Тоді на біса ставиш останні оновлення? Постав п'ятирічної давнини дистрибутив і не пар іншим мізки зажерливістю іксів.
Цитата: HetmanNet від 2013-01-28 00:43:15Тоді на біса ставиш останні оновлення? Постав п'ятирічної давнини дистрибутив і не пар іншим мізки зажерливістю іксів. А потрібні програми збирати на нього вручну? Pidgin, що підтримує актуальну версію протоколу Oscar (так, у мене ще десяток-півтора контактів у ICQ), LibreOffice (іще одне гальмо, до речі) із можливістю відкрити документи із MS Office 2007/2010 (на роботі скрізь стоїть бо ліцензія), браузер із підтримкою HTML5, на який потихеньку сайти переповзають. Врешті, мізки я нікому не парю - тебе в цю гілку ніхто не змушував заходити і мені відповідати.
Щодо LibreOffice погоджуся - реально гальмо, а що можна очікувати від програми написаній Java, хоча якщо трохи поритися в конфігах Java машини що йде з ним, та дозволити їй хавати більше оперативної пам'яті - робота буде швидшою, але запуск все рівно повільний, ця проблема теж вирішується тим, що Java машину що йде з пакетом залишаємо постійно завантаженою в оперативку.
Цитата: HetmanNet від 2013-01-29 03:44:28Щодо LibreOffice погоджуся - реально гальмо, а що можна очікувати від програми написаній Java, хоча якщо трохи поритися в конфігах Java машини що йде з ним, та дозволити їй хавати більше оперативної пам'яті - робота буде швидшою, але запуск все рівно повільний, ця проблема теж вирішується тим, що Java машину що йде з пакетом залишаємо постійно завантаженою в оперативку.LO не написаний на java, принаймні у мене він працює без встановленої java-машини. Так, якісь додаткові можливості в ньому її використовують, але він прекрасно може працювати і без неї.
Багато з цих фіч ви реально використовуєте? Я для себе не знайшов жодної. Формами не користувався, все що мені треба від таблиць — працює, розсилкою не користувався (але якби потрібно було — простіше наваяти перл-скрипт), факси приймаємо/відсилаємо апаратними методами, веб-сторінки, як на мене, простіше генерувати скриптами, електронні таблиці в мене працюють (хоча мушу визнати, використовую там лише найпростіші формули, може на яві написані якісь потужніші речі), sql-запити можуть бути доречними, але я б для цього використав перловий cgi та html, довідка у мене працює.
Цитата: piktor від 2013-01-28 15:56:50І саме головне - в міфи про супер софт, що творить чудо не вірю. О, а розкажіть декілька таких міфів, для цікавості. Моя позиція залишилася незмінною - вищеокреслені задачі мають гарно обходитися наявними ресурсами - тим більше, що 2 ГБ мають навіть планшети з Він7/Він8 на борту і справляються. На роботі сімка на 2 гігах, правда дещо швидшим процесором, працювала без нарікань.
І саме головне - в міфи про супер софт, що творить чудо не вірю.
Цитата: HetmanNet від 2013-01-29 03:44:28Цитата: piktor від 2013-01-28 15:56:50І саме головне - в міфи про супер софт, що творить чудо не вірю. О, а розкажіть декілька таких міфів, для цікавості. Моя позиція залишилася незмінною - вищеокреслені задачі мають гарно обходитися наявними ресурсами - тим більше, що 2 ГБ мають навіть планшети з Він7/Він8 на борту і справляються. На роботі сімка на 2 гігах, правда дещо швидшим процесором, працювала без нарікань.Для початку - Windows та Linux різні сімейства і архітектури ОС, тож вимоги різні. Особливість Linux - високі вимоги до оперативної пам'яті. То так для інформації на майбутнє, ця сама проблема є у MacOS, хоча швидше це примха користувачів, які бажають витиснути все що можна з MacOS, який і так витискає максимум із заліза. Загалом, більшість ноутбуків збирають під потреби Windows, навіть ті що йдуть в поставці з Linux Про міфи.. їх до біса.. останній з них - Маки не потребують вдосконалення, вони ідеально збалансовані.. це повна нісенітниця, збільшення об'єму оперативної пам'яті не завадить.. тож виймаємо та що стоїть та ставимо більшу та швидшу, і ось диво - Мак пришвидшується ще більше, чесно кажучи, такої швидкості роботи комп'ютера ще не бачив.. тож маленьке удосконалення не завадить.. хоча, потреба у ньому куди менша ніж для лінукс.. розчарування в маках все таки було, хоча не сильне, бо все рівно вони працюють куди краще ніж інші.. Та все таки велика подяка жертві експерименту, хоча жертва сама того забажала... Мав до біса міфів і тверджень.. але вони не цікаві, бо навіть нормальна адекватна логіка їх розвінчати може і тому проводити експерименти немає сенсу,, але їх робили, щоб довести різним впертюхам те чи інше...
Гадаю, ця розмова уже втратила сенс, оскільки сьогодні мій "музейний експонат" відмовився працювати.Власне, вентилятор при увімкненні розкручується на декілька секунд і зупиняється, так як ноут іще холодний. Але розкрутитися знову коли усе нагріється чомусь забуває - усе перегрівається і система висне намертво. З холодного стану встигає завантажитися ОС, а коли нагрівся - не можна навіть зайти у BIOS.І пилюкою ніби не забитий. А ще одна неприємність - нормально не розбирається, гвинтики настільки туго закручені, що ні хрестоподібна, ні пряма викрутка не бере, лише згризає головки гвинтиків. Тобто, кришку ззаду я відкрив і клавіатуру зняв, а той самий кулер - не виходить.
Для початку - Windows та Linux різні сімейства і архітектури ОС, тож вимоги різні. Особливість Linux - високі вимоги до оперативної пам'яті.
free -m total used free shared buffersMem: 29040 16948 12092 0 1496-/+ buffers: 15452 13588Swap: 0 0 0
Прикро Коли поховання відбудеться? Як ховатимеш? У землю чи з мосту у воду?