Опитування

Чи користуєтеся ви pulseaudio?

Чудовий сервер, з задоволенням користуюся
6 (11.3%)
Глючне, але перспективне, користуюся
5 (9.4%)
Глючне, перспективне, довелося вимкнути
11 (20.8%)
Глючне, безперспективне, вимкнув
4 (7.5%)
Глючне, безперспективне, не знаю як вимкнути
3 (5.7%)
Ой, а що це?
24 (45.3%)

Проголосувало: 30

Автор Гілка: Pulseaudio  (Прочитано 6662 раз)

Відсутній yurchor

  • Видавець
  • *******
  • дописів: 3629
  • Карма: +2/-0
  • Grateful for our Iron Lung
    • Вікі користувачів KDE
Re: Pulseaudio
« Відповідей #15 : 2009-02-21 14:08:07 »
Бажано було б і АПІ зімітувати. А те, що він уже в Федрі з 8-ї до 10-ї дожив і переліз в бубунту, занчить, що ця хрінь уже стандарт, і хто його ще не прикрутив - ламер :)
От чорт! Справді, забув додати себе до групи pvm... :-[

Тепер все наче запрацювало (0.9.14). Треба більше тренуватися...  :-[

Хоча заради справедливості, ось повідомлення ще одного ламера:
http://lkml.indiana.edu/hypermail/linux/kernel/0804.0/0755.html
« Змінено: 2009-02-21 14:08:56 від yurchor »
Denounce the demagogues
King diamonds to discard
Deploy the dialogue
Your word against the law

Відсутній Re.

  • Загальний модератор
  • Літератор
  • *****
  • дописів: 1898
  • Карма: +1/-0
Re: Pulseaudio
« Відповідей #16 : 2009-02-21 20:12:05 »
Хто це такий шустрий за "гість"? З Федорою є 2 проблеми, одна вже вирішується, інша не вирішиться ніколи. Перша - це те, що вони в Америці і повинні притримуватись дурнуватого законодавства. Тому всілякі там мп3, драйвери нвідіа та інша лабуда з несумісними з життям в США ліцензіями встановлювались через різні хитрощі. Вирішилась проблема об'єднанням репозиторіїв "інших" виробників в rpmfusion.org і тепер там можна взяти майже все прямо під час установки.
Нісенітниця! Ось я заходжу на цей сайт і читаю наступне:
Fedora is a Linux-based operating system that showcases the latest in free and open source software. Fedora is always free for anyone to use, modify, and distribute. It is built by people across the globe who work together as a community: the Fedora Project. The Fedora Project is open and anyone is welcome to join.Якщо Mp3 буде з відкритим кодом, тоді проблем жодних не буде. І драйвери там тільки відкриті. Законодавство взагалі тут ні до чого, — це Вами придумана маячня — це на Вас ніяк не впливатиме. Усіляке, що не запускається з коробки, Ви можете чудово встановити без жодних вагань. Росіяни Вашу проблему вирішили створенням проекту Tedora, котрий зараз є офіційний і називається Russian Fedora. Судячи зі всього Ви не розумієте, яка мета цього дистра, і раджу пошукати альтернативи, а не кидатись на будь-яку ваду, бо вийде нова версія з новими вадами, а про попередні забудете, — беруть сумніви, що щось зміниться в цьому плані.
P.S. Пишу зараз із-під Fedora 10.

Відсутній noddeat

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 197
  • Карма: +0/-0
Re: Pulseaudio
« Відповідей #17 : 2009-02-21 23:24:49 »
Немає у Федорі ніяких проблем з кодеками, просто треба репозиторії відповідні під’єднати.
Filenames are infinite in length, where infinity is set to to 255 characters. Peter Collinson, "The Unix File System"

Відсутній karmeljuk

  • Графоман
  • ****
  • дописів: 480
  • Карма: +0/-0
Re: Pulseaudio
« Відповідей #18 : 2009-03-01 15:26:55 »
А я заради pulse переліз з СюЗі 10.3 на Мандріву2009 з її гальміним КДЕ4.1 котрий мені зовсім не подобається. А причина в тому, що в мене стоїть псі звукова карта креатіва 7.1 та 6 колонок того ж креатіва, а звук
6-тиканальний  в СюЗі 10.3 з цього всього добра я міг добитися лише після довгих маніпулювань в плеїрах та налаштуваннях і то лише у фільмах, в котрих є 6 доріжок, у всьому іншому лише з двох динаміків. Читав багато всякої літератури по темі розкидання вручну звуку по каналах, але нічого путнього з цього не вийшло. А так я поставив собі дистрибутив, клацнув на галочку біля 5.1 звуку - і все чудово, звук з усіх колонок.
 Тільки у вінді звук в мене якось розкладався, тобто, навіть звичайні мп3 розкладалися по каналам, хоча й не завжди вдало це було, а тут через пульс   задні колонки копіюють передні.