Автор Гілка: Курси по Linux kernel development. 15 березня 2011  (Прочитано 1636 раз)

Відсутній Сашко Кравчук

  • Графоман
  • ****
  • дописів: 490
  • Карма: +0/-0
  • Debian GNU/Linux
Друзі,

Тема про курси продовжується. Нова група розпочне навчання уже 15 березня. Уся інформація наведена у пості з попереднім оглошенням є актуальною. Про всяк випадок цитую його:

Привіт!

Український офіс компанії GlobalLogic спільно з компанією TexasInstruments (так, це реклама) розпочинають серію безкоштовних трейнінгів по Linux kernel development. Лекції читаються професійними розробниками вбудованих систем з багаторічним стажем. За кожним студентом буде закріплено професійний ментор, який видаватиме і контролюватиме хід виконання домашніх завдань (ага, такі будуть).

Навіщо?
Тому що це *меґа круто*, і перспективно, а ще тому що подібні трейнінги коштують тисячі доларів!

Що?
У межах трейнінгів плануєтья вивчати наступні теми:
* Linux kernel/system development
* Android and ChromeOS system architecture
* Embedded SW development (currently only planned since we're now in progress of getting HW)

Де?
Київ, вул. Грінченка, 2/1. БА "Протасів". Мапа.

Коли?
Вже! Не зволікайте із заявками.
Вечорами (після 18:00) один-два рази на тиждень.

Як туди потрапити?
Дуже просто -- потрібно надіслати мені своє резюме на oleksandr [крапка] kravchuk [гав] globallogic [крапка] com Так, буде відбуватись певний відбір, бо кількість місць обмежена. Боятись не потрібно, ніхто не вимагатиме від вас супер знань та досвіду.

Що для цього потрібно вже знати?
Мову С на рівні "Мова програмування С" Кернігана та Річі і бути на ти з лінуксом.

Чи є у вас відкриті вакансії по Embdeed Linux / Linux kernel / Android / ChromeOS?
Так, до біса багато. Знову ж таки, надсилайте мені своє резюме: oleksandr [крапка] kravchuk [гав] globallogic [крапка] com

Чи можна буде по завершенню трейнінгів розраховувати можливість працювати у вас, навіщо якщо у мене взагалі немає досвіду
Так, звісно. Однак, ясна річ, усе залежить від вас! ;)

Чи можу я відвідувати дані трейнінги, якщо я не маю наміру працювати у даній галюці чи просто міняти роботу?
Так, звісно!

Мої контакти (звертайтесь з будь яких питань):
+380-63-499-7072
oleksandr [крапка] kravchuk [гав] globallogic [крапка] com

Відсутній coirius

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 175
  • Карма: +0/-0
  • ArchLinux
Re: Курси по Linux kernel development. 15 березня 2011
« Відповідей #1 : 2011-02-21 01:19:32 »
було б не погано організувати запис відео з курсів, якщо вони безкоштовні, бо я хотів би послухати розумних людей але знаходжусь за 700 від києва ...