known_hosts.
Натискаю Test connection, воно мені каже Invalid privatekey. У логах сервера в той час:
Feb 24 13:04:44 migrate sshd[20996]: error: Received disconnect from xxx.xxx.xxx.xxx port 34504:3: com.jcraft.jsch.JSchException: UnknownHostKey: migrate.example.com. RSA key fingerprint is xxx [preauth]
Feb 24 13:04:44 migrate sshd[20996]: Disconnected from xxx.xxx.xxx.xxx port 34504 [preauth]

1) на віддаленому сервері точно дозволено SFTP ?
2) він там часом не за допомогою чогось типу ProFTPd запущений?
Ubuntu 20.04/18.04; CentOS 7.x

Відсутній cadca

  • Письменник
  • *****
  • дописів: 955
  • Карма: +0/-0
  • free like beer
Re: NetBeans та SFTP-з'єднання
« Відповідей #6 : 2021-03-10 01:00:57 »
3) мо' "боби" хочуть не PEM, а PKCS#12 (.p12/.pfx) ?
Ubuntu 20.04/18.04; CentOS 7.x

Миха́йло Даниленко

  • Гість
Re: NetBeans та SFTP-з'єднання
« Відповідей #7 : 2021-03-10 23:51:08 »
Я на локалхості не хочу веб-сервер, php-fpm, mariadb та супутні файли, а в мене є можливість для цього організувати віртуалку.
А як щодо поюзати docker-compose? Тоді ssh не треба буде, простий bind-mount всередину контейнера.