Автор Гілка: Free OS - новий український дистрибутив Linux  (Прочитано 9504 раз)

Відсутній krasavchik

  • Новачок
  • *
  • дописів: 5
  • Карма: +0/-0
Привіт всім лінуксоїдам :D :D :D. Хотів би поділитися з вами цікавим дистрибутивом Free OS. Дистрибутив створено на основі Ubuntu 20.04.2.0 LTS за допомогою інструмента Systemback. Хочу відмітити основні особливості дистрибутива, а саме проведена оптимізація параметрів системи (vm.swappiness, tlp, prelink і тд. і тп.), встановлено кастомне ядро linux-xanmod-cacule 5.12.10, стилізація під Windows 10, можливість запуску ПЗ Windows з допомогою Wine 6.0.1, абсолютно чиста (практично немає встановленого ПЗ, користувач сам встановить програми котрі йому потрібні ). Використовується графічне серидовище XFCE 4.14 та дисплейний менеджер lightdm-gtk-greeter.
Для входу в систему використовуйте логін: test пароль: test.

Для завантаженя образу скористайтесь лінкою https://drive.google.com/file/d/1zV8596J5bA1RJn8MKpER0WPZxejZq938/view?usp=sharing

Сайт проекту (В розробці) https://freeos.danielgoldberg.su/








Відсутній Михайло Даниленко

  • Адміністратор ЩОДО
  • Літератор
  • *****
  • дописів: 1262
  • Карма: +0/-0
  • [Debian Stretch]
В поточному стані проекту я б не сказав, що це підходить для новин, але я не зовсім впевнений, куди тоді це віднести — адміністрування? прикладні програми?

Відсутній Володимир Лісівка

  • Адміністратор ЩОДО
  • Видавець
  • *****
  • дописів: 3739
  • Карма: +9/-0
  • Програміст
Я переніс у «Інші вільні ОС».

По темі — це не дистрибутив, а образ системи для встановлення, хіба ні?  :-\
[Fedora Linux]

Відсутній krasavchik

  • Новачок
  • *
  • дописів: 5
  • Карма: +0/-0
Є можливість як встановлення так і користування в якості Live системи...

gdekjifgb

  • Гість
Zver-linuxDVD/cd ? з нєскучнимі віндовими абоямі? та іще і на руськом?

Мені трішки соромно за українців і Україну.
« Змінено: 2021-07-12 21:20:24 від gdekjifgb »

Axmed

  • Гість
Сайт проекту (В розробці) https://freeos.danielgoldberg.su/

Товаришу krasavchik,
Дякуємо що розмістили сайт „нового українського дистрибутиву“ в домені .su. Комуністична партія і Радянський уряд пишається Вами. Ваш вклад сприяє поліпшенню побуту радянських людей, звільняє жінок від низькопродуктивної домашньої роботи, створює умови для залучення їх у суспільне виробництво.
Да здраствуєт КПРС і товарищ С*алін!

Закопайте C*аліна назад, будь ласка. [smiley=grobovschik.gif]
« Змінено: 2021-07-12 23:01:39 від Володимир Лісівка »

Відсутній krasavchik

  • Новачок
  • *
  • дописів: 5
  • Карма: +0/-0
Чому тоді хостинг провайдери України досі його реєструють і за доволі низьку ціну, якби мені хтось запропонував домен верхнього рівня, по типу .ua по ціні .su зрадістю перейшов... А щодо комунізму, висловлюйте свою політичну думку чи погляд на тематичних сайтах, а тематика цього вільне програмне забеспечення!!!

gdekjifgb

  • Гість
...

З таким відношенням до нових користувачів, тут не буде нікого. Дядько створив лінукс-образ (тільки я шото не розумію для чого), а ви зразу нападаєте на нього.

Якщо так і далі діло буде - то лоу остаточно перетвориться на укрфейс та інші гіперпатріотичні купки користувачів.

---
Мене заблокували на укрфейсі за розміщення гімну рф у виконанні ЛЮБЕ. Мені подобається таке виконання, а укрфейсовцям не сподобалось.

gdekjifgb

  • Гість
якби мені хтось запропонував домен верхнього рівня, по типу .ua по ціні .su зрадістю перейшов...
для .ua потрібно іще й торгову марку реєструвати. Ви це знали/знаєте?

Відсутній krasavchik

  • Новачок
  • *
  • дописів: 5
  • Карма: +0/-0
так знаю :D

Відсутній krasavchik

  • Новачок
  • *
  • дописів: 5
  • Карма: +0/-0
Доречі для чого зробив... планую повний перехід на Linux, робив для себе, вийшло непогано, вирішив поділитись і дізнатись думку інших, мабуть  даремно

Axmed

  • Гість
а тематика цього вільне програмне забеспечення!!!

Мені от цікаво, чи вважаються значки Windows 10 вільним ПЗ і чи можна їх використовувати отак-от у „дистрибутиві Linux“.

З таким відношенням до нових користувачів, тут не буде нікого.

бачу, що в Києві не розуміють гумору такого штибу. А те що дядько користується доменом .su це нормально…

gdekjifgb

  • Гість
Доречі для чого зробив... планую повний перехід на Linux, робив для себе, вийшло непогано, вирішив поділитись і дізнатись думку інших, мабуть  даремно

Ну так би й написали. А то вийшло щось типу *оповОС %)

Відсутній Luug

  • Новачок
  • *
  • дописів: 1
  • Карма: +0/-0
Я буду підтримувати лінукс український :) Головне не кидай його :'( бо це єдина надія
Раджу змінити середовище на kde plasma бо вона стабільніше працює. :) ;)
« Змінено: 2024-01-24 00:59:24 від Luug »

Відсутній denkin

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 129
  • Карма: +3/-0
Подивись на дати: тема потухла в середині 21-го року.
Xubuntu 20.04.X + Xubuntu Testing