Автор Гілка: Гра "Генерал" (українська локалізація)  (Прочитано 6764 раз)

Відсутній The General

  • Новачок
  • *
  • дописів: 7
  • Карма: +1/-0
    • Гра "Генерал" українською
Я впевнений, що на цьому форумі є люди, знайомі з грою "Генерал". :) Ця freeware гра вийшла в 1999 році та була достатньо популярна на початку XXI сторіччя.

"Генерал" - це покрокова стратегія з одночасною обробкою ходів. Одна з її головних переваг - сильний, але чесний AI. З 2001 року працює ігровий сервер General Online, на якому ведеться рейтинг гравців.

Пропоную вашої увазі українську локалізацію гри!

Завантажити (1,2 MB) україномовний дистрибутив гри "Генерал" версії 4.5h.

Буду радий почути відгуки та пропозиції! Приємної гри! :)
« Змінено: 2022-07-08 10:59:13 від The General »

Відсутній Andrij Mizyk

  • Новачок
  • *
  • дописів: 9
  • Карма: +0/-0
 [smiley=administrator.gif]
« Змінено: 2022-06-22 16:03:22 від Володимир Лісівка »

Відсутній The General

  • Новачок
  • *
  • дописів: 7
  • Карма: +1/-0
    • Гра "Генерал" українською
Гей, де всі? [smiley=wassat.gif] Пройшов тиждень, а в темі немає жодної конструктивної відповіді.

Ні, я розумію, що це форум по Linux, але ж є Wine! До речи, я ніколи не чув про запуск "Генерала" під Linux через Wine, тому ви можете зробити свій внесок в якості тестера! Спробуйте і опублікуйте скриншоти в цієї темі! Будь ласка! :) Особливо цікаво, чи запрацює мережева і Інтернет гра!

А гра, не дивлячись на просту графіку, насправді дуже цікава! Потрібно тільки спробувати! [smiley=yahoo.gif]

Відсутній Володимир Лісівка

  • Адміністратор ЩОДО
  • Видавець
  • *****
  • дописів: 3739
  • Карма: +9/-0
  • Програміст
Встановлення скомпільованого програмного забезпечення з російських сайтів зараз є небезпечним. Краще знайдіть перевірене джерело, яке точно не міститиме російських троянів.
[Fedora Linux]

Відсутній The General

  • Новачок
  • *
  • дописів: 7
  • Карма: +1/-0
    • Гра "Генерал" українською
Завантажив дистрибутив гри і свою локалізацію на американський хостинг.
« Змінено: 2022-07-08 11:08:08 від The General »

Відсутній The General

  • Новачок
  • *
  • дописів: 7
  • Карма: +1/-0
    • Гра "Генерал" українською
Я продовжив працювати над локалізацією. Переклав зміст файлу допомоги, а також файли "about" і "readme".

Але головне нововведення - я створів повноцінний інсталлятор (до речі, він теж українською)!

Задля встановлення гри тепер достатньо скачати дистрибутив, розпакувати архів та запустити інсталлятор.

Відсутній The General

  • Новачок
  • *
  • дописів: 7
  • Карма: +1/-0
    • Гра "Генерал" українською
Тепер у українського "Генерала" є свій сайт: https://general.eu5.org/

Як то кажуть, ласкаво просимо! :)

Відсутній The General

  • Новачок
  • *
  • дописів: 7
  • Карма: +1/-0
    • Гра "Генерал" українською
27 липня, після багаторічної перерви, вийшла нова версія гри - Генерал 4.6.

І вже 15 вересня, тобто вчора, я закінчив роботу над її українською локалізацією! :) Цього разу гра перекладена повністю, тобто не тільки інтерфейс, але і довідка. Інсталятор також має україномовний інтерфейс.

Завантажити (1,5 MB) україномовний дистрибутив гри "Генерал" версії 4.6.

Буду дуже вдячний за будь-які відгуки та коментарі! :) Особливо стосовно можливості гри під Linux за допомогою Wine.