Автор Гілка: Приєднуйтеся до створення українського Лінуксу!  (Прочитано 9913 раз)

Відсутній piktor

  • Видавець
  • *******
  • дописів: 3396
  • Карма: +0/-0
На мою думку, доцільніше створити репозиторії (наприклад для Дебіан/Убунту)
Діло кажете. Підключити репозиторій, гадаю, по силі самому новому новачку :-)
Всим, хто тоне й не знає,
За що вхопитись,
Хто вже з останніх
Вибився сил:
Попереджаю - я не колода,
Попереджаю - я крокодил.

Відсутній Djalin

  • Письменник
  • *****
  • дописів: 660
  • Карма: +0/-0
Завантажив, НАРЕШТІ, я той диск - запускаю в режимі живчика а воно лається...
АМД -атлон 2,6 ГГ
1ГБ памяті - мало?

Відсутній Djalin

  • Письменник
  • *****
  • дописів: 660
  • Карма: +0/-0
- мани, документація....
Це дійсно треба створювати українською. Все інше, що ви назвали - нубство. По-моєму, той метапакет, якщо він буде створений, буде призначений для меганубчика.
це погано?
хто не схоче той не встановлюватиме і буде маленьким нубчиком.
я за бо щось там не ладиться у них

romi

  • Гість
Краще я буду маленьким нубчиком ніж меганубчиком  :)

Відсутній Djalin

  • Письменник
  • *****
  • дописів: 660
  • Карма: +0/-0
Краще я буду маленьким нубчиком ніж меганубчиком  :)
а тепер уявіть що людина вперше сіла за компютер

Відсутній OAntey

  • Дописувач
  • **
  • дописів: 75
  • Карма: +0/-0
  • Debian GNU/Linux
    Пам'ятається мені, вже була спроба українізації (створення власного дистрибутива :) ) Linux-а на базі дистрибутива Fedora Core, здається 3-ї версії. І називався він MyLinux 3.0 (згодом 3.1). І стилізація була з українським прапором (GUI менеджера входу користувачів). Але щось все притихло, і далі цей проект не прогресував ...

Відсутній Ign1111

  • Письменник
  • *****
  • дописів: 829
  • Карма: +0/-0
  • Linux 4ever!
Але щось все притихло, і далі цей проект не прогресував ...

Вони його продали кому треба... А далі ніхто грошей не платив...
Linux. The future is open.

Відсутній Dr.mil_k

  • Новачок
  • *
  • дописів: 1
  • Карма: +0/-0
http://goo.gl/0vInu
вибачте але це не ваш проект? [smiley=general.gif]
+
якщо вам ще потрібна емблема я можу зробити
« Змінено: 2011-01-04 15:44:10 від Dr.mil_k »

Відсутній yurchor

  • Видавець
  • *******
  • дописів: 3628
  • Карма: +2/-0
  • Grateful for our Iron Lung
    • Вікі користувачів KDE
http://goo.gl/0vInu
вибачте але це не ваш проект? [smiley=general.gif]
+
якщо вам ще потрібна емблема я можу зробити
Наш це чий? ;) Вони існують автономно, так би мовити, раз на рік влаштовують веселі презентації на OSDN, у співробітництві з перекладачами та створенні власних програм не помічені.  :P

І наче у них вже є емблема...

Взагалі, якось тихенько з українськими Linux-ами, окрім веселої компанії Ubuntu-поширювачів (клоуни, оркестр, випивка і закусь у одному флаконі).
Denounce the demagogues
King diamonds to discard
Deploy the dialogue
Your word against the law

Відсутній borman

  • Графоман
  • ****
  • дописів: 416
  • Карма: +0/-0
  • Debianizer
Минали роки, а ніхто так і не спромігся пояснити, що ж воно так "український Linux", з чим його їдять і навіщо він взагалі потрібен...
dd if=/dev/zero of=/dev/null

Відсутній yurchor

  • Видавець
  • *******
  • дописів: 3628
  • Карма: +2/-0
  • Grateful for our Iron Lung
    • Вікі користувачів KDE
Минали роки, а ніхто так і не спромігся пояснити, що ж воно так "український Linux", з чим його їдять і навіщо він взагалі потрібен...
Це не результат — це процес.  :D
Denounce the demagogues
King diamonds to discard
Deploy the dialogue
Your word against the law

Відсутній HetmanNet

  • Графоман
  • ****
  • дописів: 412
  • Карма: +0/-0
  • Fedora, CentOS, RHEL, KDE
Пропоную не дистрибутив новий робити, а наприклад репозиторій (далі - .repo) зробити для Fedora чи хоча би для Mageia. Наприклад:
man.repo для документації українською;
nobugs.repo для Shell/Bash скриптів для вирішення проблем (баґів), бо більшість користувачів не дружать досить добре з консолю, легше для себе і своїх нервів набросати shell скрипт, що зробить все необхідне;
wiki.repo зі статтями та підручниками по лінукс (можна "ставити" в  $HOME/books/);
fonts.repo з шрифтами;
template.repo з шаблонами документів у форматі .odf і т.п. (це полегшить перехід фірмам на лінукс, бо матимуть шаблони всіх документів під рукою);
desing.repo з темами, елементами оформлення,віджетами і т.д., одним всього що допоможе прикрасити комп'ютеру;
other.repo з текстурами, додатками, 3D моделями, кистями gimp, і т.д., одним словом все що може знадобитися для роботи дизайнеру, веб-дизайнеру, чи ще комусь, просто пакунки з тим, що може знадобитися для роботи в якійсь програмі, не витрачаючи час на пошук матеріалу, теки в яку запхнути, щоб побачила програма і т.д.
free.repo - головний repo з пакунками програм, скриптів і т.п. з відкритим кодом і вільною ліцензією.
nonfree.repo - доповнення головного repo пакунками програм, скриптів, та ін. захищеного власницькою ліцензією чи закритим кодом.
Якщо хочете спитати, навіщо так багато окремих repo - це для зручності, наприклад фірма вирішила перейти на лінукс, їй треба лиш кілька з цих repo, для домашнього користувача всі підійдуть, хоча не обов'язково, бо йому може бути не треба особливого дизайну чи матеріалів і різних файлів, чи ще чого. Тобто кожен обери потрібне для роботи. Все таки хочеться repo для Fedora, вона розвивається досить непогано, дбає про захист, безпеку, має yum який дає змогу групами ставити, що допоможе впорядковувати пакунки в репах, наприклад по приналежності до програми чи за призначенням. Крім того на Fedora доступно безліч нових програм, особливо комерційних, яким немає аналогів на лінукс, на неї легше (менші страждань) поставити пакунки деяких програм, що є лише на RedHat. Всі repo можна навіть на одному сервері створити, для таких як templete.repo, wiki.repo, man.repo, other.repo, fonts.repo, desing.repo, можна зробити веб-сайт для створення пакунків, додаєш матеріал (наприклад шаблон документа) для пакунка і автоматисно генерується пакунок та додається в repo.
Віддамся на один вечір в хороші дівочі руки.. не дорого, в у.о. .. Якщо сподобається, то залишуся безкоштовно назавжди..

Відсутній gvy

  • Письменник
  • *****
  • дописів: 576
  • Карма: +0/-0
То починайте.

Відсутній HetmanNet

  • Графоман
  • ****
  • дописів: 412
  • Карма: +0/-0
  • Fedora, CentOS, RHEL, KDE
То починайте.
Починаю.. поки створюю скрипти та пакунки для їх встановлення.. і т.д. шукаю, де можна заробити, щоб аренду сервера оплатити (ну на купівлю не знаю чи зможу назбирати)..
Віддамся на один вечір в хороші дівочі руки.. не дорого, в у.о. .. Якщо сподобається, то залишуся безкоштовно назавжди..

Відсутній gvy

  • Письменник
  • *****
  • дописів: 576
  • Карма: +0/-0
Розмістити є де, але більш ніж десятирічна практика говорить, що набагато краще одразу співпрацювати з апстрімом та робити щось вбоці вже тоді, коли не вдається плідно співпрацювати (але сам базовий дистрибутив найбільш придатний до наявних завдань).

Наприклад, я свої скрипти для виправлення проблем кирилізації у старих-старих редхатах повикидав ще тоді, коли взяв Black Cat Linux; а потім переїхав на альт і питання, куди складати свої наробки -- теж вирішилося досить легко.  Але то таке.

Тобто зберіть щось корисне в себе локально, перевірте на нових хостах, а коли щось буде -- пишіть, опублікувати не є проблемою (аби не варєз).