Автор Гілка: Krusader  (Прочитано 11412 раз)

Відсутній Ign1111

  • Письменник
  • *****
  • дописів: 829
  • Карма: +0/-0
  • Linux 4ever!
Re: Krusader
« Відповідей #15 : 2007-05-17 22:21:21 »
* Шановні, а де тут видають плюсомети? :-/

* Тай взагалі тут плюсомети недопоможуть, тут вже треба знакоокликомети застосовувати. ;D

* Шановні модератори, хочу звернути Вашу увагу, на те, що в цьому розділі міряються розмірами своїх стільниць, а не плюсометів. :o

* Е-е-е... Хтось заважає флудити модераторам?=)) Хоча вже нафлудились.
« Змінено: 2007-05-17 22:28:59 від Cthulhu »
Linux. The future is open.

niii

  • Гість
Re: Krusader
« Відповідей #16 : 2007-05-18 11:31:18 »
* Шановні, а де тут видають плюсомети? :-/

* Тай взагалі тут плюсомети недопоможуть, тут вже треба знакоокликомети застосовувати. ;D

* Шановні модератори, хочу звернути Вашу увагу, на те, що в цьому розділі міряються розмірами своїх стільниць, а не плюсометів. :o

* Е-е-е... Хтось заважає флудити модераторам?=)) Хоча вже нафлудились.
;D
Зараз модератори прокинуться і застоють свої плюсометри , за те що заважаєш флудились.  ;D ::)

Відсутній miwa

  • Літератор
  • ******
  • дописів: 1111
  • Карма: +0/-0
Re: Krusader
« Відповідей #17 : 2007-05-18 11:51:36 »
/me проснувся, потягнувся, глянув за вікно (бррр, дощ, а ранкову пробіжку ще ніхто не відміняв)...

Е, якщо Сегій Єгоров мене підтримає, тоді можна буде 2х2 зіграти - це вже привід для роздумів  :)

> Ign1111
Просто на той випадок, якщо ви не знаєте - червоним текстом виділяється повідомлення, що починається з "/me". При цьому me заміняється на нік автора.

Ну а щодо розмірів стільничних плюсометів - чим би дітки не мірялись, тільки б не хворіли ;)

З.І. А тема виглядає так, ніби в ній підірвався модератор-моджахед  :-/
Читайте документацію - вона кермує.

Відсутній rangel

  • Графоман
  • ****
  • дописів: 281
  • Карма: +0/-0
  • Python programmer
Re: Krusader
« Відповідей #18 : 2007-05-18 12:06:54 »
Ну а щодо розмірів стільничних плюсометів - чим би дітки не мірялись, тільки б не хворіли ;)
Існує думка, що єдина річ, якою міряються мужчини і прагнуть, жеби була якомога менша, то стільниковий телефон  :D
Roman Suprotkin

Відсутній miwa

  • Літератор
  • ******
  • дописів: 1111
  • Карма: +0/-0
Re: Krusader
« Відповідей #19 : 2007-05-18 12:10:33 »
Ну а щодо розмірів стільничних плюсометів - чим би дітки не мірялись, тільки б не хворіли ;)
Існує думка, що єдина річ, якою міряються мужчини і прагнуть, жеби була якомога менша, то стільниковий телефон  :D
Не скажіть - останнім часом, коли вельми модними стали всяко-ружні смартфони, розмір знову став набирати вагу (бррр, ну й загнув)  :)
Читайте документацію - вона кермує.

Відсутній cadca

  • Письменник
  • *****
  • дописів: 955
  • Карма: +0/-0
  • free like beer
Re: Krusader
« Відповідей #20 : 2007-05-18 14:48:23 »
Робочий Крузадер з піднятими службовими панельками. Звісно що переважно одна з них, або й обидві заховані. Але частенько і ось так щось шукаю.
А як це так налаштований крусадер, що службова панелька показує швидкий перегляд файлу із панелі над нею, а не із панелі навпроти  :-?
Ubuntu 20.04/18.04; CentOS 7.x

Відсутній Абрамчук Вадим

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 225
  • Карма: +0/-0
  • Графоман LOU третього (четвертого?) пришестя
Re: Krusader
« Відповідей #21 : 2007-05-18 15:43:33 »
* Abram розглянув та проаналізував політичну ситуацію на ЛОУ та вирішив приїднатись до miwa зі своїм Kubuntu i FreeBSD
*Abram хоче плюсомет для підтримки наступу на ворога.
;D
« Змінено: 2007-05-18 15:44:21 від Abram »
Debian GNU/Linux lenny/sid
MontaVista Linux (Motorola ROKR Z6). Міняю на A1200.

Відсутній Cthulhu

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 183
  • Карма: +0/-0
Re: Krusader
« Відповідей #22 : 2007-05-18 16:33:35 »
Чорт, як ще хтось замість тегу /mе буде ставити "*nickname" почну роздавати плюси.

І що з цею темою тепер робить?=) Лишити як пам'ятник моджахедам?

Відсутній miwa

  • Літератор
  • ******
  • дописів: 1111
  • Карма: +0/-0
Re: Krusader
« Відповідей #23 : 2007-05-18 19:43:24 »
Робочий Крузадер з піднятими службовими панельками. Звісно що переважно одна з них, або й обидві заховані. Але частенько і ось так щось шукаю.
А як це так налаштований крусадер, що службова панелька показує швидкий перегляд файлу із панелі над нею, а не із панелі навпроти  :-?
Типово так налаштований. Тиснете пімпу "трикутник вгору" над вже обговорюваною пімпою терміналу і далі друга у списку кнопка перемикає службову панель у режим показу поточного файлу.
/me задумався над кількістю запитань, що ставляться до типових налаштувань крузадера: не те користувачі ніколи крузадера не бачили, не те відразу ТАК його налаштовують що типові налаштування здаються верхом тюнінгу^Wмодінгу. А ще згадалась цитата з башорга (здається) - "Хлопці, яким це ви браузером користуєтесь, що натиснення на Ctrl+W малює символ ^W, а не закриває вікно" :)

Цитата
Чорт, як ще хтось замість тегу /mе буде ставити "*nickname" почну роздавати плюси.
Рекомендую розпочати з червоних зірочок - буде непогана іронія долі у іпостасі модератора ;)

Цитата
І що з цею темою тепер робить?=) Лишити як пам'ятник моджахедам?
Звісно що залишити. Я так старався робити знімок типово налаштованого крузадера  ;D
Читайте документацію - вона кермує.

Відсутній Cthulhu

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 183
  • Карма: +0/-0
Re: Krusader
« Відповідей #24 : 2007-05-18 19:50:26 »
А ще згадалась цитата з башорга (здається) - "Хлопці, яким це ви браузером користуєтесь, що натиснення на Ctrl+W малює символ ^W, а не закриває вікно" :)
Це з ЛОРа=)

Рекомендую розпочати з червоних зірочок - буде непогана іронія долі у іпостасі модератора ;)
Ну, почав я все-таки з плюса [smiley=15.gif]

Звісно що залишити. Я так старався робити знімок типово налаштованого крузадера  ;D
Можна замкнути, щоб ніхто на пам'ятку флуду руку не здіймав ;)

Відсутній cadca

  • Письменник
  • *****
  • дописів: 955
  • Карма: +0/-0
  • free like beer
Re: Krusader
« Відповідей #25 : 2007-05-18 21:22:03 »
Типово так налаштований. Тиснете пімпу "трикутник вгору" над вже обговорюваною пімпою терміналу і далі друга у списку кнопка перемикає службову панель у режим показу поточного файлу.
Упс  :-[ :-[ :-[
Усе через власні звички - звик до режиму "quick view" у офтопіковому wincmd/totalcmd - за таким самим принципом продивляюсь файли у крусадері.
Ubuntu 20.04/18.04; CentOS 7.x

Відсутній Ign1111

  • Письменник
  • *****
  • дописів: 829
  • Карма: +0/-0
  • Linux 4ever!
Re: Krusader
« Відповідей #26 : 2007-05-19 00:23:22 »

* Е-е-е... Хтось заважає флудити модераторам?=)) Хоча вже нафлудились.

І ще. Я ось цього не казав. Модератори, признавайтесь, хто мені в повідомлення впихнув це речення? :-? Бо якщо не признаєтесь, то подивіться на аватарку, я можу й використати три гармати й деяку кулькість кулеметів...  ;D ;)
« Змінено: 2007-05-19 00:28:23 від Ign1111 »
Linux. The future is open.

Відсутній Cthulhu

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 183
  • Карма: +0/-0
Re: Krusader
« Відповідей #27 : 2007-05-19 00:33:54 »
І ще. Я ось цього не казав. Модератори, признавайтесь, хто мені в повідомлення впихнув це речення? :-? Бо якщо не признаєтесь, то подивіться на аватарку, я можу й використати три гармати й деяку кулькість кулеметів...  ;D ;)
Все, тепер точно не признаюсь=)

Praporshic

  • Гість
Re: Krusader
« Відповідей #28 : 2007-05-19 01:13:58 »
Взагалі, колись намагався затоваришувати з "хрестоносцем" але дуже сильно обмежує неможливість використання його через SSH, а мені більше майже ніде не потрібен подібний менеджер. Наразі маю клопіт - пересадити увесь офіс на Debian + LTSP. Там він став у нагоді.

І ще. Я ось цього не казав. Модератори, признавайтесь, хто мені в повідомлення впихнув це речення? :-? Бо якщо не признаєтесь, то подивіться на аватарку, я можу й використати три гармати й деяку кулькість кулеметів...  ;D ;)
Все, тепер точно не признаюсь=)
2 Cthulhu: Можу у якості превентивного удару у бійці 2х2 запостити знімок екрану  ::)

2 Ign1111:
Не треба лякати гарматами. Для боротьби з танками дуже добре діють надовби (з контрескарпами) та довбні (з гранатами). Можу дуже добре зіграти роль останнього. Не вірите - спитайте у gvy. Він моє посвідчення з вказаним званням "Прапорщик" бачив на власні очі.  ;)

/me на хвилинку задумався про те, яким був щасливим доки не зробив адміністрування *nix єдиним істотним джерелом прибутків та пішов за черговою склянкою чаю.
« Змінено: 2007-05-19 01:16:17 від Praporshic »

Відсутній Cthulhu

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 183
  • Карма: +0/-0
Re: Krusader
« Відповідей #29 : 2007-05-19 01:38:43 »
2 Cthulhu: Можу у якості превентивного удару у бійці 2х2 запостити знімок екрану  ::)
Пожалійте мою голову, нехай там шрифти будуть паскудні. Хоча в KDE і без шрифтів рідко нема до чого причепитись <= холівар ;D ;D

2 Ign1111:
Не треба лякати гарматами. Для боротьби з танками дуже добре діють надовби (з контрескарпами) та довбні (з гранатами). Можу дуже добре зіграти роль останнього. Не вірите - спитайте у gvy. Він моє посвідчення з вказаним званням "Прапорщик" бачив на власні очі.  ;)
Навіяло. Якось розкажу, як мене суворі дяді в чк вербували, а я ходив на мітинг=))

/me на хвилинку задумався про те, яким був щасливим доки не зробив адміністрування *nix єдиним істотним джерелом прибутків та пішов за черговою склянкою чаю.
Ага. Я вже не пам'ятаю, коли в мене востаннє був день, коли я не курив, не пив чогось алкогольовмісного і не програмував :'(