Привіт!
Можете зробити збірочку на базі Федори?
ВИМОГИ
Робити на базі Федора —
1. НАЙГОЛОВНІШЕ — зібрати геть усі драйвери і проги розпізнавання заліза навіть найдавнішого, щоб все з ходу розпізнавалось і працювало без танців з бубном. Може з Ред Хат взяти теж, адже під нього в осному пишуть драйвери?
У мене в Убунту 9:
http://toloka.hurtom.com/viewtopic.php?t=6611звук у Скайпі хороший, в 10 з тріском в 11 ще не вдалося налаштувати.
Якщо зібрати всі драйвери що були з першого релізу то в сумі буде небагато важити, зате цінність дистрибутиву зросте на порядок. Уявляєте розмови серед лінуксенків про дистр що ставиться геть на все і відкриває геть усе!!!?
2-в усіх програмах, де лишень можна, українська мова,
3-Основа — старий, добрий, перевірений Гном, (хоча це не обов’язково, можна і КДЄ) але з можливістю (в меню) все як у квартирках зробити якомога звичніше навіть схожий зовнішній вигляд, функції кнопок, принципи переміщення чи копіювння файлів, кольрові теми
Як у www.ylmf.org
http://www.youtube.com/watch?v=dQOYaqtkHjo(Секретаршіи на фірмах, і всяка починаюча публіка, дуже неохоче перенавчаються.)
4-Скайп
5-QIP чи аналог
6. в Лібhе Офісі шрифт Times New Roman, бібліотеки перевірки українського правопису, можна стягнути ну наприклад, з Інфраресурсу
7 Доставлені шрифти Віндовс в систему і Лібреофіс
8 -частота екрану 75
9 -кнопка форматувати флешку в меню флешки (і взагалі — скрізь меню мають бути такі ж самі і бути всі пункти як і в квартирках), або взяти тему звідси:
http://toloka.hurtom.com/viewtopic.php?t=661110 підписати українською в меню назви кожної програми — навіщо вона й що робить
11 -прога розпізнавання тексту YAGF (або ще якщо є актуальні програми) з перевіркою орфографії і турецькою мовою крім інших мов
12 -словник стардікт з турецькою-англ-укр-рос
( мої особисті побажання) чи є там драйвери для:
> - ТВ тюнер GRAND UA18PCI
> - ТВ тюнер AverMedia 507
> - Відеокарта Asus EN8600GT
> - Ксерокс, сканер, принтер МР 210 Canon
> - Виходу в інтернет через мобільний телефон HTC Touch Diamond2
> - інтернет модем від київстар 3G-USB Huawei E 1550
веб камера CHAT PACK CNR-CP8 CANYON
вебкамеру i-See177
13 -браузери зберігають в одному файлі і мають довнладхелпер для запису з екрану наприклад в Мазилі, браузер за замовчуванням Хром.
14 У браузерах налаштовано за замовчуванням пошук українською по Україні
-15 прога — Unetbootin
16 - прога, щоб створити ІСО зі власної операційної системи, щоб можна було вже налаштовану для себе систему перенести на інший комп
-17 пояснення — як встановити з жорсткого диску будь-який Лінукс (або вже готова іконка в меню)— не завжди можна приєднати переносний вінчестер бо його треба мати і знати як приєднати. А так можна з флешки записати на жорсткий диск ноута, наприклад, з СД приводом і встановити.
18- можливість встановлення під Віндовс
19-як перенести налаштування і паролі і закладки з браузерів в інший браузер — це потрібно написати
20-Так і не зміг підібрати потрібне кодування до текстового файлу. Можна зробити цей процес автоматичним, як у квартирках?
21-ЛібреО , абіворд і кворд за замовчанням зберігає в дос і має бібліотеки перевірки рос укр англ і турецької.
22-прога що вбиває позначений процес, якщо він завис
-23 англ рос і укр розкладки
24-всі програми, іконки яких видно, мають бути десь в меню, щоб їх не довелося потім шукати через інет разом з порадами як їх встановити заново.
25- Вайн оптимізовано і налаштовано для відкриття різного формату електронних книжок, формату ехе текстових документів, тощо.
26- вже встановлено всі необхідні кодеки тощо або передбачено іконку натиснувши на яку цей процес почнеться автоматично
27 Virtualbox не глючить і вже налаштована — можна під’єднати флешки тощо
28 адобе редер
29 аплет погоди
30 встановлено С1 і домашню бухгалтерію